izinkaVENDULKA izinkaVENDULKA komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Kniha u mě první od Yrsy a moc se líbila. Karl trochu nudny, ale jinak dej napínavý. Do poslední kapitoly jsem neměla paru, kdo je vrah.

18.07.2020 4 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Miluji thrilery z psychiatrickych léčeben. První půlka byla super a podle očekávání. Ale zaver trochu už sci-fi ....ale jinak moc pěkná kniha

04.07.2020 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

V sérii nejlepší díl

20.03.2020 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

(SPOILER) Při hodnocení knih si připadám jako Karel Gott a jeho hláška při přebírání slavíka: ,,Tohle jsem opravdu nečekal. " No ani já to nečekala. Až teď plně chápu název knihy. Nemůžu, ale říct, že jsem knihu úplně hltala. Postavy mi přišly divné všechny. Normální na mě bylo ale takové nudné, co se týkalo první a třetí dívenky. Čekala jsem nějaký wau objev nacapani při akci a to, že normálně přišla manželka a rekla: Je to můj manžel pojeďte ho zatknout tady máte důkaz, mi přišlo takové nudnejsi završení. Ale jo 3,5/5 *

04.05.2023 3 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Antoine Renand

Kniha za mě super, rychle se četla. Byla tak jiná oproti klasickým thrillerům. Hlavní příběh byl v první polovině knihy, poté byl prolozen popisem životních příběhů Hrušky, Alfy, Antonyho matky atd. a na závěr se příběh uzavřel. Kolik zla si Anthony, ale i Alfa prošel a kolik krutosti oni způsobili mi tolikrát nahanelo strach. Kolikrát jsem Anthonym opovrhovala, ale přála mu aby vše dobre dopadlo. A taky že jo.

10.04.2023 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

S touto knihou jsem se hodně prala. Nemít ji doma formou štafety asi bych ji odložila. To nutkání jsem měla asi 3x... Hlavní hrdina děsně nesympaticky, arogantní zbohatlik, který to každému dává najevo. Tema nebylo spatne, ale vše mi přišlo zdlouhave a tudíž pro mě nezaživné... Postrádal jsem to napětí, které vám nedovolí knihu odložit. Posledních 5 kapitol bylo fajn, rozuzlení a dokonce i 2 celkem hodně nečekané události mě přesvědčily dát 2,5/5 *
Byla to moje prvotina od autora, byť mám doma další asi 4 knihy. Jen teď nevím, jestli jsou takto psané i ty ostatni jestli najdu chuť si je přečíst.

27.03.2023 3 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

Já mám prostě knizky od Sandry ráda. Tato napětím neplýtvala. Četla se svižně.

21.03.2023 5 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Sandra je super spisovatelka, kterou mám ráda, ale mnohem raději mám knizky s detektivní zápletkou. Tyto romantiky jsou hodně předvídatelné. Nicméně ke konci se smrtí jedné z postav jsem nepočítala.

12.03.2023 4 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Knížka byla pěkná, taková za mě moderní červená knihovna. Nápad a děj byl dobrý, hlavní hrdinové mi byli sympatičtí... Nejvíc mě zvedal ze židle Sofiin otec, ten měl jednu slíznout. Kdo ma tento žánr rád, si myslím nebude zklamaný.

16.02.2023 4 z 5

Nebreč, Lucie Nebreč, Lucie Stanislav Rudolf

Kniha se ke mě dostala v rámci čtenářské výzvy 2023. Spisovatele znám jako holky v pubertě ho spousta z nás četla. Tato kniha mě ovšem dějem nezaujala a nějak nebavila. Jedno z těch slabších děl. NEURAZI ALE ANI NENADCHNE

16.01.2023 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Snad do poloviny knížky jsem se nemohla začíst, ale stále jsem ji na radu kamarádky dávala šanci. Konec byl opravdu překvapení. Takže nakonec se mi kniha líbila, ale úplný wau to nebylo

09.05.2021 2 z 5

Temná zahrada Temná zahrada Tana French

Pěkná i když konec překvapil, ale ne tak mile jak bych čekala.Kniha zbytečně dlouhá šla by udělat polovicni

25.02.2021 3 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Super kniha. Snad spisovatelka v sérii bude pokracovat

20.03.2020 5 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Sandru mam ráda, ale toto bylo sladký jak cumel. Mám ráda její knihy s detektivni zápletkou, ale tuto preslazenou červenou knihovnu už ne.

23.08.2023 2 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Autorku mám moc ráda. Patří mezi mé oblíbené. Popravdě znám od ní ale lepší knihy. Arden i Ledge oba mi byli sympatičtí. Ke konci, kdy se v domě objevila Lisa, nabral příběh úplně jiný směr, než jsem čekala. A za mě super rozuzlení.

07.03.2023 4 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Super knížka. Nešlo se odložit. Vytáhla do děje a já málem zapomněla chodit spát. Něco jsem tušila, někde se trefila a někde jsem byla úplně mimo :D Občas jsem byla i dost šokovaná. Takhle si predstavuju PSYCHOLOGICKÝ THRILLER

22.02.2023 5 z 5

Heartstream Heartstream Tom Pollock

Noo dlouho jsem neřekla o knížce, u které jsem po první kapitole byla úplně v lese a neměla žádné extra očekávání, že to bude naprostá pecka. Dvě dějové linky obě moc zajímavé. Nakonec se protnou a wau. Jedna námitka na konec knihy- Já prostě potřebuji druhý díl :D
Evie byla ještě větší mrcha než jsem si dokázala představit. A Rayn byl neskutečně srab, což z něj udělalo taky "hajzlíka" ....Knihu doporučuji a dávám plný počet v hodnocení.

07.02.2023 5 z 5

Strašák Strašák Frank Goldammer

Hodně zajímavá detektivka. Už jen díky prostředí. Všude řáďí válka, ale taky vrah. Nikdo nemůže věřit nikomu. No a když už si myslíte, že je konec a vrah byl chycen, tak zjistíte, že jste na omylu. Určitě doporucuji

08.01.2023 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Těžko říct, co si o knize myslet. Nějak mi nesedí na královnu severské krimi. Je to fakt pouze rychlo-jednohubka. Konec by zasloužil ještě 2 kapitoly jak to bylo dál. Jinak teda konec celkem překvapil. Četla se rychle takže u mě tak 3/5*

07.12.2022 3 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

(SPOILER) Kniha čtivá a napínavá. Četla se rychle. Hodně jsem tušila s předstihem. Konec mi přišel jakoby byl psán nějak ve spěchu nebo někým jiným. Byl tak zvláštně překombinován, tím sražením Nicka doktorem Holtem. Ale jako kniha pěkná a jsem ráda že se ke mě dostala.

30.11.2022 4 z 5