Věčná touha

Věčná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127565/bmid_vecna-touha-Xkt-127565.jpg 4 114 11

Krvavá romance série

Sarah ví, že Dustin hluboko v sobě skrývá temné tajemství. Tuší, že mu hrozí velké nebezpečí, ale nedokáže mu pomoci. Najednou Dustin zmizí a všechno nasvědčuje tomu, že spáchal brutální vraždu. Sarah takové zprávě nedokáže uvěřit. Je zmítaná rozporuplnými pocity a rozhodne se Dustina najít za každou cenu. Objeví jeho skrýš příliš pozdě, Dustin je těžce zraněný a na pokraji vyčerpání hladem.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Blood Romance – Dunkles Versprechen , 2010

Mamka_cte
Mamka_cte
01.03.2023 5 z 5

Tuto sérii jsem měla v knihovně několik let a ani nevím proč jsem ji nečetla. Nakonec se mi série strašně dobře četla a celou jsem ji "zhltla" za tři dny. Knihy jsou takové tenké chuťovky s velkými písmeny.

Strany krásně ubíhají a stále se v příběhu děje nějaká akce. Nechybí tajemství, boj, láska, zápletka a ani nějaké to nadpřirozeno (upíři).
Knihy mi hodně připomínaly Upíří deníky a o to se mi to i více líbilo.

Hlavních postav bylo hafo.! A s žádnou jsem (k mému překvapení) neměla problém. Nejvíc se mi ale líbila May - pravá kamarádka, která si toho strašně moc prožila. Takovou kamarádku by měl mít každý.!
Příběh byl hlavně o Sáře a Dustinovi a jejich cestě k vysvobození, které samozřejmě skončí happyendem.

Doporučila bych tuto sérii pro nějakého nenáročného a mladšího čtenáře, který má rád trochu napřirozena. U této série si hlava krásně odpočine a nemusí se moc přemýšlet. Doporučuji.️

Jája92
Jája92
02.07.2022 2 z 5

Když bych knihu četla ve svých "nácti", nejspíš bych knihu přečetla jedním dechem. Navíc jsem nečetla první díl, ale dle předchozích komentářů jsem nejspíš o nic nepřišla. Přiznávám, že jsem knihou spíše jen volně listovala, až jsem nakonec došla na závěr knihy, abych se dověděla, jak to se Sarah a Dustinem alespoň dopadne. Po dalších dílech se nejspíš pídit nebudu.

janelka2
janelka2
14.07.2017 2 z 5

V půlce této knihy jsem to vdala. Koupila jsem všechny čtyři díly . Ale přečetla jsem jen jeden a půl. Ale když čtu tady ty komentáře tak nevím zda se nemám donutit to dočíst. Třeba se to zlepší.

Natalli
Natalli
19.01.2016

Knížka plná napětí a informací nad kterými jsem kolikrát kroutila hlavou a nevěřila co se ještě dozvím!!! :D

DračiceLaura
DračiceLaura
20.07.2014 5 z 5

Když jsem dočetla první díl, ihned jsem si půjčila v knihovně ostatní tři díly. Je to výborná série, Sára je zas o něco vystresovanější, jen mi vadí jak odsuzuje May.

Katee
Katee
28.06.2014 5 z 5

Skvělá série, už se moc těším na 3. a 4. díl :) Určitě bych ji doporučila, je skvěle napsaná a tajemná :)

Bet
Bet
29.04.2014 4 z 5

Druhý díl byl o hodně lepší než první. A Jonatan se mi vážně začíná líbit :)

Karoli282
Karoli282
28.02.2014 4 z 5

Tak, 2.díl jsem přečetla za pár hodin, příběh mě nadchnul. Teď mě čeká 3.díl.

angelbooks
angelbooks
28.12.2013 4 z 5

Druhý díl mě mile překvapil opravdu lepší než první, spisovatelka se hodně zlepšila. I když Dustin se tam mohl více objevovat, I KDYŽ toho zase docílil Jonathan :D.
Celou knížku, s celým dějem, jsem zhltla za celý den a ještě jsem byla ráda že jsem si v knihovně pučila 3. a 4. díl :D.
Teď du na třetí a už se nemůžu dočkat.
Opravdu ti co se u 1 nudily u 2 se nudit nebudou :D.

Elisabet
Elisabet
23.06.2013 4 z 5

Lepší než první díl, ale chyběla mi přítomnost Dustina. Zato Jonatan mě překvapil:)

janey88
janey88
10.05.2013 5 z 5

Tento díl byl lepší než předchozí. Konečně se děj pohnul dál. A teď hurá na třetí díl. :)

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Alice Moon
americká, 1978