janina66 Online janina66 komentáře u knih

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Za mě super. Moc se mi příběh líbil. Erotika, napětí vše jedné knize.

Trable Trable Samantha Towle

Už je to nějaký čas, co jsem ji přečetla. Hezký příběh, moc se mi kniha líbila.

Vysoká hra Vysoká hra Kay Hooper

Přečetla jsem s velkým přemáháním. Nemělo to hlavu ani patu.

22.08.2019 odpad!

Smrt pod vinicemi Smrt pod vinicemi Daniela Mičanová

Mně se kniha líbila i když tam byly prvky duchařiny. Jako odpočinková četba super.

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

U knihy si člověk hezky odpočine. Moc se mi líbila.

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Super. Moc se mi to líbilo. Napínavé, romantické. Prostě odpočinkové.

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Velmi krásný příběh. Moc se mi líbila. Jako oddychovka super. Takovéto knihy vkládám mezi velmi napínavými thrillery.

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Kniha se velmi hezky četla. Krásná červená knihovna. Napínavá, hlavně na konci. Doporučuji

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Kniha se mi moc líbila. Napínavá akorát. Doporučuji

22.08.2019 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Hezky čtivá červená knihovna s detektivní zápletkou. Mě se to líbilo.

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Co čekat od erotické knihy. Četla se mi dobře, příběh měl spád. Konec velice zvláštní.

22.08.2019 3 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tak to byl úžasně dojemný příběh. Super doják. Pár kapesníků jsem promáčela.????

Právem moje Právem moje J. L. Butler

Tak jako thriller mi to moc nepřišlo. Prostě děj s detektivní zápletkou. Pachatele jsem odhalila v půlce. Celkem předvídatelný konec. Fran mě někdy dost vadila.

21.08.2019 3 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

SUPER! Úžasné počteníčko. Nic náročného, ale bylo to krásné letní a oddychové. Konec trochu urychlený. Doporučuji

13.08.2019 5 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Tak fakt nevím jak tuto knihu ohodnotit. Byla velice čtivá. Děj knihy OK. Ale nevím, asi bych napsala nemastné neslané. Už jsem četla daleko lepší. A Sam mě taky štvala.

10.08.2019 4 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová

Kniha se četla moc dobře. Spíše než detektivka či romantika, to byl spíše jen životní příběh od dětství až do dospělosti.

07.08.2019 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Výborný, super. Ale ten konec???? Kdybych nevěděla, že je spousty dalších pokračování, tak bych řekla, že s ním byl konec.

03.08.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Super čtení, napínavé, četlo se velmi hezky. Krátké jednoduché kapitoly. Čtu autora od začátku, a tato kniha se mi líbila nejvíce.

31.07.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Tak za mě rozhodně ano, super. Kniha přečtena jedním dechem. Psaním mi to trochu připomíná Bryndzu. Hrdinky mi byly sympatické. Těším se na další knihu.

31.07.2019 5 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Velice čtivá detektivka. Příběh se mi líbil. Skoro jsem ji přečetla celou za jeden den, jako oddychovku, u vody.

25.07.2019 4 z 5