Jiruka Kareru Jiruka Kareru komentáře u knih

Kdyby kočky mohly mluvit Kdyby kočky mohly mluvit Romana Junková

Nejsem člověk, co by mluvil negativně o knihách. Ale tahle kniha byla na mě moc. Nudná, nezáživná, rozhodně je spíš pro děti. Četl jsem ji jen kvůli výzvě.

05.03.2024 odpad!

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Kniha která dokáže pohnout základními hodnotami člověka.

16.02.2024 5 z 5

Hanácký pitaval: Skutečné kriminální příběhy Hanácký pitaval: Skutečné kriminální příběhy kolektiv autorů

Knihu jsem dostal jako Vánoční dárek. Byla velice zajímavá. Podnítila mě k tomu zakoupit si Olomouckého pitavala. Za mě plný počet hvězd.

11.02.2024 5 z 5

Orel se mstí Orel se mstí Anthony Riches

Za mě úžasný díl, jeden z nejlepších. Pomsta byla vykonána a co dál? Těším se na pokračování.

28.01.2024 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Wow. Toto byla má první kniha od tohoto autora. Poradila mi ji naše paní knihovnice. Bylo to úžasný, ale zápletka zároveň děsivá. Knihu jsem přečetl za dva dny a to jedním dechem. Bravo.

16.01.2024 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Perfektní! Celou dobu jsem měl dva podezřelé, bohužel pachatel byl úplně někdo jiný. Brilantní zamotání děje, dlouho se mís nepodařilo v nějaké detektivce neodhalit vraha před koncem.

06.11.2023 5 z 5

Šípy zběsilosti Šípy zběsilosti Anthony Riches

Čtivé, napínavé, poutavé.

30.10.2023 5 z 5

Rány na cti Rány na cti Anthony Riches

Román jsem si velice užil. Je zařazen do pozdější doby, než jsem zvyklý číst romány o Římu.
Spousta skvělé akce i zápletka...

11.10.2023 5 z 5

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Další skvělý díl této série.
Vencl dává vyšetřování nový nádech, tak čekám, jak se to vyvine dale.

03.10.2023 5 z 5

Četnické povídky z Prácheňska Četnické povídky z Prácheňska Ladislav Beran

Četnictvo je moje srdcová záležitost. Tyto povídky byly velice dobré!

21.09.2023 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Náhodou je tento díl mým prvním setkáním s autorkou a jsem nadšený! S chutí se pustím do dalších.

17.09.2023 5 z 5

Osmanský tábor Osmanský tábor Vlastimil Vondruška

Skvělý díl této série. Bylo zajímavé opět se dostat mimo České království.

14.09.2023 5 z 5

Hrdinové českých zemí Hrdinové českých zemí Jan Kotouč

Mám z této antologie smíšené pocity. Některé povídky byly dobré, jiné slabší...

12.09.2023 3 z 5

Pařížská pomsta Pařížská pomsta Steve Berry

Skvělý díl! Tento díl se rozjel hned na začátku. Akorát, podle toho, jaké byly díly předchozí, musím říct, že tento je malinko slabší.
Už se ale těším na další pokračování.

06.09.2023 4 z 5

Rebel Rebel Bernard Cornwell

Zajímavá a poutavá kniha. Rozjezd je pomalejší, ale pak už to jede.

01.09.2023 5 z 5

Churchill: Předurčen osudem Churchill: Předurčen osudem Andrew Roberts

Bylo mi ctí tuto biografii číst.
Hluboce smekám před sirem Churchillem a samozřejmě před autorem. Toto je nejlepší životopis velikého politika.

21.08.2023 5 z 5

Bitva o české země Bitva o české země Jan Kotouč

Jedním slovem perfektní. Naprosto famózní rozuzlení války. Ke konci mě to i dojalo. Vůbec jsem nečekal, že tento díl na mě tak zapůsobí.

17.07.2023 5 z 5

Slečna podporučík Slečna podporučík David Návara

Kniha je zajímavá, úžasné a poutavé příběhy. Těším se na další díl.
Jediným rušivým elementem pro mě bylo to, že děj knihy je zasažen mezi příběhy z prvního dílu. Občas jsem měl problémy pamatovat si, co v prvním díle někde bylo.

14.07.2023 5 z 5

Příliš blízké setkání Příliš blízké setkání Jan Kotouč

Zajímavé pokračování série. Konečně jsme se dozvěděli něco více o Hunech.

28.06.2023 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Famózní. Detektivní příběhy H. Poirota mám nakoukané z televize, Suchet jej zahrál skvěle. Konečně jsem se dostal k jejich předloze. Dílo p. Christie je skvělé. Krásné uvedení do této série.

27.06.2023 5 z 5