Jirka92333 Jirka92333 komentáře u knih

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

Za mě úplně skvělá série!!! Každý z dílů jsem přečetl doslova jedním dechem.

14.11.2017 5 z 5

Smrt si říká Engelchen Smrt si říká Engelchen Ladislav Mňačko

Velmi napínavý a strhující příběh!!!!

31.10.2017 5 z 5

Šibeniční lhůta Šibeniční lhůta Gerhard Harkenthal

Kniha nebyla špatná!! Velmi zajímavý příběh sicilské chudoby a politiky. Ovšem me očekávání bylo asi příliš velké:/

27.09.2017 3 z 5

Dva meče Dva meče Robert Anthony Salvatore

R. A. Salvatore mě asi ještě nikdy nezklamal. Je spousta knih co jsem od něj ještě nečetl ale už teď se na ně těším. Lovcovi čepele jsou napínavé a plné akce. A já osobně oceňuji rozmanitost hrdinů jak kladnych tak záporných. Forgotten Realms doporučuji každému kdo si chce přečíst kvalitní fantasy.

09.09.2017 5 z 5

Zabíječ démonů Zabíječ démonů William King

Velmi napínavé fantasy plné akce a strhujícího děje!!! Je to teprve třetí kniha co jsem z téhle série přečetl. Ale už teď vím že jsem si Gotreka a Felixe velmi oblíbil.

23.08.2017 5 z 5

Kmen Andromeda Kmen Andromeda Michael Crichton

Velmi pohodlná kniha!!! Napínavý děj a velmi dobře zpracované. Pro někoho může obsahovat až moc technologických a vědeckých pojmů. Pro mne to bylo plus a více mě to strhávalo do děje :-)

22.08.2017 5 z 5

Město malomocného krále Město malomocného krále Emilio Salgari

Příběh této knihy byl napínavý a četl se velmi dobře. 4z5 dávám proto že mě trochu mrzí rychlí konec knihy. Např. bych si představoval více popisu zříceniny města když už tam hrdinové putují celou knihu. Nicméně bych se nebál tuhle knihu doporučit

13.08.2017 4 z 5

Agaguk, syn eskymáckého náčelníka Agaguk, syn eskymáckého náčelníka Yves Thériault

Na tuhle knihu jsem narazil úplně náhodou při vyklízení jedné státě nemovitosti. A upřímně mě velmi překvapila!! Život eskymáků je zde popsán velmi zajímavě a knihu jsem si užil do poslední stránky. Tvrdý život v tundře ovšem s jakým si osobním nádechem krásy ne jen pro přírodu ale i pro skromnost života.

06.08.2017 5 z 5

Zrození zimy Zrození zimy Brian Ruckley

Tahle kniha je opravdu nedoceněnou literaturou. Jak už se zmiňovali čtenáři dříve. Já dal 4/5 pro dvě slepá místa kdy jsem se opravdu nudil. Začátek cca prvních 60 stran a také doba čekání v horách než se skupina hlavních hrdinů vydá do města sehnat loď. Jinak dobře propracované a záživné čtení. Doporučuji všem fanouškům fantasy jako jsem já :-D:-D

03.08.2017 4 z 5

Pro mě je tohle nezapomenutelná kniha. Účinkuje dleko lépe než kde jaká antidepresiva :-D:-D.

20.07.2017 5 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Kniha mého dětství!!! Jedna z těch co ze mě udělali knihomola. Ovšem bohužel ne fotbalistů či alespoň sportovec :-D:-D

15.07.2017 5 z 5

Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela Podivuhodné příběhy a dobrodružství Jana Kornela Miloš Václav Kratochvíl

Kniha má dej jenž mě nepustil až do konce!! I když jsem ke knize nejdříve přistupoval skepticky, protože jsem si říkal že nemusí dopadnout dobře když se spisovatel bude pokoušet dát jednomu hrdinovi více osudů. Nicméně povedlo se a to na plné čáře!

14.07.2017 5 z 5

Poslední Mohykán Poslední Mohykán James Fenimore Cooper

Tuto knihu zbožňuji. Klasický dobrodružný příběh. Poutavý a pro mě strhující příběh. Je to moje srdcová záležitost. Kniha kterou jsem našel zahazenou u prarodičů v zaprášený polici (salátové vydání) a přesto bych nikdy neměl to srdce dát jí pryč :-)

13.07.2017 5 z 5

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Dej mě strhnul na tolik že jsem knihu zhltnul během chvilky. Tenhle spisovatel mě vždy dokáže naplno vtáhnout do děje. O to více je to umění když nejsem fanouškem temné strany. A přesto jsem si knihu užil maximálně!!

12.07.2017 4 z 5

Záhadný nápis Záhadný nápis Josef Janšta

Velmi klidná kniha, oddechová!! Příběh celkem poutaví ale předvídatelný a bez větších zvratů :)

12.07.2017 2 z 5