Jirkson Jirkson komentáře u knih

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Tak já si všechny tři knihy užil. Byla to jízda a doufám, že se dočkáme dalších knih!!!!

18.07.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Chvílemi jsem se neskutečně nudil. Potom přišla akce, jakoby si autorka řekla, tak romantiky bylo dost, tak je zase vpáčím do nějaký akce s Vyzáblimi. Autorčin nápad byl zajímavý (duchové ji však sedí lépe), jen-alespoň mě-mi to všechno přišlo hrozně předvídatelné. Je to taková čtyřdílná oddychovka, která, nebýt těch hluchých-nudných míst-by vystačila na dva díly.

05.04.2023 3 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

Výborná jízda, nedalo se knihu odložit. Jen mě mrzí, že další díl vyšel jen jako e-kniha a já e-knihy nemám rád. Kniha je kniha, to kouzlo e-kniha nemá. Budu doufat, že to snad někdo v knižní podobě vydá.

12.01.2023 5 z 5

Led Led Jacek Dukaj

Tak tohle jsem nedal, neee kvůli počtu stran, to mi je osobně u knih jedno. Nedokázal jsem se začíst, nudil jsem se, samé filosofické dišputace. Text mi unikal před očima a já vzdychal po každé větě....hmmm, snad někdy zatnu zuby a probojuji se tím...ale teď mě to dílo akorát rozčilovalo a nudilo. U knih chci vypnout, prožívat, ale tady se to nedařilo...odkládám a třeba se k ní někdy vrátím.

27.10.2022 1 z 5

Text Text Dmitry Glukhovsky

Nedokázal jsem se od knihy odtrhnout, po jejím dočtení mě mrazilo na duši. Stále jsem na knihu myslel, na celý příběh, na všechny postavy...silný zážitek! Doporučuju

06.10.2022 5 z 5

Lhář Lhář Alex F. Brady

Caine....příběh totalně arogantního hajzlíka, namyšleného sociopata...knihu jsem nedokázal odložit, jen abych se dozvěděl, jak to s tímhle sviňákem dopadne. :)))

09.08.2022 5 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Nechápu některé recenze, bylo to čtivé, napínavé, thriller jak má být.

01.08.2022 5 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Pecka!!!!!

16.03.2022 5 z 5

Jak jsem vyhrál válku Jak jsem vyhrál válku Patrick Ryan

Bez nějakých dlouhých komentářů, za mne: hahahaha...směji se ještě teď!!!!

16.01.2022 5 z 5

Rozkazy z Berlína Rozkazy z Berlína Simon Tolkien

Kdybych dal na všechny negativní ohlasy knih, tak bych asi nikdy nic nepřečetl. Když vidím některé komentáře pod tímto titulem, říkám si, že komentující četli něco jiného nebo jsem četl něco jiného já :-))
Za mne je kniha výborná a rozhodně si zaslouží hodnocení minimálně okolo 90%. Kdo máte rádi špionáž v době 2. světové války, určitě se do děje zakousnete.

17.12.2021 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Je to jízda a kdo by si tohle psycho neužil? Já tedy rozhodně ano :-))

09.03.2021 5 z 5

Pán chaosu 2 Pán chaosu 2 Robert Jordan (p)

Rovnání suknic, jak správně nosit šátek, živůtek sem, živůtek tam.... sakra!!! Pane Jordan!!!! Těšil jsem se na pořádnou dávku fantasy a dostal jsem porci uvzdychaných ženských, co si neustále uhlazují sukně a krajky...
Kdyby nebylo toho blábolení okolo, extrémně dopodrobna, co která ženská má na sobě... tak je to čtivé od první stránky

25.11.2020 3 z 5

Pán chaosu 3 Pán chaosu 3 Robert Jordan (p)

... určitě celou ságu dočtu-je to však boj, vůbec ji Jordan nemusel takto roztahovat....nebudu tady nikomu kazit dojem z knih... ale jsem přesvědčený, že byl Jordan ženská :-)))) .. kdo četl nebo se chystá-pochopí :)))

25.11.2020 2 z 5

Profesor sněhem zavátý Profesor sněhem zavátý Dan Rhodes

Takhle.....HAHAHAHAHA, bavil jsem se :-D

12.02.2020 5 z 5

Shannarův první král Shannarův první král Terry Brooks

Vrátil jsem se ke knize po 20 letech a bavila mě, není nad dobrou epickou klasiku.

19.08.2019 5 z 5

Ráno už tu nebudu Ráno už tu nebudu Adrian McKinty

Co dodat....jízda od první stránky, syrový thriller se vším všudy, nemá cenu se rozepisovat...100% mazec :))) už aby byl venku další díl!!!!

12.05.2019 5 z 5

Nebeské komando Nebeské komando Anna Strnadová

Tak tohle se paní Strnadové povedlo, byla to akční a napínavá jízda, bez zbytečného zdržování, takovéto, pojď můj čtenáři, nenechám tě vydechnout. Takže za mě 10 z 10 a poklona autorce :)

04.03.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Skvěle napsané, Karikovo lepení slov a vět mě pobavil, ale příběh byla nuda, chvílemi napětí, ale většinou nuda, vyprávění nějakého Igora blábola, co si něco prohnal nosem a je mimo, škoda, na ostatní Jozkovy knihy to rozhodně nemá.

02.02.2019 odpad!

Tichý zabiják Tichý zabiják Volker Kutscher

Čtení jsem si náramně užíval a ani mě nenapadlo tento díl srovnávat s Mokrou rybou. 600 stran uteklo ani nevim jak. TV verzi jsem neviděl, ani mi to nevadí. Za mě kniha parádní, možná mi komisař Rath k srdci přirostl více než v prvním díle :)

11.01.2019 5 z 5

Pohanský král Pohanský král Edison Marshall

Nejkrásnější a nejlepší počtení o Artušovi, jaké jsem doposud četl, pro mne to byl neuvěřitelný čtenářský zážitek, dal bych víc než šest hvězd, kdyby to šlo :)

14.11.2018 5 z 5