Jirkson Jirkson komentáře u knih

Jak jsem vyhrál válku Jak jsem vyhrál válku Patrick Ryan

Bez nějakých dlouhých komentářů, za mne: hahahaha...směji se ještě teď!!!!

16.01.2022 5 z 5

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Co na to říct, tahle kniha mě pohltila a dlouho.....dlouho... mi zůstane v hlavě.

16.02.2018 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Tak já si všechny tři knihy užil. Byla to jízda a doufám, že se dočkáme dalších knih!!!!

18.07.2023 5 z 5

Text Text Dmitry Glukhovsky

Nedokázal jsem se od knihy odtrhnout, po jejím dočtení mě mrazilo na duši. Stále jsem na knihu myslel, na celý příběh, na všechny postavy...silný zážitek! Doporučuju

06.10.2022 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Chvílemi jsem se neskutečně nudil. Potom přišla akce, jakoby si autorka řekla, tak romantiky bylo dost, tak je zase vpáčím do nějaký akce s Vyzáblimi. Autorčin nápad byl zajímavý (duchové ji však sedí lépe), jen-alespoň mě-mi to všechno přišlo hrozně předvídatelné. Je to taková čtyřdílná oddychovka, která, nebýt těch hluchých-nudných míst-by vystačila na dva díly.

05.04.2023 3 z 5

Ráno už tu nebudu Ráno už tu nebudu Adrian McKinty

Co dodat....jízda od první stránky, syrový thriller se vším všudy, nemá cenu se rozepisovat...100% mazec :))) už aby byl venku další díl!!!!

12.05.2019 5 z 5

Nebeské komando Nebeské komando Anna Strnadová

Tak tohle se paní Strnadové povedlo, byla to akční a napínavá jízda, bez zbytečného zdržování, takovéto, pojď můj čtenáři, nenechám tě vydechnout. Takže za mě 10 z 10 a poklona autorce :)

04.03.2019 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

"Běž už spát"....říkal jsem si...ale nešlo to, knihu jsem nedokázal odložit a nemyslet na ní. Někde jsem četl, že je kniha určena pro fanoušky seriálu Vikingové, ale pravda to rozhodně není, to je jako srovnat černou s bílou. Seriál je pěkná podívaná, kniha však více čerpá z historických událostí (ale kdo může dnes tvrdit, jak to tenkrát bylo, nebyli jsme u toho :D :D )... Doufám, že se co nejdříve dočkáme dalších dílů!!!!

01.11.2018 5 z 5

Orlové v bouři Orlové v bouři Ben Kane

Luxusní závěr trilogie, smlsnul jsem si na této knize, stejně jako na předchozích Kaneových knihách, šťavnatá četba, kterou neodložíš. Ryk bitvy z hlavy dlouho nedostaneš! LUXUS!!!

22.10.2018 5 z 5

Orlové ve válce Orlové ve válce Ben Kane

Kniha mi prosvištěla během pár hodin, nedokázal jsem ji odložit. Doma, v práci, MHD.... nešlo to. JEN TAK DÁL BENE KANE-e!

14.11.2017 5 z 5

Lhář Lhář Alex F. Brady

Caine....příběh totalně arogantního hajzlíka, namyšleného sociopata...knihu jsem nedokázal odložit, jen abych se dozvěděl, jak to s tímhle sviňákem dopadne. :)))

09.08.2022 5 z 5

Rozkazy z Berlína Rozkazy z Berlína Simon Tolkien

Kdybych dal na všechny negativní ohlasy knih, tak bych asi nikdy nic nepřečetl. Když vidím některé komentáře pod tímto titulem, říkám si, že komentující četli něco jiného nebo jsem četl něco jiného já :-))
Za mne je kniha výborná a rozhodně si zaslouží hodnocení minimálně okolo 90%. Kdo máte rádi špionáž v době 2. světové války, určitě se do děje zakousnete.

17.12.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Skvěle napsané, Karikovo lepení slov a vět mě pobavil, ale příběh byla nuda, chvílemi napětí, ale většinou nuda, vyprávění nějakého Igora blábola, co si něco prohnal nosem a je mimo, škoda, na ostatní Jozkovy knihy to rozhodně nemá.

02.02.2019 odpad!

Pohanský král Pohanský král Edison Marshall

Nejkrásnější a nejlepší počtení o Artušovi, jaké jsem doposud četl, pro mne to byl neuvěřitelný čtenářský zážitek, dal bych víc než šest hvězd, kdyby to šlo :)

14.11.2018 5 z 5

Srdce z kamene Srdce z kamene Simon Scarrow

Dokonalé, strhující, napínavé...dočetl jsem se sevřeným hrdlem. Děkuji pane Scarrow.

11.04.2017 5 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

Výborná jízda, nedalo se knihu odložit. Jen mě mrzí, že další díl vyšel jen jako e-kniha a já e-knihy nemám rád. Kniha je kniha, to kouzlo e-kniha nemá. Budu doufat, že to snad někdo v knižní podobě vydá.

12.01.2023 5 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Nechápu některé recenze, bylo to čtivé, napínavé, thriller jak má být.

01.08.2022 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Je to jízda a kdo by si tohle psycho neužil? Já tedy rozhodně ano :-))

09.03.2021 5 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Napínavá záležitost, nevim kdo co kde co četl, viz koment níže, ale fakt jsem od půlky netušil, jak to celé dopadne, mohl jsem se jen dohadovat. Každopádně kniha je psaná tak, aby vám brala dech a vy jste si udělali další porci silný černý kávy, aby si ten spánek ve čtyři ráno, dal ještě na chvíli odchod, za mě: Parádní Kniha!

14.05.2018 5 z 5

Poslední legie Poslední legie Valerio Massimo Manfredi

.....na rovinu, jestli se autor při sledování filmu nepozvracel, budu se divit.
Kniha se s filmem nedá rovnat. Je plná napětí a dobrodružství. Užil jsem si ji a zhltl jedním dechem. Kniha = 100% Film = Odpad

04.02.2018 5 z 5