Zaklínač – komplet 8 knih

Komplet všech osmi knih o Zaklínači v novém brožovaném vydání v dárkovém boxu.

Komplet obsahuje:

Čas opovržení
Křest ohněm
Věž vlaštovky
Paní jezera

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/348033/zaklinac-komplet-8-knih-D3d-348033.jpg 4.9113

Zaklínač

Literatura světová, Fantasy
Vydáno:, Leonardo

Kniha Zaklínač – komplet 8 knih

ManželéMannovi

Ať se jde Tolkien bodnou. :) Sapkowski je naprosto jiný level. Násilí, intriky, politika, sex, prostě čtení pro dospělé.

asonka

Prostě skvělé????????????

terezaki

S Geraldem jsem se seznámila , když mi bylo 12. Nerozuměla jsem mu všechno, ale líbil se mi. Možná to bylo tím, že jsem ho četla v originále (neměli jsme ho v knihovně česky). Pak jsem se k němu několikrát vrátila. A nikdy těchto setkání nebudu litovat. Vracím se k němu stále, i když dnes už spíš v mluvené podobě, protože na čtení nemám tolik času, kolik bych chtěla mít. Pokud váháte, jestli stojí za to knihy pana Sapkowského přečíst, pak mé doporučení zní: "Rozhodně ano"!

waits
31.12.2018

Mimořádná záležitost. Nejvíc mě na Geraldově putování bavilo, jak Sapkowski měnil styl vyprávění, dokonce jakoby klouzal mezi žánry. Díky tomu se mu podařilo udržet napětí, což by při zachování stylu první knihy nebylo možné. Působivá je slovní zásoba a široký odborný rozhled v dětaliech (od bylinek po historické souvislosti), díky čemuž vyvstává před čtěnářem živý, velký svět, tak jak se to daři třeba Pratchettovi nebo (ano) Tolkienovi. Super!

Majkrofon
25.10.2018

Moje najobľúbenejšie fantasy!

KubaHanzelin
20.09.2018

Jedna z nejlepších fantasy ság co existuje!

Romis89
07.07.2018

Moje nejoblíbenější fantasy sága , kterou sem měla čest přečíst.

Nikidree
13.06.2018

Zpočátku jsem nechtěla nic psát, ale když se mi celý příběh rozležel v hlavě, usoudila jsem, že si alespoň pár slov zaslouží.
První dvě povídkové knihy hodnotím naprosto skvěle, byť se tam člověk dozví od všeho kousek, tudíž sága jako taková je místy lehce "vyzrazena", ale s tím jsem do toho šla, takže v pohodě. Navíc, některé věci se díky povídkám naopak objasní.
Ságu jako takovou hodnotím velmi kladně. Avšak tady musím zmínit, že některé knihy byly lepší než jiné. Nejvíce mě zklamala Paní jezera, kterou jsem se velmi dlouho prokousávala. První polovina se četla ještě dobře, ta druhá byla poněkud tvrdý oříšek už jen kvůli rychlému střídání mnohdy nezáživných dějových linek, většího výskytu 'elfštiny' (vlivem nepřeložení nevím, co postavy říkaly) a pro mě naprosto nezáživných politických machinací. Chápu, že bylo potřeba ságu nějak zakončit, ale za mě musím říct, že to bylo poněkud nešťastně zakončené. Vzhledem k tomu, že příběh Ciri teprve začíná (pokračuje..), končí kniha způsobem, jako kdyby už nic nebylo (pocitově).
Rozhodně nelituji času, který jsem nad Geraltem strávila a myslím, že každý fanoušek fantasy by ho měl přečíst.
Byť se pro mě Geralt nestal úplně srdcovou záležitostí, v případě, že o něm ještě nějaká kniha vyjde (na Bouřkovou sezónu se chystám), určitě si ji přečtu.

Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski