JointlieKat94 JointlieKat94 komentáře u knih

Všichni jsme nosili hvězdu - Vzpomínky spolužáků Anny Frankové Všichni jsme nosili hvězdu - Vzpomínky spolužáků Anny Frankové Theo Coster

Kniha se mi líbila. Je to dobrý nápad, který se ale těžko hodnotí hvězdami. Samozřejmě jsem taky našla pár nesrovnalostí. Ve filmu byla Anna a Margot po celou dobu spolu v táboře, v knize píše, že Margot odvedli dříve.. taky mi nesedělo to, že by Anna nebyla zamilovaná. Však v jejich úkrytu se zamilovala. Nevěřím, že by o tom v deníku nepsala. Každopádně ale, knihu jsem měla přečtenou za pár hodin. Za mě skvělý, spousty příběhů.

06.09.2017 5 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

Já mám tedy jeho knihy ráda. A musim říct, na ty špatné komentáře tady dole, jsem žena a k smrti nesnášim vyvařování, a věřte mi i nějakých naprosto jednoduchých jídel. Po tom, co jsem si koupila knihy od Toma, jsem se k tomu konečně nějak dopracovala, a vida! Začla jsem dělat i omelety! :) takže s jídlem jsem začla díky Tomovi, a moc za to děkuji právě jemu, a ne nějakejm internetovejm stránkám. ;)

16.08.2017 5 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Břicháč Tom mi pomohl, vše jsem dodržovala a hubnula. Pak jsem se na to ale zase vykašlala, nebyl na to čas.. :D no, tak až mě to jednou zase popadne.. :) tak vím, po čem sáhnu.

16.08.2017 5 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Tohoto spisovatele mám hrozně ráda, jeho knihy byli vždy strašně pozitivní, a dechberoucí.. ale u téhle jsem se bohužel zklamala. Jak změnit život indiánů.. strašně negativní postavy!.. no, nevím. Štvalo mě, že to nedocházelo ani Eliantě.. smutný příběh.

10.08.2017 3 z 5

Průvodce usoužených puberťáků láskou Průvodce usoužených puberťáků láskou Ros Asquith

Strašně dlouho jsem po knize toužila, když jsem byla mladší. A taky jsem jí milovala, četla jsem jí snad tisíckrát. :)

08.08.2017 5 z 5

Kočku hlaďte proti srsti Kočku hlaďte proti srsti Judit G. Szabó

Byla to má druhá čtená kniha, krom pohádek. :D měla jsem jí moc ráda. A také prodávám, kdyby někdo chtěl. :)

08.08.2017 4 z 5

... a pak se mi to vymklo z rukou ... a pak se mi to vymklo z rukou Louise Rennison

Série těchto knih jsem měla moc ráda, jako náctiletá. :)

08.08.2017 3 z 5

Soňa ví, jak na to Soňa ví, jak na to Christian Bieniek

Tohle byla snad má první kniha, možná mi bylo tak 10-11, ale měla jsem jí ráda. :)

Prázdniny za všechny prachy Prázdniny za všechny prachy Petra Braunová

Tuto knihu jsem četla jako náctiletá, a líbila se mi. No znovu už se k ní ale vracet nebudu. :)

08.08.2017

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Zajímavé čtení, spíš pro mladší dívky. :)

08.08.2017 4 z 5

Zajímavé čtení, doporučuji pro mladší dívky celou sérii. :)

08.08.2017 4 z 5

No. Jsem velký fanoušek světa HP. Tuhle knihu jsem dostala na Vánoce. Trošku mi vadilo, že to byl jako scénář.. no ale budiž. Hned jsem začla číst, a četla se dobře. Asi za hodinku přečteno cca 150 stran, kdy jsem se snažila zapamatovat jména dětí a nějak se dostat do děje. Pak jsem si dala cca 6 měsíců pauzu (:D) a dnes jsem dočetla, za 3 hodinky. Příběh byl poutavý, i když jsem měla nutkání, knihu odložit, neudělala jsem to. Skrouhla jsem to najednou. :) a jo, líbilo se mi to. I když se k tomu už asi nevrátím. Beru to jako pokračování. Překvapili mě nečekaný zvraty, cestování času- mísily se všechny postavy v několika časech. Pěkné. Takže za mě dobrý! :)

20.07.2017 3 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Bezvadný. Taky jsem se nad tím občas musela zamýšlet.. je to krásné a poutavé čtení. Doporučuji k přečtení. Díky za tak skvělého autora, který vás dostane do děje.

19.07.2017 5 z 5

Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe Michelle Gielan

Ano, velmi dobře čtivá kniha. :) taky už vysílám štěstí.

19.07.2017 4 z 5

Pospěš si a medituj Pospěš si a medituj David Michie

Tohle byla má první kniha o meditaci. Moc mě zaujala, a rozhodně pomohla. Je krásně čtivá a poučná. Od tohoto autora mám ráda všechny knihy, vždy mě nadchnou něčím, pro mě novým. :)

19.07.2017 4 z 5

Buddhismus pro zaneprázdněné Buddhismus pro zaneprázdněné David Michie

Je fakt, že obálka je vcelku zvláštní, ale vyprávění to zas vyrovná. Pro mě krásné čtení a velice zajímavé. Tohle mám ráda. Moc hezky se to čte. :)

19.07.2017

Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda David Michie

Je fakt, že jsem před tím četla i jeho jiné knihy a dost věcí se v ní opakovalo. Ale, opakování je přeci matka moudrosti. :) i tak mám tuto knihu ráda. Stejně jako jejího autora. ;)

19.07.2017 3 z 5

Buddhova kniha o spánku Buddhova kniha o spánku Joseph Emet

Za mě super čtení. Poruchy se spánkem jsem vážně mívala, budila se v noci. Od doby, co praktikuji pár meditací, i před spaním, je vše v pořádku. Kniha mě dovedla k tomu, že úplně vše záleží na psychice. Vše je v hlavě. :)

19.07.2017 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Výborná! Krásné čtení. :) musím přiznat, že mi dokonce změnila život. ♡ vážně. :)

16.07.2017 5 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Četlo se samo, až jsem se do postavy vžila! Parádní, to by mělo být povinné, číst :)

16.05.2013 4 z 5