Jirka92333 Jirka92333 komentáře u knih

Satanské moře Satanské moře Peter Benchley

Neurazí ale ani zvlášť nenadchla. Získal jsem ji ve veřejné knihovničce na nádraží a tak ji do nějaké další zase odevzdám.

30.11.2023 3 z 5

Ztracená prérie Ztracená prérie Mirko Pašek

Pan Pašek prostě věděl jak napsat kvalitní westernový román.

10.11.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Všech šest dílů co jsem přečetl zasloužilo plný počet hvězdiček. Ale některé jako třeba Popravčí i víc. Díl Zloba se k nim řadí. Naprosto skvělý příběh!!!

10.11.2023 5 z 5

Stín Stín Adam Przechrzta

Naprosto dokonalá série. Už jsem tu četl komentáře opěvovaní jak knihy tak spisovatele. Takže za mě zbývá jen dodat že jsem dnes dočetl a už přemýšlím že ji začnu v nejbližší době číst znovu od začátku. :-D

04.11.2023 5 z 5

Tři kroky do tmy Tři kroky do tmy Stanislav Šusta

Z téhle knihy propaganda jen odkapává. Což je z ohledem na jinak akční a zajímavý příběh obrovská škoda.

03.11.2023 1 z 5

Tekumseh (4. díl) Tekumseh (4. díl) Fritz Steuben

Úžasný čtyř dílný příběh plný emocí. Zatím nejlepší který jsem z této edice četl.

01.11.2023 5 z 5

Muž pro Oklahomu Muž pro Oklahomu Mirko Pašek

Velice hezký westernový román. Četlo se opravdu dobře.

25.10.2023 5 z 5

Zajatci Pardálí soutěsky Zajatci Pardálí soutěsky Vachtang Stěpanovič Ananjan

Skvělý příběh!!! Hvězda dolů za politickou propagandu. Ta to trošku kazí.

24.10.2023 4 z 5

Žebrák se stříbrnou holí Žebrák se stříbrnou holí Ludmila Vaňková

Mám rozporuplné pocity. Tato kniha je jako kvalitní značkové boty. Vidíte vysoké hodnocení a myslíte že to bude super. Ale když vám nesednou tak vám nesednou a nic s tím neuděláte. Kniha popisuje dlouhé období, postav je mnoho a díky tomu mi dělalo problém se soustředit a knihu si naplno užít.

18.10.2023 3 z 5

Cestující Cestující Ulrich Alexander Boschwitz

Musím říct že je těžké představit si jak by se člověk zachová na místě hlavního hrdiny. Ale musím říct že jsem si celý dej říkal... Uteč... Tohle neřeš.... Co to proboha děláš?... Každopádně ve mě kniha vyvolávala emoce a to je vždy velké plus.

17.10.2023 4 z 5

Krásná Amaranta Krásná Amaranta Yvon Mauffret

Hezký příběh o lovu pokladu.

09.10.2023 4 z 5

Sobi táhnou Sobi táhnou Allen Roy Evans

Velice zajímavé vykreslení tvrdého života a kultury eskymáků a laponců. Na knize mne zaujali rozdíly mezi těmito národy. A také to jak se člověk stane tvrdým když žije v tak tvrdých podmínkách.

21.09.2023 5 z 5

Taliánský marš Taliánský marš Jaroslav Pecháček

Krásný historický román. Samotného mě překvapilo jak dobře se četl.

19.09.2023 5 z 5

Tekumseh (3. díl) Tekumseh (3. díl) Fritz Steuben

Emotivní vyprávění!!! Indián jenž se snaží zachránit svůj národ před vyhlazením. Knihu jsem přečetl jedním dechem.

15.09.2023 5 z 5

Albatros / Nad Tichým oceánem Albatros / Nad Tichým oceánem František Flos

První část je dobrá. Druhá už mnohem horší. Pátrání po unesených dětech ve stylu zajímavé dobrodružné dovolené. A konec vypadá že šlo vlastně o únos ve stylu ,,únos nevěsty". Všichni se zasměji, potřesou si rukou a odletí do západu slunce .

13.09.2023 3 z 5

Noční orel Noční orel Alexandr Lomm (p)

Takový X-Men. Akorát rusové tu nejsou záporáci a komunismu není nic špatného :⁠-⁠D. Mě se zpracování knihy líbilo.

05.09.2023 4 z 5

S konečnou platností S konečnou platností Andreas Pflüger

Já se bohužel nepřinutím dát lepší hodnocení. Podle mého názoru byla kniha příliš překombinovaná.

29.08.2023 2 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Tak z tohohle thrilleru vážně děsně mrazí.

25.08.2023 5 z 5

Puma ze Sierry Puma ze Sierry Miloš Švácha

Hezký napsaná kniha. Trochu mi to připomnělo knihu z téhle edice Napoleon z černého ostrova. Ale tenhle příběh byl o něco akčnější. Možná trošku ve stylu italské mafie :-D. Za mne určitě stojí za to přečíst.

23.08.2023 5 z 5

Tajemství pytlácké jeskyně Tajemství pytlácké jeskyně Vjačeslav Palman

Krásné vykreslení tvrdé kavkazské přírody. Příběh tří zvířecích a jednoho lidského přítele se mi moc líbil.

21.08.2023 4 z 5