Věci, které muži dělají

Věci, které muži dělají https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22128/bmid_veci-ktere-muzi-delaji-QUE-22128.jpg 4 17 4

Harryho zásadou bylo nikdy nezastavovat stopařkám. Když však spatřil krásnou dívku, jak bezmocně stojí u porouchaného auta, rozhodl se učinit výjimku. Tou dívkou byla bohatá a atraktivní Gloria Selbyová. Když zjistila. že Harryho firma je ve vážných potížích, nabídla mu možnost vydělat si více peněz, než si kdy představoval. Přes všechna rizika se Harry rozhodl její nabídku přijmout. Tohoto rozhodnutí měl později vážně litovat, neboť netušil nic o tom, s jakými lidmi se zaplétá, ani o důmyslném plánu, v němž měl on sám sehrát důležitou úlohu. Harry však i přes lásku ke své ženě neměl nejmenší šanci ubránit se pokušení, protože Gloria věděla úplně všechno o věcech, které muži dělají. . .... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ametyst

The Things Men Do , 1954

Bookwrom
19.10.2022 5 z 5

Vynikající detektivka s otevřeným koncem, kde, když se hlavní hrdina vypořádá s bandou zločinců, kteří mu zničili život, se rozhodne vydat do rukou policie. Pravděpodobně půjde do vězení. Já bych mu dal vyznamenání!

janina66
04.10.2019 5 z 5

Příjemná, čtivá detektivka se zrychleným koncem. Billa mi bylo líto.

čef
20.09.2019 5 z 5

Muži dělají pěkné kraviny, když vidí pěknou kost, to je známo. I hrdina této knihy udělal pěknou blbost a pak už se hrůzou nezastavil. Napínavý příběh nenechá vydechnout, každá stránka stupňuje napětí a už je tady konec mnoha účastníků děje. Chase opět v nejlepší formě, kam se hrabou dnešní ukecané thrillery.

Francoa
10.10.2012 5 z 5

Další výborná oddychovka i když konec mohl autor více rozvinout,ale četlo se to fakt dobře.Dávám 99,9%.

James Hadley Chase (p)
anglická, 1906 - 1985
1975  86%Chytit tygra za ocas
1975  82%Pracka v láhvi
1977  90%Třikrát ve slepé uličce
1994  78%Piksla červů
1997  83%Dvojitý pohřeb

Kniha Věci, které muži dělají je v