Průvodce usoužených puberťáků láskou

Průvodce usoužených puberťáků láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4210/bmid_pruvodce-usouzenych-pubertaku-lasko-zIO-4210.jpg 3 34 7

Nové vydání netradiční zábavné příručky pro dospívající mládež. Nové vydání netradiční zábavné příručky pro dospívající mládež. Autorka knížkou provází v podobě patnáctileté Letty Chubbové a využívá k tomu typický teenagerovský jazyk plný slangových výrazů i kritických hodnocení \"nechápavých dospělých\". S humorem upozorňuje na typické iluze tohoto období života i na různá zdravotní nebezpečí při získávání prvních milostných zkušeností. Skvělý český překlad a humorný ilustrační doprovod dělá příručku o to víc přitažlivou. Z angličtiny přeložila Viola Lyčková, ilustrace Luboš Šedivý... celý text

Literatura světová Rodina Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Teenage Worrier’s Guide to Lurve , 1996

kamila5406
19.02.2022 1 z 5

Nuda, divný smysl pro humor, za mě tato kniha ne

Merlinit
31.07.2018 3 z 5

Nic ohromujícího, ale holt nejsem cílová skupina.

JointlieKat94
08.08.2017 5 z 5

Strašně dlouho jsem po knize toužila, když jsem byla mladší. A taky jsem jí milovala, četla jsem jí snad tisíckrát. :)

martas006
19.06.2016 4 z 5

V mé pubertě přečteno nesčetněkrát. Je to vtipné a dozvěděla sem se i pár zajímavých věcí.

karkulka8t
03.02.2014

určitě doporučuji každé puberťačce, pobaví se a ještě se i něco nového dozví :)

Mia...
01.03.2013 5 z 5

Tohle bych si velmi ráda znovu přečetla. Tu knihu jsem jako náctiletá milovala a pak jsem ji někde asi ztratila, jelikož od té doby jsem ji nenašla. Pamatuji si, že jsem se u toho neskutečně smála a určité definice různých cizích jmen jsem si četla pořád dokola. Byl to krásný průvdce určitých slov a zárověň prolínající příběh o zamilované Letty.

naty456
15.09.2012

Na tuto knihu se moc těším.

puberta

Ros Asquith
britská
2003  64%Akta usoužené puberťačky
2009  75%Patnáctka v tom!
2005  61%Průvodce usoužených puberťáků láskou
2008  71%Budu spisovatelkou!