Opuštěný

1735 – Londýn. Haythama Kenwaye učili jak zacházet s mečem od chvíle, kdy ho udržel v ruce. Když se jeho rodinný dům stane terčem útoku – jeho otec je zavražděn a sestra unesena ozbrojenci – brání Haytham domov jediným způsobem, jaký zná: zabíjí. Protože nemá žádnou rodinu, ujme se ho tajemný učitel, který ho vycvičí na smrtícího zabijáka. Haythama ovládá touha po pomstě a proto se vydává cestou odplaty: nevěří nikomu a pochybuje o všem, co kdy znal. Obklopen spiknutím a zradou je vtažen do staleté bitvy mezi asasíny a templáři....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/175709/opusteny-vDY-175709.jpg 4.2111

Assassin's Creed (5.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Forsaken (2012)

Kniha Opuštěný

Roscata

Pátý díl série Assassin's creed tentokrát z trochu jiného, templářského, pohledu. Kniha je napsána tak že se občas nemůžete pořádně rozhodnou která strana je ta dobrá nebo zlá, stejně jako hlavní hrdina, a tak si Haythama Kenwaye brzy oblíbíte.
Za mě to byl velice podařený díl. I když, Ezio je Ezio.

Jirka92333

Myslím že se spisovatel s každým dílem posouvá. Rád se pustím do dalšího dílu. :-D

Spirit_Wolfy
13.11.2018

Notak kniha je to skvělá a určitě doporučuji =)

Kuža007
12.11.2018

Assassin's Creed Opuštěný je Bowdenův zatím nejlepší knižní assassin, kterého kdy napsal. Bowden se narozdíl od vývojářů Assassin's Creed 3, mého oblíbeného dílu, poučil a celou knižní zápletku postavil pouze na životě sympatického Haythama Kenwaye. Ano Haytham Kenway je má nejoblíbenější postava z Assassin's Creed serií. A navíc Bowden doplnil v této knize Haythamův život, který nebyl v AC3. Bowden asi už nikdy nenapíše lepší díl jak tenhle, ale věřím že napíše další a stejně dobré.

Wojta777
14.07.2018

Detailně nám popisuje život Haythama Kenwaye a jeho syna Connora. Dost mě to nudilo. Dávám 3 hvězdičky.

klarence
18.08.2017

Většinou tento druh knih moc nečtu, ale na dovolené jsem ji sebrala synkovi, abych zjistila , co čte :-) a doslova jsem ji zhltla. Mělo to spád a udržela mě ve střehu. Určitě si přečtu i další.

michal999
13.07.2017

Za mě naprostá paráda a zřejmě nejlepší díl od O. Bowdena (i když tady vybírat je velice těžké). Má to spád, spoustu zajímavých zápletek a pro fanouška herní serie, konkrétně novějších dílů, přímo bible (a přitom mě třetí herní díl bavil asi nejméně..:)).

JancusKrystofus
18.05.2017

Jsem veliký fanoušek Assasin creed série a tahle kniha výborně doplňuje hru já sám mám nejraději třetí díl a proto dávám 5 z 5.