jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Naivní princezna se objeví ve velkoměstě, kde potká svého prince...

Na mě asi až moc pohádkové a sladké, ale jako oddechovka dobrý *=)

25.01.2021 4 z 5

Tajomný gróf Tajomný gróf Martina Hlubocká

Stejně jako první díl, pro mě přijemnou oddechovkou =)

28.12.2020 4 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Já nevím, jsem dost na vážkách... na jednu stranu pěkné a milé, hlavně Cam mi byl sympatický...na druhou stranu je tu Maya, ktera mi moc sympatická nebyla a vlastbě mě štvala... celou dobu se svalovala vina na Cama a on se piřád omlouval, ale já bych řekla, že ten kdo za to mohl byla jednoznačně Maya...
+za pěknou obálku =)

Narovinu, víc se těším na druhý díl =)

28.12.2020 1 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Není to žádná literární bomba, ale já si užila tu legraci. Pokud člověk potřebuje na chvíli vypnout, moc nepřemýšlet a jen se bavit, je tohle určitě knížka po které by měl sáhnout =)

23.12.2020 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Habibiho jsem uz četla na Wattpedu a pokračujíc na stránkách autorky, a je pravdou, že i na podruhé je to stále takové zmatené..teda aspoň ta poslední třetina :) každopádně čitelné to určitě je a dakší díl si ráda přečtu =)

18.12.2020 4 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Tahle série mě neskutečně baví *_* Další super díl. Autorka píše strašně čtivě a vždycky se ani nestačím rozkoukat a jsem na konci knížky.

Cass i Tom jsou skvělá dvojka.❤

15.12.2020 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Krásný, emotivní příběh, který se nádherně čte. Hrozně jsem sympatickým postavám fandila a jsem ráda za to, že to dopadlo, jak mělo ❤

15.12.2020 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

Skvělej díl ❤ na Nashe jsem se moc těšila a rozhodně nejsem zklamaná =)

06.12.2020 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Už jsem kdysi četla v originále, takže jsem si to jen připomněla... každopádně i tak jsem se neubránila slzám =) Autorku mám moc ráda a doufám, že se budou překládat i další knížky =)

06.12.2020 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Za mě zatím nejlepší díl série, ale na Nashe, Rowdyho a Asu se hodně těším, tak uvidíme zda to tento díl předčí ❤ =)

01.11.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tak naprosto sympatické a skvělé hlavní aktéry jsem už dlouho nezažila.
Strašně jsem se bavila. Skvělé rozhovory, hašteření, pochopení a láska...jsem nadšená ❤

Autorky opět nezklamaly. Je vidět, že jsou úžasné jak sólově, tak že jim to ladí i v tandemu =)
Rozhodně doporučuji =)

30.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Musím říct, že první část mi přišla, jak od někoho jiného než od Pen... přišlo mi to nějak naivně, jednoduše napsané... až moc rychlé a prostě jako jiný styl, než jsem u autorky zvyklá =)

Každopádně druhá část už byla skvělá a já autorku znovu našla. Dojemná pohádka =)

25.09.2020 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Velmi emotivní příběh, který se četl sám =)
I u těchto těžkých témat nechyběl vtip, napětí, přitažlivost, dojetí a určitá lehkost.. já byla naprosto spokojená ❤

04.09.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Krásné, smutné a dojemné najednou =)

Od autorek už ani nic jiného nečekám, ty zklamat nemohou.
Za mě parádní jednohubečka a mohu doporučit ❤

28.08.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Taková sladká a vtipná jednohubka od Elle ❤ tohle já můžu =)

12.08.2020 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Tohle bylo vlastně tak strašně smutný... Pořád jsem si pokládala otázku "Proč?"

Jsem zvědavá, jak to bude v dalších dílech pokračovat a stále doufám v nějaký happyend

09.08.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Westovky jsou moje srdcovky, byť už dávno nejsem cílovkou ❤

08.08.2020 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden je pro mě prostě velkej medvídek, i když by to určitě nerad slyšel ❤ =D

Moc mě jeho příběh lákal a rozhodně jsem nepocítila ani náznak zklamání. =)

Pánové z BAM jsou perfektní a netrpělivě se už těším na další díly =)

04.08.2020 5 z 5

Láska a iné slová Láska a iné slová Christina Lauren

Já nevím no, nejsem moc zastánce častých pohledů do minulosti...tady je toho půlka knížky... Navíc ty pohledy se střídaj tak rychle, že se pomalu nestihne ani v minulosti a ani v přítomnosti nic stát...
Od "tajemství" Macy jsem čekala asi víc, to už mi jako horší prohřešek přišel ten Elliotův =)

31.07.2020 3 z 5

Víra v lásku Víra v lásku Radka Bryšová

Vzhledem k tomu, že nejsem cílovou skupinou tak dávám 4*.

Možná kdybych byla mladší, připadalo by mi to jako taková pohádka s nepěknými situacemi a skvělým koncem, ale takto mi to přišlo až moc sladké a naivní =) i ti "zloduši" mi připadali vlastně miloučtí =)
Minulá knížka od autorky, co jsem četla, mi přišla lepší. =)

18.07.2020 4 z 5