Janinka.V Janinka.V komentáře u knih

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Po přečtení Růže bílá, černý les jsem čekala trochu víc. Příběh byl fajn,místy mě to i dostalo. Ale ten konec,to už jsem přeskakovala..

29.01.2022 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Odloženo,nedočetla jsem..nemělo ten správný spád,pořád jsem čekala a četla,až jsem zjistila,že nevím o čem čtu..škoda

05.11.2020 1 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Pořád jsem četla samou chválu,tak jsem se navnadila a dala se do čtení..bohužel,buď je kniha přeceňována nebo to nebyl můj šálek čaje.

24.03.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Za me nic moc,Erika me bavi vic,tohle mi prislo trosku prekombinovane.

04.02.2020 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Bryndza prostě umí,pro mě jsou jeho knihy sazka na jistotu. Nenudim se,odsypa to a hlavne u tech kratkych kapitol si pokazde reknu,"tak jeste jednu" minimalne 10x :D jen tak dal

23.01.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Námět dobrý,ale trošku absudní zpracování,hlavně ten konec. Osobně mi to nesedlo a místy jsem se ztrácela.

28.11.2019 2 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Od knížky jsem nic moc nečekala a mile mě překvapila. Příběh pěkně odsýpal. Pro mě moc pěkné oddechové čtení, u kterého nemusíte nějak moc přemýšlet.

31.10.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Na to, že jsem si na začátku říkala, že ji asi odložím, tak jsem ráda, že jsem to neudělala. Konec hodně překvapil.

28.07.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Krásně vykreslená krutost zimy a to, jak je nepředvídatelná stejne jako ostatni přírodní živly. Místy mi už kniha přišla celkem překombinovaná, ale budiž bylo to fajn mrazivé čtení.

25.05.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tohle bylo něco. Kniha mě opravdu bavila, na začátku chytla a do konce nepustila. Děsivá pravda, že u naprosto dokonalého páru nemusí být všechno tak dokonalé, jak se na první pohled zdá. Nikdy bych tohle nechtěla zažít.

19.04.2019 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Taková knížka, která nenadchne, ale ani neurazí. Jen ke konci už mi to přišli dosti překombinované.

15.02.2019 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Ten konec byl tak překvapivý, v hlavě už jsem viděla, že to dopadlo naprosto jinak.. Na konci jsem si i pobrečela a pak ještě dlouho premýšlela. Jodi prostě opět nezklamala

16.01.2019 5 z 5

Poslední dny slávy Poslední dny slávy Jaimy Gordon

Asi si ji budu muset s odstupem času přečíst znova. Mnoho postav, pro mě trochu zmatené přeskakování z jedne situace do druhé. Konec mi dával smysl, začátek bohužel ne. Proto chci přečíst znova, třeba to uvidím zase z jiného úhlu.

26.11.2018 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Po dlouhé době super kniha. Do poslední chvíle jsem tipovala úplně jiný konec. Opravdu se povedla, byla čtivá, vtáhla do děje. Rozhodně doporučuji.

09.10.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, opravdu se mi líbila a paní Mornštajnová je skvělá spisovatelka. Rozhodně bych nesrovnávala s Hanou, pro mě byly obě úžasné, ale každá ve své podstatě úplně jiná. Možná dokonce právě Slepá mapa u mne vede.. Donutila mě víc se zamyslet.. A nakonec, miluju tu rozmanitost českého jazyka a jak si s tím naši spisovatelé umí pohrat :-)

25.08.2018 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Super cteni na leto. Dlouho jsem se takto nezasmala.

15.08.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Zapletka byla dobra, jen jsem tedy cekala neco vic. Ale zaver se zbytecne tahl. No

15.08.2018 4 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Nejspiš jsem od knihy čekala až moc. Líbil se mi námět, ale zpracování mě zklamalo a nudilo. Několikrát jsem se přemlouvala k dočtení, nerada knihy odkládám.

15.07.2018 2 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Krásné oddechové čtení.

30.06.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Knihy od Moriarty mám opravdu ráda, ale tato mě celkem zklamala. Začetla jsem se až do posledních cca 100 stran. Pro mě slabší kousek z jeji tvorby.

05.06.2018 3 z 5