Snídaně v posteli

Snídaně v posteli

Sloan Fairchildová, která prožila bolestné zklamání v lásce, se domnívá, že už nikdy nedokáže dát své srdce nějakému muži, a proto se plně soustředí na vedení elegantního penzionu v San Francisku. To se však rázem změní, když ji nejlepší přítelkyně požádá, aby u sebe ubytovala jako hosta jejího snoubence Cartera Madisona, autora úspěšných románů, který chce ještě před svatbou dokončit nejnovější knihu a hledá trochu klidu a pohody. Že ho od prvního okamžiku bude přitahovat majitelka penzionu – a on ji –, je to poslední, co by očekával. Dny ubíhají a Sloan potlačuje city, které v ní probouzí hezký, znepokojivě vnímavý muž, snaží se ovládat a nesnít o tom, co nikdy nemůže mít. Když však dá Carter najevo, jak nesmírně po ní touží, musí Sloan bojovat proti vlastní touze: touze být aspoň jednou opravdu milována. Zmítá se mezi prudkým citem a snahou nezradit přítelkyni a stojí před rozhodnutím: buď zvolit prchavou lásku a pak ji navždy opustit, nebo za ni bojovat a získat všechno. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1313/snidane-v-posteli-snidane-v-posteli-1313.jpg 3.3127

Snídaně v posteli (1.)

Breakfast in Bed (1983)

Vydáno:, Ikar (ČR)

AnetaKor

"Vy mě tedy milujete?"
"Ano, ja vas miluji."
" Vy me tedy skutečně milujete!"
"Ano, ano... A vy? Vy mne milujete?"
" Ja vas miluji!"
"Opravdu mne milujete?"
Tak a ted si to zasadte do prostředí penzionu... Ta kniha nemá prakticky žádný dej.

babiočka
19. červenceodpad!

Nuda a dokola se opakující rádoby "érotika". Nic jiného než brak!

qydko

POZOR SPOILER

"Dva lidi souložící v prázdném penzionu..." vida, dalo se to napsat i stručněji :)

evin84
16.10.2016

Me se knizka celkem libila,hezky a rychle se cetla. Je to takova cervena knihovna a jednou za cas neuskodi si neco takoveho precist , :-)

moudivlacek
01.10.2016

Je to klasický příběh červené knihovny. A i když tuto autorku mám moc ráda, jsem od ní zvyklá na vyšší úroveň.
Od začátku budete tušit, jak to s hrdiny dopadne. Ale na druhou stranu musím říci, že je velmi hezky popsán vztah hlavních hrdinů a jejich snaha o morálku a neublížit svým blízkým.

majík1
04.07.2016

Mě se kniha líbila

knihomolkakacka
19.11.2015

ze začátku jsem nemohla knížku pochopit, ale pak se něco zlobilo a slyšela jsem doslova skřípat dřevěná schody, když se hlavní hrdina vracel do svého pokoje, nemluvě o vlnách nedaleko plážového domu .. takže nakonec palec nahoru :)

nikkifinn
28.05.2015odpad!

Je úsměvné, že knihu autorky, kterou tak zbožňuji, hodnotím jako odpad. To bylo vážně velmi špatné. Když jsem četla komentáře k této knize, myslela jsem si, že jsou čtenářky jen příliš náročné, ale tohle bylo opravdu katastrofální psaní. Uvažovala bych nad jednou hvězdičkou nebýt "horkokrevné klisničky" a dalších výrazů, ze kterých jsem vyla na měsíc jak podrážděný vlk. Jde vidět, že je to hooodně staré dílko, protože novější knihy Sandry nemají chybu a od tragických dialogů v tomto znění dávno upustila. Strašné. Nečetla jsem dlouho nic tak špatného. Vážně.

amysa
09.01.2015

Autorku a její styl mám ráda, ale tohle byl krok vedle, prostě jen velmi slabá a eroticky nabitá harlekýnka... A já přitom čekala zase příběh, který bude lehce romantický, vtipný a hlavně čtivý a napínavý... No asi si dám zase Závist, ta je pro mne zatím nepřekonatelná a nejlepší!

ovpana
30.12.2014

Trochu slabší,přípomíná červenou knihovnu.

Illaa
22.07.2014odpad!

Naprosto nezáživná kniha, která naštěstí nezabrala tolik času. Bohužel to byla první kniha, kterou jsem od Sandry Brown četla a teď se mi do dalších jejích děl moc nechce, ač jich doma máme požehnaně. Snídaně v posteli podle mého názoru úplně postrádala zápletku. Vše, co se tam událo bylo průhledné a jasně směřovalo k jednomu cíli - přeslazené romanci, kde sice nebyla nouze i o choulostivé pasáže, které ale už po čase nikoho nepřekvapily. Také mi tam vadilo, že jediné, co tam bylo dopodrobna popisované bylo jen citové rozjímání hrdinky, které se neustále opakovalo, namísto např.krásné krajiny atd.

sipkulka
24.02.2014odpad!

Opět bohužel nudná slabota :(

aneleh18
12.02.2014

Zklamání. Jako by autorce došly dobré nápady, přehnanou romantikou nahrazený lepší dějový spád řadí tuto knihu k jejím nejslabším.

Ivy
30.11.2013

Moje první kniha od této autorky (do téhle doby i poslední). Na zahnání nudy je tato kniha dobrá, ale víc bych od ní nechtěla.

vlastus52
06.04.2013

Jak už bylo řečeno - nic moc. Večeře v horách je lepší

červ.hruška
25.03.2013

Zatím nejhorší kniha, kterou jsem od této autorky četla. Nuda od začátku do konce. Pokračování Večeře v horách se mi líbilo mnohem víc.

gabca007
09.03.2013

Knihy od SB mám ráda moc, ale tahle je pro mne jednoznačně její nejslabší. Působilo to na mne jako bezduchá romantická ( až moc )příloha nedělních novin. Ty 3 * jenom proto, že je to SB. Kdyby to byla moje první kniha od této autorky, a ne dvacátá, tak si žádnou další nepřečtu, což by byla obrovská škoda.

kika 13
20.01.2013

Pěkný román od známé autorky.

janina.kub
12.12.2011

taky tam bylo na mě moc romantiky a žádná vražda :-)

Val
12.09.2011

Nic moc.....romantika mi vůbec nevadí, ale čeho je moc...toho je příliš..... četla jsem od ní daleko lepší knihy.....

meduzka123
22.03.2011

Nebudu se vyjadřovat... Jedině - to si musíte přečíst! Volným pokračováním na tuto knihu je Večeře v horách