Zaklínač – komplet 8 knih

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Komplet všech osmi knih o Zaklínači v novém brožovaném vydání v dárkovém boxu.

Komplet obsahuje:

Prequel:
Bouřková sezóna
Soubory povídek:
Poslední přání
Meč osudu
Sága:
Krev elfů
Čas opovržení
Křest ohněm
Věž vlaštovky
Paní jezera

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348033/zaklinac-komplet-8-knih-D3d-348033.jpg 4.8227
Série

Zaklínač

Žánr
Literatura světová, Fantasy
Vydáno, Leonardo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Zaklínač – komplet 8 knih

Přidat komentář
april4
26. února

Název by mohl být trochu zavádějící, ona celá série není jen a pouze o zaklínači a o tom, jak bojuje s tou či onou příšerou....i když právě tyhle části patří k těm atraktivnějším. Gerald je charismatická postava se vším všudy, nelze ho nemít rád. To samé se dá říct i o Ciri, která projde turbulentním životním obdobím, i Jenefer si člověk oblíbí. První povídky mě lehce mátly, o skoky mezi postavami, dějovou linií a absenci samotného zaklínače není nouze. Od druhého dílu začíná být postupně vykreslován celý příběh, který chvílemi nadchne, dojímá, překvapuje, ale i nebaví složitým popisováním historie, teorie chaosu apod. Celkově převládá pozitivní dojem, ale přiznám, že jsem před Zaklínačem četla Hru o trůny a to je pro mě nejvyšší level, se kterým se tahle sága srovnat nedá :-)

Aherlow
12. února

Zaklínače zrovna louskám, zbývají mi poslední dva díly.. V prvním dílu jsem měla problém se zorientovat a zvyknout si na styl jakám je kniha(knihy) psána... než jsem pochopila že jsou to různé příběhy (ano, povídky) a případně že jde o Geraltovo vzpomínání... 4. díl pro mě byl trochu zdlouhavý... musím se přiznat, že jsem jen očima přelítávala odstavce a čekala co se dozvím.. pak se to ale "zase rozjelo" a zhltala jsem zbytek... :)


tessiesulcova
09. února

Zatím jsem všechny přečetla až na Bouřkovou sezónu, ke které se nemůžu dokopat. Svět Zaklínače je mojí lásku a patří mezi mé nejoblíbenější. Postava Geralta je prostě top! Nic bych této postavě nikdy nevytkla, je vtipný, zábavný, sexy (ano tak si ho představuji), odvážný atd. Další mojí oblíbenou postavou je Yennefer, má nejoblíbenější čarodějka!
Skvělá postava je i Ciri, která si projde peklem. Ze začátku je to princezna, která má bezstarostný život, pak přijde Nilfard a je to .... Její postava se vyvíjí k dokonalosti a proto je to moje hrdinka.

Knihy se mi četli dobře, až na první dva díly, které byly ve formě povídek a dělalo mi problém se k tomu vůbec dokopat, ale zbytek jde jak po másle. I přes to, že jako Sapkowskiho osobu nemusím, jsem mu vděčná za tento příběh Zaklínače a klaním se.
Poslední díl příběhu tedy: Paní jezera byl skvělý díl. S koncem jsem spokojená nebyla a kdyby nebyly hry, tak bych byla naštvaná, jak to skončilo. Takže ufff.

Knihy doporučuji všema deseti pro milovníky Fantasy! Svět Zaklínače mě bude provázet celým životem a přemýšlím i nad tetováním!

Michalis
08. ledna

za mňa top séria ktorú som doposiaľ prečítal......momentálne mám problém nájsť niečo čo ma po zaklínačovi zaujme

Sidonka3
21.09.2020

Jo, je to dobrý. Neříkám, že je Zaklínač bezchybný, ale je magický, kouzelný, docela zábavný. (A to povídám jako necílovka, fantasy běžně nečtu). Já vím, že už svojí spokojenost vyjadřuji počtem hvězdiček, které jsem udělila, ale nějak jsem měla potřebu to ještě vyjádřit slovně. A kdoví proč mi ani tenhle komentář nepřijde úplně zbytečný.
Taky jsem ráda, že v té současné záplavě západní literatury můžu vyzdvihnout i slovanského spisovatele. Což to je taky fajn, ne?

ladyKristyn
06.07.2020

Konečně jsem dočetla celou sérii knih. Příběhy jsou fantastické a v |Praze na Comic-conu jsem se dokonce se Zaklínačem nechala i vyfotit ( já coby Wonder Women). Nesmírný zážitek na celý život.

Ikral
30.06.2020

Už jsem psal srdcovka :)

Emberas
06.05.2020

Perfektní knížka!

1

Autor a jeho další knihy

Andrzej Sapkowski
polská, 1948

všech 20 knih autora

Podobné knihy

Kniha Zaklínač – komplet 8 knih je v

Právě čtených47x
Přečtených466x
Čtenářské výzvě12x
Doporučených81x
Knihotéce125x
Chystám se číst228x
Chci si koupit131x
dalších seznamech9x