Král koní

Lanitha, Krále koní, přivedla moc k šílenství a s armádou zlých čarodějů se vrhá do vyhlazovací války. Cabe Bedlam, Gryf a věčný Temný kůň se spojují v boji proti němu – a zjišťují, že jejich skutečným protivníkem je odporný, krutý tvor z jiného světa. Vládce Nicoty je spojencem a pánem koňského krále, a také je to jediná bytost, které se Temný kůň bojí. Netvor, osvobozený po celých věcích zajetí, zotročuje duši Cabeova syna a zamýšlí mučit a potom pohltit celou Dračí říši. Temný kůň, Bedlamovi i draci jsou bezmocní. Svět však má poslední zbraň: záhadnou moc Yssy, napůl lidské dcery Zeleného draka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26693/dragonrealm-kral-koni-26693.jpg 4.340

DragonRealm (7.)

The Horse King (2000)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Jirka92333

Příběh měl pár slabších okamžiků kdy jsem se do čtení nutil. I když mě příběh bavil, tak některé části prostě uspávají. A na závěr nám spisovatel příběh utne tak že jsem měl chvíli pocit že mám špatný výtisk v kterém chybí konec. Přečetl jsem už pár dílů z téhle série ale bohužel musím říct že mi k srdci moc ne přirostla.

Miro.slav
17.10.2017

Dosť slabé. Príbeh sa trmáca z jednej scény do druhej. Psychológia postáv nefunguje. Celé je to príliš umelé. Knaak tu stúpil trochu mimo. Aspoň čo sa mňa týka. Séria bola doteraz vynikajúca, no siedmy diel mi nesadol. Napriek všetkému to však stojí za prečítanie už len preto, aby ste sa dozvedeli viac o vzniku Temného koňa.

marek1278
03.02.2015

Tenhle díl se mě líbil asi nejvíce ze všech - skvělá jízda od začátku do konce, jen škoda, že se příběh nerozvíjel ještě trochu více a na konci je mnoho nezodpovězených otázek, ale tak snad se dočkám dalšího (dalších) dílů