JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Ze začátku jsem měla zmatek v postavách a celkově to bylo takové těžko uvěřitelné.A ten konec....no dávám s bídou 3*

06.02.2024 3 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Strašná nuda a nesympatické postavy.
Pořád jsem čekala, kdy už se něco začne konečně dít, takže jsem 150 stran přetrpěla(ztráta času)a pak jsem už i stránky přeskakovala a bohužel jsem ani nedočetla.
Anotace slibuje úplně něco jiného.
A absolutně nechápu srovnání s Keplerem nebo Nesbem!

12.12.2023 1 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

No číst se to dalo, ale člověk od začátku ví, co bude dál, jak to skončí, přijde mi tohle téma už takové "ohrané".

19.09.2023 3 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Po dlouhé době jsem otevřela čtečku,kde už dlouho mám tuto knihu a byla jsem příjemně překvapená....sympatičtí vyšetřovatelé a jejich"osudy" a zápletka zajímavá.
Vůbec jsem se nenudila, mělo to spád.Jediné co bych vytkla je takový až moc rychlý konec.
Ale na další díl se těším :-)

20.06.2023 4 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Nebylo to špatné.! Aljaška, bouře, věznice s nejhoršími psychopaty, vraždy...
Souhlasím s tím , jak už je v mnoha komentáři zmiňováno, že občas se to teda vleklo a bylo tam spousta nelogických věcí a opakovaly se věci z minulosti pořád dokolečka dokola, ale číst se to dalo.Urcite si přečtu i další díl

10.02.2023 3 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale přečetla jsem knihu celkem rychle, i když asi zítra už pořádně nebudu vědět o čem to bylo.Moc nerozumím tak velkému hodnocení.
Přečteno -zapomenuto.

28.12.2022 3 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Přečteno za 4 dny na dovolené, úplně náhodou jsem knihu objevila ve čtečce a byla jsem příjemně překvapená, kniha se mi moc líbila, i hlavní postavy sympatické, už se těším na další díl.

19.07.2022 4 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak já půjdu proti proudu.....nemohu dát víc než dvě hvězdy, za mně neskutečná blbost, vůbec mě to nebavilo a divím se, že jsem to vůbec dočetla.
Souhlasím s komentářem od Racík

08.07.2022 2 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Kniha byla zajímavá, přečetla jsem ji celkem rychle, ale Robotham má rozhodně lepší knihy, umí psát mnohem lépe.Tady jsem se i prvních 150 stran celkem nudila, bylo to takové rozvleklé než se to pořádně rozjelo, což u ostatních jeho knih nebývá.

07.07.2022 3 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Od knihy jsem nic nečekala a také mi nic nedala.
Nesedl mi styl psaní, postavy všechny divné, včetně vyšetřovatelů.Od půlky jsem i přeskakovala některé strany, jak mě kniha nudila.Dávám pouze 2* a to za začátek knihy, který vypadal slibně.Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila, pouze půjčila v knihovně.

11.02.2022 2 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Číst se kniha dala, ale od začátku je člověku jasné, kdo je Škrtič, takže žádné extra napětí se nekoná, konec taky takový divný.
Doporučuji jako oddechovou krimi a nic zvláštního nečekejte.
Dávám 3*

22.01.2022 3 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Wow! Napínavá kniha, která mě nutila číst furt dál a dál, četla jsem do rána, abych se dozvěděla, jak to vlastně celé je..... Krásně psáno z různých pohledů.
Po dlouhé době kniha, u které se dostavil "wow" efekt :-D
Doporučuji!

28.10.2021 4 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Bohužel půjdu proti proudu.Za mně nejslabší kniha tohoto autora.Vůbec jsem se nemohla začíst a přišlo mi vše hrozně moc překombinované (vím, že Fitzek takto píše, ale u téhle knihy mi to vůbec nesedlo).Jsem zklamaná.

06.03.2021 3 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Od této knihy jsem nic nečekala a pořád ji odkládala a nakonec jsem byla příjemně překvapená.Kniha je dobře psaná z pohledu více lidí a to mě na tom moc bavilo.Doporučuji!

22.02.2021 4 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Kniha nemá nálepku bestseller, vůbec jsem o ní neslyšela a do ruky se mi dostala náhodou a přitom za mě pecka!!! Nechápu takové nízké hodnocení.Mně kniha vtáhla do děje hned od prvních stránek a ještě že jsem v karanténě, že jsem mohla číst do 3 hodin do rána a nemusela jsem ráno vstávat :-D A ten konec?To jsem nečekala.

10.02.2021 4 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Takové nijaké, chvílemi i zdlouhavé, ale číst se kniha dala.Nicmene přečteno a za chvíli zapomenuto

03.10.2020 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Čekala jsem tedy úplně něco jiného.Kniha mě ničím nezaujala a za půlkou už jsem i přeskakovala pár stran, jinak bych úplně knihu odložila.

18.09.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Neurazí, nenadchne, dalo se to číst a za Sally jsem tipovala úplně jinou osobu, takže pro mě i celkem překvapivé rozuzlení.

12.04.2020 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak já se řadím k těm, které kniha zas tak moc nenadchla.....do půlky nuda, že už jsem chtěla knihu odložit, přišel mi i divný styl psaní, pak se to trochu rozjelo a 3* dávám za rozuzlení, které bylo pro mě nečekané.Kniha mohla mít ale o 200 stran méně.Přečteno a ihned zapomenuto.

23.03.2020 3 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Taková fajn oddechovka, přečteno za jedno odpoledne.Nektere příběhy mě tak chytly, že mě mrzelo, že už je konec.... chtěla bych je číst dál :-)

10.02.2020 3 z 5