Janinka.V Janinka.V komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Rozhodně lepší než Dívka v ledu

30.05.2018 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Super čtení, takové oddychové, pro pobavení. Mám ráda českou literaturu, přijde mi taková krásnější o slova, barevnější. Těším se na další díl.

24.03.2018 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tak nějak nevím, jaký mám mít z knihy pocit. Chvílemi vtáhla do děje a musela jsem číst a pak najednou jako když utne a ja se horko těžko prokousavala.

21.02.2018 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Tohle pro mě byla hodně silná kniha. Nemohla jsem se odtrhnout. Měla jsem z ní ze začatku strach a dlouho přemýšlela, jestli si ji přečtu. Znechuvovalo mě extremní chování a myšlení Turka, až jsem si říkala, jestli se toto opravdu ve světě ještě děje. Teď budu dlouho přemýšlet nad tímto tématem a celkově nad knihou a bojím se, že mě ostatní knihy zklamou. Jodi je skvělá spisovatelka a timto dílem to jen utvrdila.

12.01.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha mě hodně bavila a prostě mě jen utvrdila v tom, jaký je český jazyk krásný. Líbilo se mi prolínání postav ve všech povídkách a také to, jak autorka poukazuje na to, že ikdyž to tak nevypadá, tak každý máme své problémy a statosti.

10.12.2017 5 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Za mě super čtivá kniha. Nemohla jsem se odtrhnout. Místy dost psychologické a hlavně je vidět, co se může stát,když nezahrnujeme děti dostatečně láskou.

21.11.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha mě opravdu bavila. Po zklamaní z Alice (nebyl to můj šalek kávy) jsem se na ni tolik netěšila,ale opravdu mě bavila. Jediná postava,co mě rozčilovala byla Harper. Bavilo mě ale sledovat,jak se vyvíjejí osudy dalších postav a konec mě opravdu překvapil. Určitě mohu doporučit.

13.09.2017 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Podle hodnocení jsem čekala něco víc,bohužel jsem se nedočkala. Líbil se mi ale příbeh Fiony. Jinak jsem stále čekala,kdy se v knize začne opravdu něco dít. Zajímalo mě i rozluštění prvního případu mladé dívky,o kterém se v knize mluví a najednou uplně zmizí.

12.08.2017 3 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Pro mě krásný,pohodový příběh. Taková oddechovka. Na konci jsem si sice poplakala. Prostě milé dokončení 1. dílu.

28.07.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jakmile jsem se zorientovala v postavách,tak mě kniha vtáhla a nemohla jsem přestat číst. Konec jsem tedy čekala uplně jiný a dost mě překvapil. Za mě super počtení.

10.07.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Skvělá. Příběh Minky mě až mrazil v zádech a Josefa mi bylo nakonec i líto. Krásná kniha. Pro mě jedna z nejhezčích o tomto tematu,nemohla jsem se odtrhnout a představovala jsem si tu lahodnoi chuť veškerého pečiva.

30.06.2017 5 z 5

160 160 Tereza Kucharská

Skvělá kniha, nemohla jsem ji skoro ani odložit. Líbilo se mi, že nebyla cíleně jen o koních, ale každý si tam najde to svoje.

30.04.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Měla jsem z této knížky trochu obavy, protože jsem viděla dřív film a bála jsem se, že to budu hodně srovnávat a že budu nakonec zklamaná. No,měla jsem chuť číst dál a dál a dál a strašně mě mrzelo, že knížka skončila. Silný příběh, úžasně napsané. Konec mě opravdu překvapil.

20.04.2017 5 z 5