Vysoká hra

Velmi úspěšná autorka bestsellerů New York Times Kay Hooper spřádá příběh o zradě a druhé šanci dvou milenců, které rozdělí poslední mise. Katrina Keller, absolventka vysoké školy, se naučila využívat každou svou dovednost a pracuje jako agentka, aby pro Američany vyslídila citlivé informace. Ale poté, co byla její identita částečně odhalena, jiný federální agent – a zároveň její životní láska – nabude dojmu, že Katrina zradila svou vlast. Katrina reaguje tím, že skrývá svou bolest a hledá útočiště v nedůležité operaci v zábavním parku. Když už si myslí, že je ze všeho venku a může jít dál, Skye Prescott jí znovu zkříží cestu. Skye nikdy nezapomněl na Katriinu zradu. Ukryt v temnotě, promění se v bezohledný a nemilosrdný přírodní živel. Když mu ale jeho další mise přivede Katrinu zpět do života, rychle si uvědomí, že udělal hroznou chybu, když jí nevěřil. Skyova povaha vyžaduje rychlý zásah. Když ví, co chce, neexistují pro něj žádné překážky. Dokonce ani Katriiny protesty mu v tom nemohou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284613/big_vysoka-hra-h3r-284613.png 2.449

Hagan 11.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Omega

Aces High, 1989

Kniha Vysoká hra

Ulrika
02.11.2022

Také mi chybělo uvedení do děje. Bez znalosti předchozích dílů se nelze v postavách orientovat. Můj šálek kavy to nebude

Lusa
10.10.2021

Autorka nemůže za to to, že u nás vyšly jenom nějaké díly ze série, ale i tak je člověk hozen hned do příběhu bez pořádného vysvětlení případně flashbacku. Musím říci, že tohle mi už přišlo jako velká romantická slátanina, takže spíše jenom jako oddechovka.

Baileys
07.04.2021odpad!

Autorku mam rada, ale tohle je katastrofa

hana4834
16.02.2021

Tato kniha me zklamala autorka má daleko lepší knihy

helenkan
16.11.2019

Ještě že jsem četla předešlý díl,jinak bych z tohoto dílu nepochopila vůbec nic. Řekla bych,tenhle díl se nevyvedl a prakticky je o ničem.

janina66
22.08.2019odpad!

Přečetla jsem s velkým přemáháním. Nemělo to hlavu ani patu.

Fifth Element
02.07.2019

Docela mi chybí ty předchozí nepřeložené díly, ne všechno je zcela pochopitelné..

jarin58
08.08.2018

Závidím těm co se kniha líbí.Já mezi ně ale nepatřím.