Jm.bazar Jm.bazar komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Celkem povedené a čtive. Rozhodně první Kotletova kniha kde převládá děj nad masakrovanin lidi, nebo mimozemšťanu.

28.01.2018 4 z 5

Chřestýš Callahan Chřestýš Callahan Juraj Červenák

Styl psaní se mi libil, dej už ne. Snad jiné knihy od autora budou zajímavější a originálnějši.

11.01.2018 2 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Krásně ukázáno jak je dětské myšlení odlišné od dospělého.

06.01.2018 3 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Propletene časové linie, které se vždy krásně rozuzli, to umí jen malo autoru. Uvidime jak si poradi se závěrem ;)

28.12.2017 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Kniha se četla jedním dechem.

09.12.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Bohužel jsem se musela do čtení kapku nutit, kniha mě nevtahla.

05.11.2017 3 z 5

Za stíny Za stíny Brent Weeks

Zajímavé téma, které bohužel zklamalo. Hlavní hrdinové mají být vrazi a přitom jsou tak ušlechtilý, je to prostě pohádka.

20.10.2017 3 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Skvělá a výjimečná kniha, při které Vám vznikne v hlavě tolik otázek. A o tom právě kvalitní knihy jsou.

08.10.2017 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Velmi zajímavá serie, velmi vtipná a zábavná (bohužel jen při prvním čtení), ale i přesto jsem hrdá, že je v mé sbírce

17.08.2017 4 z 5

Zaklínač – komplet 8 knih Zaklínač – komplet 8 knih Andrzej Sapkowski

Má zkušenost je naprosto opačná než u Jaccka. Po 10letech znovu přečteno a nadchla mě stejně jako poprvé kdy mě tato serie přivedla k fantasy. Od té doby jsem přečetla hodně knih, ale žádná se zaklinači nevyrovná.

15.08.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl je stokrát lepší, pořád je to jen pohádka, ale aspoň už s dějem. A hlavně "miluju Rhysanda :))) ".

14.08.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Pohádková knížka co má do klasické a kvalitní fantasy daleko, ale na odpočinek dobrá ;)

19.07.2017 2 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Nejlepší fantasy co jsem kdy četla a jediná co mě nadchla i při druhém čtení, už se těším, čím mě překvapí při třetím čtení :)

06.06.2017 5 z 5

Finální říše Finální říše Brandon Sanderson

Jedna z nejlepších fantasy serii, už proto že závěr Vás prostě překvapí

06.06.2017 5 z 5