Zabíječ bestií

Nad Ledovým městem Praag se stahují bouřková mračna: odporné hordy chaosu přitáhly ze severních krajů Kislevu, aby na ně zaútočily meči a magií. Pouze trpaslík Gotrek Gurnisson, trolobijce hledající slavnou smrt, a jeho přísežný společník Felix Jaeger stojí mezi silami temnoty a prastarým městem.

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15043/warhammer-zabijec-bestii-15043.jpg 4.5158

Warhammer - Gotrek a Felix (5.)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris

Beastslayer (2001)

Kniha Zabíječ bestií

Jirka92333

Výborná temná fantasy literatura. V takové knize plné moru, temné magie a mutací je vzpruhou humor trolobijců. Pro mě další skvělý díl :-D:-D.

Set123
10.03.2018

Nejdříve jsem četl Zabíječe skavenů, potom Zabíječe démonů, hned po nich Zabíječe draků a jelikož se mi nechtělo jít na dalšího zabíječe tak záhy, aby se mi ta série neomrzela, dal jsem si mezi Zabíječem draků a Zabíječem bestií asi dvouměsíční pauzu. Abych byl zcela upřímný, vůbec jsem se na tuto knihu netěšil a musel jsem se k jejímu otevření vyloženě nutit a za to jsem v celku šťastný.
Tuto knihu jsem začal číst s krajním odporem, což bylo moje štěstí, protože se to zásluhou velmi příjemného překvapení stalo mým druhým nejoblíbenějším Zabíječem.
Kniha z otevřeného prostranství přešla na město obléhané hordami chaosu vedenými Arekem Srdcem démona a šedý věštec Thonquol také nesměl chybět.
V knize se vyskytovalo mnoho humoru a celkově tato příjemná obměna velice uspokojila mou touhu po brutální fantasy, které se mi zde rozhodně dostalo.
Za mě jednoznačně úžasná kniha z pera pana Kinga a musím za ni zatleskat. Jednoznačných 5 hvězd.

Predator3313
01.09.2017

První zabíječ, kterého jsem před lety četl a do dnes můj asi nejoblíbenější. Celý skoro děj se odehrává v obléhaném městě Praag, který je první velkou obrannou linií lidských území před armádami chaosu. Některé kapitoly jsou s pohledu hordy chaosu, takže nahlédneme do pozadí vedení bestií. Rozhodně doporučuji přečíst, oddechovka ale moc dobrá.

Franc
11.08.2017

Jednohubka, která dostojí svému úkolu. Chutná dobře. Staří známí opět neohroženě vzdorují hordám Chaosu očekávajíc vytouženou smrt. Zda-li ji naleznou? Nechť zjistí čtenář sám.

Kniha není nepodobná předchozím dílům. Pokud se čtenář s tímto spokojí, bude knihou uspokojen. Bude-li jí otevírat v očekávání něčeho nového, bude zklamán.

Hadati
12.06.2017

Po mnoha dobrodružných výpravách z minulých knih tu máme konečně změnu. Felix a Gotreg jsou po celou dobu ve městě Praag, které brání před hordami Chaosu obléhající toto starobylé město. Příběh je vyprávěn nejen z pohledu Felixe, ale i mnoha dalších známých i nových postav, zejména z pohledu čaroděje Maxe Schreibera a skaveního věštce Thanquola. Díky tomu, že příběh vidíme i očima vůdců útočících hord Chaosu, máme lepší vhled do motivů těchto nepřátel.

Gordonlord
27.03.2017

Totální modla všech akčních macho-fantasy knih. Super-namakaný, ultra-neporazitelný trolobijce Gotrek, jenž v první polovině knihy chlastá jak dobytek, aby v druhé polovině knihy svoji nezměrnou zuřivostí a titánskou silou vymlátil obrovské vojsko chaosu i s mega-mocným ultra-macho záporákem. Chcete pravověrnou, akčí, epickou macho jízdu? Tady ji dostanete v nejryzejší podobě. Absurdní až krása !!! 5/5 !!!

jan14s
23.03.2017

Oddechovka na dlouhé večery. Pokud nečekáte nějaké filozofické rozjímání, nebudete zklamáni :)

jockjock
04.03.2017

Tahle serie nezklame,myslím že by se Bitva o Praag už měla učit v dějepisu jako například Bitva u Chlumce,Bitva o Stalingrad nebo Bitva na Bílé Hoře.