Jehumaja Jehumaja komentáře u knih

Jedovatá houba Jedovatá houba Ernst Hiemer

Jsem se v zápalu historického nadšení pustila do čtení propagandistických nacistických bloudů. Už mám za sebou mein kampf, to byla jízda. A teď už i Houbu. Co k tomu říct? Je to nechutné, zvrácené a i to vedlo k smrti tolika lidí. Nevím, co na tom Němci viděli. Vudce zkrátka uměl nadchnout pro věc.

18.05.2023 1 z 5

Cesta: Panda a dráček Cesta: Panda a dráček James Norbury

Jaj,tohle bylo sladší jak cukrkandl ve výkladní skříni! Moc roztomilé čtení, sice jsem šla do knihkupectví s úmyslem koupit dárek kámoše..no nakonec jsem se taky obdarovala, a nelituji :)

18.05.2023 5 z 5

Tajný život pšouku Tajný život pšouku Malin Klingenberg

To už je moc.
Proč by si to propána někdo kupoval?! Přečetla jsem to na postání v knihkupectví a knihu jsem znechuceně vrátila zpět do regálů a zašoupla ji co nejhlouběji.
Verše jsou ubohé a smysl knihy taky. .

18.10.2021 odpad!

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Pěkně. Ale na Jih proti Severu to asi nemá...

30.09.2021 4 z 5

Věneček pohádek Věneček pohádek Věra Vukčevičová

Kniha nevypadá na 1.pohled moc vábně, ale i s je prostě ROZTOMILÁ! Přečtěte si ji, básničky jsou krásné, Rytmické, snové a pro děti jako stvořené. Krása ️

03.09.2021 5 z 5

Šmoulové na plovárně Šmoulové na plovárně neznámý - neuveden

No Šmoulové...co dodat? Opět jsem se skvěle pobavila. A hrozně ráda si prohlížím ty precizní kresbičky :).

20.05.2021 5 z 5

K domovu se dívej, anděle K domovu se dívej, anděle Thomas Wolfe

Dokonalost!!

08.05.2021 5 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Velký nervak a velká zábava. Škoda, že má tato kniha konec..

22.04.2021 5 z 5

Kam se schováš človíčku Kam se schováš človíčku Oskar Maria Graf

Takový průměr

10.04.2021 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Tak to není nic pro mě. Asi jsem prudérní, ale tohle mi přijde že je dobrý leda tak pro úchyl nebo nadržené. A já nejsem ani jedno z toho.
Nevěřím že to napsal Wilde, byl jistě výstřední, ale ne až tolik. Beztak jsme jediná země kdo tohle tvrdí...

28.03.2021 odpad!

Macbeth Macbeth William Shakespeare

Úžasná hra na kterou by se nemělo zapomínat.
Podle mě lepší než známější hra W. S. -Romeo a Julie. MacBeth mi přišel námětem zajímavější i dramatičtější.

25.03.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Velmi zábavné a mrazivé čtení od začátku až po konec. Docela jsem se bála...

18.03.2021 4 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Jako tohle mě dostalo: kniha se zde na DK ukazuje jako "Populární", ačkoliv ji ještě nikdo nehodnotil :D

11.03.2021

Lada u ledu Lada u ledu Ema Labudová

Hodně špatně se to čte, ale naštěstí mě to neodradilo protože jinak je celý příběh suprový a mohu doporučit. A taky hezká obálka, i za tu dávám *.

06.03.2021 3 z 5

Písně a balady Písně a balady Robert Burns

Jáááááj...to bylo tak úchvatné❤️. Zamilovala jsem se do poezie, fakt!!
Nikdy by mě nenapadlo že budu něco takovýho číst, ale tohle bylo tak melodické, tak pravdivé, tak romantiké....tak skotské. VŘELE DOPORUČUJI!!

01.03.2021

Divná planeta Divná planeta Nathan W. Pyle

Děsně vtipný, řehtala jsem se jak malej fakan. To by samo o sobě ještě tolik nevadilo, nebýt toho, že jsme se takhle chechtala nejčastěji v MHD :-D.

01.03.2021 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Běhá mi z toho mráz po zádech...

14.02.2021 5 z 5

Volání Cthulhu Volání Cthulhu Howard Phillips Lovecraft

Tak tenhle "lovec raftů" mě zas moc bavil, nejlepší je samozřejmě titulní povídka

13.02.2021 5 z 5

Čáslavská Čáslavská Jan Novák

Fajn poučné čtení (^~^)

12.02.2021 4 z 5

Krása, krása, krása! Už jen za ten název minimálně 4 hvězdičky! Rozplívám se nad tím, směju se, pláču,...a nechci konec!

07.02.2021 5 z 5