janina66 janina66 komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Layton Green

Mooc hezká detektivka. Bez žádných krvavých scén. Kazatel byl sympaťák. Určitě si přečtu pokračování.

17.10.2019 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Tak za mě Super. Velice čtivé, krátké kapitoly se střídáním hlavních postav. Výborný příběh s nečekaným koncem. Typovala jsem jiné podezřelé. Dala bych i 6*

13.10.2019 5 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Příjemná oddychovka s trochu přehnaným rozuzlením. Přečteno za jeden den. Ale další už od autorky číst nebudu.

10.10.2019 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tak za mě ne. Hodně se mi líbily Dům na samotě, Kroky vraha nebo Zlodějka příběhů. Na tuto novou jsem se moc těšila, ale trochu jsem se nudila a napětí veškeré žádné. Samozřejmě krásně popsané Beskydy a samoty chalupy, ale to je všechno.

09.10.2019 2 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Výborné, čtivé, napínavé, super. Fiona a Simon velice sympatičtí. Tohle je Nora, jak má být. Napínavé a romantické.

07.10.2019 5 z 5

Věci, které muži dělají Věci, které muži dělají James Hadley Chase (p)

Příjemná, čtivá detektivka se zrychleným koncem. Billa mi bylo líto.

04.10.2019 5 z 5

Hrdina ze sousedství Hrdina ze sousedství Nora Roberts

Příjemná oddychová kratší kniha červené knihovny.

03.10.2019 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Kniha se mi líbila. Pěkná , čtivá detektivka psána velice osvěžujícím způsobem. Hlášky se mi líbily. Už se těším na pokračování.

30.09.2019 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Tak za mě úplná PECKA. Moc se mi to líbílo a bavilo. Nemohla jsem ke konci přestat číst. Rozčilovalo mě, že jí nikdo nevěřil. Z knihy jsem místy měla husí kůži.

26.09.2019 5 z 5

Pastýř Pastýř Frederick Forsyth

Úžasný velice čtivý krátký příběh s prvky tajemna. Moc se mi to líbilo.

24.09.2019 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Docela se mi to líbilo. Četlo se dobře. Akorát Niall byl alespoň zpočátku pěkný hňup. Samozřejmě na Bastarda to nemá.

24.09.2019 5 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Hezká pohádka, plná romantiky i trocha napětí.

23.09.2019 4 z 5

Slepá bába Slepá bába Jarmila Pospíšilová

Tak bohužel se musím přiklonit k záporným hodnocení. Kniha se četla celkem fajn, ale nebavila mě. Teprve posledních 20stran se dalo číst.

20.09.2019 2 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Kniha se mi moooc líbila. Výborně se četla a byla napínavá. Přečtena za den. Sice jsem si myslela, kdo za tím je, ale nesnižuje to napětí.

17.09.2019 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Četla jsem tuto z pohledu Cama. Rozhodně ale už nebudu číst z pohledu Avery. Tato bohatě stačí. Mám ráda, jak se postavy vyvíjí, když je v minulosti něco ovlivní. Musím říct, že předešlá kniha Vášnivý lhář se mi líbila o hodně víc.

16.09.2019 4 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Hezký příběh. Kniha se velmi dobře četla. Nasmála jsem se hláškám babičky Luka.

13.09.2019 5 z 5

Spadnul z jahody Spadnul z jahody Kristína Pavelková

Tak dlouho jsem se u takové knihy nepobavila a nezasmála. Mooooc se mi líbila. fakt doporučuji. Čte se sama, měla jsem ji za dopoledne přečtenou.

11.09.2019 5 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

Výborný příběh, velmi čtivé. Úžasný konec, i když jsem si pomalu ke konci myslela, jaká je to blbka. A ono NE. Jen Richarda mi bylo líto.

11.09.2019 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha se četla sama. Střídání z pohledu Ash a Tea bylo super. Příběh se mi moc líbil. Přečteno za 1den.

10.09.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha se mi dobře četla. Líbilo se střídání jeho a její popis událostí. Taková příjemná oddychovka s mírným prvkem napětí.

09.09.2019 5 z 5