Zabíječ démonů

Po boji se skaveny v Nulnu se Gotrek s Felixem připojí k výpravě, která míří na sever a má za úkol nalézt ztrácené trpasličí síně v Karag Dumu. Oba přísahají, že najdou nebo položí životy při pokusu o jejich nalezení. Strašlivé Pustiny chaosu překonají v gondole experimentální trpasličí vzducholodi. Do hry však vstupuje nové, strašlivé zlo, jehož démonická síla po věky dřímala v hlubinách pod městem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15039/warhammer-zabijec-demonu-15039.jpg 4.7185

Warhammer - Gotrek a Felix (3.)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris

Daemonslayer (1999)

Kniha Zabíječ démonů

vasekv499

Snorriho bych chtěl za kámoše. Připadal bych si chytrej... Nejlepší díl série.

hanpari
10.05.2018

Nejlepší díl série. Nejlepší Warhammer. Jen nečíst ten odpad, co pak psal N. Long a další.

Set123
10.03.2018

Jednoduchá, prostá, jasná kniha, mířící přímo na branku, možná s maličko pomalejším rozjezdem, ale následné plná bojů se skaveny, démony, uctívači chaosu a bestiemi.
Kniha na vás dýchá stísněnou atmosféru vzducholodi Ducha Grugniho a následně i obléhaného trpasličího města.
Pro tuto sérii typický humor zde samozřejmě nemohl chybět, nemluvě o jednouchém, ale dobrém ději.
Nechyběl tu ani Thanquol a tak pro mne byla tato kniha velice dobrá volba a doporučuji ji přečíst.
Hodnotím 4 hvězdami.

Lacoste
08.11.2017

Bavil jsem se. Pustiny chaosu jsou prostě top. Oddechové a tudíž vynikající čtení k mému dvouměsičnímu synovi, kdy v jedné ruce chovám a v druhé mám tuto brožku.

Predator3313
01.09.2017

Tentokrát se naše dvojice vydává ve vzducholodi do pustin chaosu. Byl jsem hrozně zvědavý, jak vlastně ty tolik probírané pustiny vypadají a nebyl jsem zklamán. Taky bylo příjemným zpestřením větší množství dalších postav, které vydrží v sáze hodně dlouho. Celkově je tento díl takovým úvodem k dalším dílům, které tentokrát přímo navazují.
No a jak už tady někdo zmínil, Snorriho snad nejde nemít rád. Dává do děje ( i když nechtě) humor, který mě fakt baví.

Jirka92333
23.08.2017

Velmi napínavé fantasy plné akce a strhujícího děje!!! Je to teprve třetí kniha co jsem z téhle série přečetl. Ale už teď vím že jsem si Gotreka a Felixe velmi oblíbil.

Gordonlord
27.03.2017

Nejlepší kniha o Gotrekovi a Felixovi. Fůra epických soubojů, jednoduchý a poutavý příběh, hlavní padouch, z kterého mrazí, neskutečně vtipný trolobijce Snorri, kterého si každý musí oblíbit, fůra krve, bitev, hlášek, skvěle napsaných postav, kouzelné interakce mezi oběma hlavními hrdiny a ten závěrečný souboj ...to je jeden z nejmocnějších a nejepičtějších závěrečných bojů, které mi kdy fantasy žánr nabídl. Skoro jsem při čtení stál na nohou a řval "Gotreku jo, jo, kurva jo!!!"
Takhle to má vypadat ! Korunovační klenot žánru akční fantasy, na který do své nejdelší smrti nedám dopustit !

jan14s
23.03.2017

Asi nejlepší díl co jsem četl.

Warhammer trpaslíci

William King