Věčná touha

Sarah ví, že Dustin hluboko v sobě skrývá temné tajemství. Tuší, že mu hrozí velké nebezpečí, ale nedokáže mu pomoci. Najednou Dustin zmizí a všechno nasvědčuje tomu, že spáchal brutální vraždu. Sarah takové zprávě nedokáže uvěřit. Je zmítaná rozporuplnými pocity a rozhodne se Dustina najít za každou cenu. Objeví jeho skrýš příliš pozdě, Dustin je těžce zraněný a na pokraji vyčerpání hladem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127565/vecna-touha-Xkt-127565.jpg 3.6100

Krvavá romance 2.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Blood Romance – Dunkles Versprechen, 2010

Kniha Věčná touha

janelka2
14.07.2017

V půlce této knihy jsem to vdala. Koupila jsem všechny čtyři díly . Ale přečetla jsem jen jeden a půl. Ale když čtu tady ty komentáře tak nevím zda se nemám donutit to dočíst. Třeba se to zlepší.

Natalli
19.01.2016

Knížka plná napětí a informací nad kterými jsem kolikrát kroutila hlavou a nevěřila co se ještě dozvím!!! :D

DračiceLaura
20.07.2014

Když jsem dočetla první díl, ihned jsem si půjčila v knihovně ostatní tři díly. Je to výborná série, Sára je zas o něco vystresovanější, jen mi vadí jak odsuzuje May.

Katee
28.06.2014

Skvělá série, už se moc těším na 3. a 4. díl :) Určitě bych ji doporučila, je skvěle napsaná a tajemná :)

Bet
29.04.2014

Druhý díl byl o hodně lepší než první. A Jonatan se mi vážně začíná líbit :)

Karoli282
28.02.2014

Tak, 2.díl jsem přečetla za pár hodin, příběh mě nadchnul. Teď mě čeká 3.díl.

angelbooks
28.12.2013

Druhý díl mě mile překvapil opravdu lepší než první, spisovatelka se hodně zlepšila. I když Dustin se tam mohl více objevovat, I KDYŽ toho zase docílil Jonathan :D.
Celou knížku, s celým dějem, jsem zhltla za celý den a ještě jsem byla ráda že jsem si v knihovně pučila 3. a 4. díl :D.
Teď du na třetí a už se nemůžu dočkat.
Opravdu ti co se u 1 nudily u 2 se nudit nebudou :D.

Elisabet
23.06.2013

Lepší než první díl, ale chyběla mi přítomnost Dustina. Zato Jonatan mě překvapil:)