Vysoká hra

Vysoká hra https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284613/mid_vysoka-hra-h3r-284613.png 2 51 18

Hagan série

< 11. díl

Velmi úspěšná autorka bestsellerů New York Times Kay Hooper spřádá příběh o zradě a druhé šanci dvou milenců, které rozdělí poslední mise. Katrina Keller, absolventka vysoké školy, se naučila využívat každou svou dovednost a pracuje jako agentka, aby pro Američany vyslídila citlivé informace. Ale poté, co byla její identita částečně odhalena, jiný federální agent – a zároveň její životní láska – nabude dojmu, že Katrina zradila svou vlast. Katrina reaguje tím, že skrývá svou bolest a hledá útočiště v nedůležité operaci v zábavním parku. Když už si myslí, že je ze všeho venku a může jít dál, Skye Prescott jí znovu zkříží cestu. Skye nikdy nezapomněl na Katriinu zradu. Ukryt v temnotě, promění se v bezohledný a nemilosrdný přírodní živel. Když mu ale jeho další mise přivede Katrinu zpět do života, rychle si uvědomí, že udělal hroznou chybu, když jí nevěřil. Skyova povaha vyžaduje rychlý zásah. Když ví, co chce, neexistují pro něj žádné překážky. Dokonce ani Katriiny protesty mu v tom nemohou.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Omega

Aces High , 1989

Ulrika
02.11.2022 1 z 5

Také mi chybělo uvedení do děje. Bez znalosti předchozích dílů se nelze v postavách orientovat. Můj šálek kavy to nebude

Lusa
10.10.2021 2 z 5

Autorka nemůže za to to, že u nás vyšly jenom nějaké díly ze série, ale i tak je člověk hozen hned do příběhu bez pořádného vysvětlení případně flashbacku. Musím říci, že tohle mi už přišlo jako velká romantická slátanina, takže spíše jenom jako oddechovka.

Baileys
07.04.2021 odpad!

Autorku mam rada, ale tohle je katastrofa

hana4834
16.02.2021 2 z 5

Tato kniha me zklamala autorka má daleko lepší knihy

helenkan
16.11.2019 1 z 5

Ještě že jsem četla předešlý díl,jinak bych z tohoto dílu nepochopila vůbec nic. Řekla bych,tenhle díl se nevyvedl a prakticky je o ničem.

janina66
22.08.2019 odpad!

Přečetla jsem s velkým přemáháním. Nemělo to hlavu ani patu.

Fifth Element
02.07.2019 4 z 5

Docela mi chybí ty předchozí nepřeložené díly, ne všechno je zcela pochopitelné..

jarin58
08.08.2018 1 z 5

Závidím těm co se kniha líbí.Já mezi ně ale nepatřím.

Tyrkysová
19.05.2018 3 z 5

Kraťounký román se čte pohodově a díky dobrému mixu různorodého děje - láska a vztahy, sex, stíny minulosti, akce - hezky plyne. Pokud tedy neočekáváte žádný zamotaný a složitý příběh, je to ideální :)

jaspis
18.03.2018 2 z 5

Jde poznat, že s přečtením této knihy jsem naskočila do rozjetého vlaku a chvílemi jsem se vůbec nechytala. Děj mě až tak moc nezaujal. Takže pro mě spíše slabší kniha.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

modranka
22.04.2017 2 z 5

Hneď na úvod treba napísať, že bez predchádzajúcich častí nemá význam knihu začať čítať. Je to 11. časť súboru kníh o skupine agentov (nič dramatické). Lepidlom celej série je vzťah Hagana a Gigi a nejakého prípadu, ktorý som vlastne po prečítaní Vysokej hry vôbec nepochopila. Tým sa celý príbeh dostal do roviny akejsi poviedky, v ktorej sa vlastne nič neriešilo, hoci sa celá séria zavŕšila. Napokon text vyznel chaoticky a nelogicky. Ak nemáte ostatné časti, začnite aspoň 10. časťou To chce zloděje (od toho istého vydavateľa).
Nechcem editorovi vstupovať do svedomia, ale asi by sa mal zamyslieť nad vlastnou profesionalitou. Nie je predsa možné, aby vo svete internetu nikto z vydavateľstva nezistil, že séria na seba úzko nadväzuje, že charakteristika postáv sa vyvíja z príbehu na príbeh.
Po grafickej stránke je kniha spracovaná veľmi pekne a profesionálne. O gramatických chybách radšej pomlčím.

veronika9143
05.04.2017 3 z 5

Čekala jsem akci dostala jsem erotiku - to by mi ani tak nevadilo, ale celkově mě kniha ani nestačila zaujmout. Bylo znát, že je to pokračování a vzhledem k počtu stran to ani nemohlo dopadnout jinak.

alzbeta4340
27.03.2017 3 z 5

Poslední díl série, ze které znám jen díl předcházející. To je i jeden z důvodů, proč mě kniha nebavila. Je zde spousta postav, u kterých se předpokládá, že je známe a máme rádi. Hodnotím jako průměrnou romanci. 2,5 hvězdičky

Mišule_11
20.03.2017 3 z 5

Zvláštní kniha plná lásky a romantiky...Což je to hlavní, co se v knize objevuje, ale ne že bych jim to nepřála, to těch x letech..! :) Ale chybělo mi ještě trochu více děje a informací, konec useknutý, na který jsem se nejvíc těšila! A také docela dost i osob, že někdy člověk ani nevěděl, kdo kam patří..Škoda! :/

Viky007
09.03.2017 1 z 5

Páni, tak tohle bylo vyčerpávající. Už dlouho jsem nečetla tak bezduchou knihu. Byl by z ní parádní béčkový film.
Nejvíce mi vadilo, že se v knize prakticky nic nedělo. Hlavní náplní byla rádoby romantická zápletka, kdy se hrdinové jakože děsně milovali. Já teda nevím, ale lásku si představuju jinak. V tomto případě šlo o pouhý chtíč. Erotika v knize mi nevadí, ale tohle už byla kapku nuda.
Co se týče nějaké akce, tak té tam bylo opravdu pramálo. Za mě celkem zklamání.

mmmisulka.r
28.02.2017 4 z 5

Jde sice zřejmě o závěrečný díl série, ale i tak se dá číst kniha samostatně. Příběh na 160 stranách vám sice nezaručí žádnou propletenost nebo složitost, ale i tak pobaví. Obzvláště dámy, které mají rády milostné pletky a kapku té erotiky.
Více v recenzi v záložkách- Knižní deníček

AndyLee
21.02.2017 1 z 5

Kniha je až směšně špatná, na což nejsem u Kay Hooper zvyklá. Jediné, co tu hrůzu trošku omlouvá, je to, že byla napsaná v roce 1989 a ne v roce 2015, jak se zde předesílá. Nedá se kvalitou srovnat s romány vydanými po roce 2000.

Kay Hooper
americká, 1957