Smrt pod vinicemi

Městečko Štinkava naplňuje veškerá oblíbená klišé o jižní Moravě – oplývá lahodným vínem, ovocnými sady i rázovitými lidmi. V prosluněném kraji beze stínů by ani největší škarohlíd nečekal temné přízraky, přesto se nad Pálavskými vrchy kupí černá mračna. Kdo má na svědomí záhadná úmrtí? To musí vyšetřit poručice Drábková se svým spolupracovníkem Malinou. Podezřelých je víc než dost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363308/big_smrt-pod-vinicemi-eca-363308.jpg 319

Kniha Smrt pod vinicemi

vitavita
27.08.2021

Se sebezapřením jsem knihu dočetl. Půjčil jsem knihu čtyřem přátelům a dva ji ani nedočetli. Knihu - zmatený příběh - nedoporučuju ke čtení ...

jprst
22.03.2021

Podle mne hodně nevyvedená záležitost, která nemá daleko k označení "trapárna", spousta zbytečné a nic neříkající výplně, pokusy o vtipné podání či sarkasmus mi připadly spíše nepovedené až křečovité. Takže za mne dvě hvězdy je spíše hodnocení pro autorku za odvahu pustit takovou věc ven. Ale nakonec, proč ne? Každé zboží si najde svého kupce...

Leona333
15.01.2021

Tak kdyby tato kniha byla žánrově označena jako sci-fi, nebo komedie, či parodie na krimi, tak to by byla jiná. To bych poručici Drábkovou a jejího kolegu Malinu i chápala. Takhle mi jich bylo párkrát i líto... No nic. Každý den nemůže být posvícení, ani při výběru knihy na čtení. ; )

amalka2850
31.01.2020

Knihu mám právě rozečtenou. Koupila jsem ji ve městě, kde je děj zasazen, ač to samozřejmě přímo psáno není. Asi i kvůli tomu se mi kniha docela líbí. Místa poznávám. No uvidím jak se děj ještě vyvine, ale určitě s knihou nemám problém.

janina66
22.08.2019

Mně se kniha líbila i když tam byly prvky duchařiny. Jako odpočinková četba super.

moničina
20.05.2019

Otrasne napísaný dej. Bohužial, stručný súhrn deja na obale knihy ma viedol k tomu, že som utratila peniaze na toto čudo. Podivná zlátanina krimi, sci fi, paranormálnych vsuviek a výsledný efekt bol jeden veľký chaos a nuda. Snáď najhoršia detektívka , ktorá sa mi kedy dostala do rúk.

Iva745314
31.12.2018

Kniha mě neskutečně bavila a zasmála jsem se jako už dlouho ne. A přitom tam bylo i napětí. Jen občas na ten hantec bych potřebovala překladač. Jediné co se mi nelíbilo, stálé opakování krhavých očí. To by tam stačilo jednou dvakrát.

pujec
23.11.2018

Kniha je skvělá, akorát anotace je velmi zavádějící a úplně mimo. Pak chápu rozladěné čtenáře, kteří očekávají detektivku a dostane se jim něčeho jiného. Já už poučena očekávala něco ve fantasy stylu a byla to paráda. Námět je poměrně originální, na dramatu se nešetří. Kniha mě skutečně vtáhla, přečetla jsem ji za chvilku. Akorát na Moravu už asi nepojedu :)