Jirka92333 Jirka92333 komentáře u knih

Vzestup krále Vzestup krále Robert Anthony Salvatore

Gordonlord tuto knihu okomentoval velice výstižně. Já hodnotím pěti hvězdičkami protože jsem si knihu užil jako vždycky. Jsem prostě velkým fanouškem Společníků síně :-D.

13.08.2020 5 z 5

Kaldera Kaldera John Flanagan

Oddychové čtení. Nic nad čím člověk dlouze přemýšlí, a je nějak šokován dějem. Ale jako knihu na uvolnění můžu jen doporučit. :-)

13.08.2020 5 z 5

Pád Thanů Pád Thanů Brian Ruckley

Musím říct že opravdu slabé. Bavilo mě asi jen posledních sto stran. Nic po čem bych šáhnul znovu.

27.06.2020 2 z 5

Tekumseh (2. díl) Tekumseh (2. díl) Fritz Steuben

Tekumseh vs. Daniel Boon. Dvě strany barikády a já vlastně cítím sympatie k oběma těmto hrdinům. Skvěle napsané a čtivé. Velká poklona panu spisovateli.

23.04.2020 5 z 5

Zabíječ lidí Zabíječ lidí Nathan Long

Moje rozpaky z předaní štafety pánů spisovatelů se absolutně vyvrátili. Knihy jsou skvělé i nadále. Pro mě vždy skvěle zpestření když mám náladu na knihu plnou akce a řeznických soubojů. (Což je dost často:-D:-D:-D).

12.04.2020 5 z 5

Společníci Společníci Robert Anthony Salvatore

Kniha mě moc bavila!! A to i přesto že se v ní objeví Drizzt až na posledních pár stranách. A za mě osobně bych snesl i přidání příběhu Wulfgara. Tak nějak jsem celou knihu počítal s tím že se objeví. B-) Za mě další povedená kniha.

15.03.2020 5 z 5

Poslední Rytíř pentagramu Poslední Rytíř pentagramu Joe Marshall

Kniha byla opravdu průměrnější. Příběh nebyl nějak silný. A hlavní postava Thall je věčně v praví čas na pravém místě, vždy si ví rady a v boji je neporazitelný :-D. Myslím že když ma hlavní postava nějakou tu špatnou vlastnost nemusí to být na škodu.

13.07.2019 3 z 5

Opuštěný Opuštěný Oliver Bowden (p)

Myslím že se spisovatel s každým dílem posouvá. Rád se pustím do dalšího dílu. :-D

20.05.2019 5 z 5

Zlověstné proroctví Zlověstné proroctví Tim Severin

Kvalitní a velice realistický příběh!!! Za mě velmi dobrá kniha. Těžším se na třetí díl :-)

01.05.2019 5 z 5

Polední stín Polední stín James Barclay

Kniha by šla tak o sto stran zkrátit. Některé pasáže jsou moc dlouho proto dávám hvězdy čtyři. Jinak je kniha super, bavili mě barvité postavy. I hlavní zápletka.

20.02.2019 4 z 5

Zabíječ bestií Zabíječ bestií William King

Výborná temná fantasy literatura. V takové knize plné moru, temné magie a mutací je vzpruhou humor trolobijců. Pro mě další skvělý díl :-D:-D.

01.02.2019 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Poslední kapitola pro mě byla lehké zklamání. A zvláštní ukončení série :-|.

17.12.2018 4 z 5

Dědic klanu Dědic klanu Brian Ruckley

Kniha má spoustu slepích míst. Dvě hlavní postavy z knihy neměli v knize nic moc na práci. Takže jednu z nic pošle pan spisovatel na nesmyslné dobrodružství a druhou nechá čekat na zajetí. Slabší kniha. Měl jsem co dělat abych tuhle knihu dočetl.

26.10.2018 3 z 5

Řád vysokých mečů Řád vysokých mečů Markus Heitz

Barvitě popsané postavy. Intriky na královském dvoře. Nakonec i trochu té bojové akce. Líbí se mi v příběhu i to že se hlavní postava přiklání na stranu zla vlastně z dobrého úmyslu. Tenhle spisovatel mě ještě nezklamal. :-)

19.09.2018 5 z 5

Vlčí kletba Vlčí kletba André Wiesler

Dávám jednu hvězdu dolů. Příběh byl dobrý až tak od poloviny knihy. Nejdříve pomalu rozjetí příběhu a nakonec když se příběh rozjede tak už jste vlastně na poslední stránce.

17.07.2018 4 z 5

Shade Shade Richard A. Knaak

Kniha mě bavila a byla čtivá!!! Jen mě zarazil otevřený konec. Jako asi spoustu dalších čtenářů!!! Opravdu jsem čekal že se série uzavře více definitivně. :-)

25.06.2018 5 z 5

Král koní Král koní Richard A. Knaak

Příběh měl pár slabších okamžiků kdy jsem se do čtení nutil. I když mě příběh bavil, tak některé části prostě uspávají. A na závěr nám spisovatel příběh utne tak že jsem měl chvíli pocit že mám špatný výtisk v kterém chybí konec. Přečetl jsem už pár dílů z téhle série ale bohužel musím říct že mi k srdci moc ne přirostla.

07.06.2018 3 z 5

Zabíječ draků Zabíječ draků William King

Další výborný díl ságy!!! Jsem velkým fanouškem fantasy literatury, a v tomhle žánru mám nejradši draky a trpaslíky. Takže pro mě kniha byla jak oblek co vám udělají na zakázku :-D:-D. Navíc jsem se postupem každého dílu stal velikým fanouškem trolobijců. Už teď se těším na další díl.

02.06.2018 5 z 5

Stopař Stopař James Fenimore Cooper

Na můj vkus se kniha táhne šíleným způsobem. Člověk se prokousává neskutečně zdlouhavým dějem. Málo akce a spousta nudných řečí o ničem. :-|

21.05.2018 2 z 5

Děti draka Děti draka Richard A. Knaak

Díl v kterém jsem se zatím orientoval nejlépe. Máme spoustu příležitostí být u zrodu. Teprve se vyvíjejícího světa. :-)

08.05.2018 4 z 5