janelka2 janelka2 komentáře u knih

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Knížku jsem dostala asi za trest od maminky k Ježíšku. Prohlédla jsem jí a obratem mamince vrátila. Nicméně některé recepty bych se i odvážila možná testnout. Desetiletá sestřenice podle receptu něco dělala a prej to byl hnus.Otázka je na kolik byl špatný recept nebo nešikovná sestřenice. Dám tři hvězdičky. Přesto ,že na knížku všichni nadávají a já bych za ní nikdy tolik peněz nedala. Se panu Hruškovi povedlo vytvořit skvělé recesistické dílo které slouží především jako vtipný dárek a to si myslím zaslouží ocenit.

26.07.2017 3 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Zatím nejlepší díl.Konečně se to trochu rozjelo.Kdo je vrah stále nevím.Za mě bych dala tak tři a půl hvězdičky. Trochu mě zklamalo zjištění, že jsou přede mnou ještě dva další díly.Těšila jsem se že, už jen jeden a všechno se uzavře. Patřím k lidem co mají série ráda ale konkrétně tady ta mi přijde taková zdlouhavá. Asi je to tím že mě série tolik nechytla. Možná by to bylo lepší kdybych mezi jednotlivými díly měla rozestup. Jsem zvědavá co v dalších dvou dílech autorka bude řešit, jelikož podezřelí již byli všichni. Za chvilku bude podezřívat snad i detektiva od policie.Nicméně to tedy dotáhnou do konce a dočtu jelikož mě opravdu zajímá kdo je vrah.

25.07.2017 3 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

No že bych byla z knihy nějaká odvařená to se říct nedá.Ale jelikož stále nevím kdo je vrah tak mi nezbývá než číst dál.Ke konci se děj trochu rozjel tak uvidíme.Ale na víc jak tři hvězdičky to nebude. Ale jak už jsem psala u předchozích dílů ,možná je moje nižší hodnocení dané tím že už nepatřím do kategorie mládež.Tak bych nerada někoho odrazovala.Ale číst se to určitě dá jinak bych do dalšího dílu už nešla vrah nevrah.

18.07.2017 3 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Zatím se mi všechny knížky z této série líbili.Tato se mi ale líbila asi nejméně.Ale bylo to tou depresivní tématikou.Předchozí díly byly plné sexu a sem tam humoru.Tento díl se od předchozích lišil ale určitě nebyl špatný.Další díl si určitě přečtu.

15.07.2017 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Dlouho se mi do čtení této knihy nechtělo jelikož z popisu mi to přišlo až moc scifi ,jsem spíše na fantasy romantiku. Ale nakonec jsem byla mile překvapena a kniha se mi líbila. Řekla bych asi víc než film. Ale proboha co ta velikost?Myslela jsem že mi při čtení upadnou ruce.

Spoutaná touha Spoutaná touha Jasmin Eden

Knížečka se mi celkem líbila ale dost mi to připomínalo padesát odstínů šedi.

Děvka z malýho města Děvka z malýho města Mirjam Dreer

Knihu jsem dostala zadarmo a za ty peníze se to dalo číst.

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

Na to že je to pro děti a mládež se mi to líbilo a do této kategorie již rozhodně nespadám.Znovu to už ale číst nebudu. Ale rozhodně nelituji že jsem knihy četla.

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Věčná touha Věčná touha Alice Moon

V půlce této knihy jsem to vdala. Koupila jsem všechny čtyři díly . Ale přečetla jsem jen jeden a půl. Ale když čtu tady ty komentáře tak nevím zda se nemám donutit to dočíst. Třeba se to zlepší.

14.07.2017 2 z 5

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Nějak nevím jak hodnotit. Koupila jsem všechny čtyři díly . Ale přečetla jsem jen jeden a půl a pak to vzdala. Takže tento díl tři hvězdičky a druhý dvě.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Druhý díl byl stejně dobrý jako první. Oba detektivy prostě žeru.Už se těším na další díl.

12.07.2017 5 z 5

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Kniha se mi celkem líbila.Sem tam jsem se ale trochu ztrácela. Nicméně nelituji že jsem jí četla.Další díl si určitě přečtu a uvidím jak se příběh hlavních postav vyvine.Hlavní postavy jsou mi sympatické.

25.06.2017 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Knížka se mi moc líbila.Oba detektivové mi byli velice sympatičtí. Knížka není pro slabé žaludky sem tam je to maso.Nechtěla bych se dostat do rukou vraha.Další díl si ráda přečtu.

08.06.2017 5 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Knížka se mi moc líbila.I trochu romantiky jsem se dočkala. Druhý díl si určitě přečtu jestli ho tedy někde ještě seženu.

01.06.2017 4 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Zůstávám u tří hvězdiček.Ale asi je to opravdu dáno tím že by to mělo být spíš pro mládež.Dám šanci ještě třetímu dílu a uvidím.

11.04.2017 3 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Knížku bych opět hodnotila na tři a půl hvězdičky.Jelikož jsem jí měla přečtenou za dva večery tak bych řekla že se mi celkem líbila. I jsem se u knížky zasmála .Jsem zvědavá na další díl i když se trochu bojím jelikož celá parta se mi líbí a v dalším dílu se od ní autorka asi trochu odkloní.Každopádně si dám mezi jednotlivými díly pauzu,asi budou všechny podobné.Bojují s láskou k sobě ale nakonec podlehnou.

11.04.2017 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Zatím bych řekla že knížka je určena spíše pro mladistvé. Ale celkem se mi líbila. Celá série tu má poměrně vysoké hodnocení. Za první díl jsem dala tři hvězdy tak uvidím jestli se příběh v druhém díle více rozjede a bude to navíc.

03.04.2017 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Až na to že mi to připomínalo knížku Krásná Katastrofa se mi knížka celkem líbila. Sem tam jsem se hihňala jak trubka. Další díl si určitě přečtu. Hodnocení bych dala tak tři a půl hvězdičky ale spíš se kloním ke čtyřem.

31.03.2017 4 z 5