V šachu

V šachu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161431/bmid_v-sachu-vJc-161431.jpg 4 198 35

Televizní reportérka Tiel cítí příležitost: zmizela dcera multimilionáře Sabra. Jenže spíš než o únos jde o útěk; Sabra čeká se spolužákem Ronniem dítě a bojí se otce. Tiel se vydá po stopě mladého páru, stane se svědkyní dramatických událostí a navíc se seznámí s mladým lékařem. V napjaté situaci přehodnocuje své priority a poznává nový cit.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Standoff , 2000

izinkaVENDULKA
21.03.2023 5 z 5

Já mám prostě knizky od Sandry ráda. Tato napětím neplýtvala. Četla se svižně.

Evkaha
14.02.2023 3 z 5

Jednohubka na dva večery. Ze situace dvou mladých lidí mi bylo smutno.

emamat
06.10.2022 3 z 5

Příběh odehrávající se během několika hodin v jednom vesnickém obchodě. Autorka si s tématem mistrně poradila. Ale člověk tak nějak dopředu ví, jak to dopadne.

smardice
16.06.2021 4 z 5

Další romantický příběh s detektivní zápletkou s neotřelým tématem, který naštěstí dopadne pro všechny zúčastněné dobře.

Vatter83
11.06.2021 2 z 5

Jednoduché čtení s happy endem. Nenadchne, neurazí.

alekis
15.11.2020 5 z 5

SPOILER :-)
Další román od Sandry Brown, trochu kratší, s méně sexu, i když samozřejmě... Je to tam!
Příběh se téměř celý odehrává v jediné noci, v malém městečku kdesi v Texasu. V obchůdku se smíšeným zbožím, v malé oáze pro projíždějící cestující, kde je i benzínka a toalety, se odehraje drama, při kterém žádný sympaťák nezahyne, zato jeden neskutečný bídák a jeden profi padouch skončí kde? Za katrem!
Kulisy - obchůdek se vším, co k němu patří, jsou postaveny. Zbývá, aby se objevily postavy...
Potrhlá uječená prodavačka. Hezký rančer s malinko profláknutým obličejem, co ho mladá TV reportérka nejprve neví, kam zařadit. Sympatický postarší páreček, vyjetý na druhé líbánky (a prý to ono v karavanu provádějí 3x denně!). Pak je tu dvojka obyčejných Mexičanů, ze kterých se nakonec vyklubou úplně jiní týpkové...
Prásk! Bezpečnostní kameru v koutě odpraví výstřel z pistole! Do obchodu vpadne mladík. Křičí: "Tohle je přepadení!". V patách za ním vstoupí velmi mladá dívka ve vysokém stupni těhotenství...
A první, druhé, třetí dějství může začít... Osazenstvo obchůdku se stává ráz na ráz rukojmími... Dívce odteče plodová voda a začne rodit... Porod je komplikovaný... Rančer se chová dost profesionálně, ale porodník to není. Místo zatím obklíčí policie, později federálové... Pušky a odstřelovači jsou připraveni odstřelovat.
Přicházejí další dramatické okamžiky... To všechno, si kdo chce, může přečíst. Je to dobré, napínavé. Čtenář(ka) se neubrání obavám o osudy sympatických postav. Padouchové... jak už jsem řekla...
Nakonec je tam i nějaké to postelové skotačení, autorka jako obvykle nezklamala :-).

ElleNora
03.07.2020 3 z 5

Rozhodně čtivé. Většina knihy se odehrává během jednoho dne, kde se ani místo nemění. Přesto autorka dokázala udržet napětí a nakonec přišla i romantika, kterou jsem očekávala. Bohužel mi tolik nezáleželo na osudech hlavních hrdinů, co se stane, jsem očekávala.

Pralinka1910
04.02.2020 3 z 5

Oceňuji neotřepaný příběh, který čtenáře od samého začátku vtáhne do děje. Autorka se nezabývá téměř žádnými popisy prostředí ani charakterem hrdinů. Tím je příběh velmi svižný, s dobrým koncem. Za mne příjemné čtení.

janina66
23.08.2019 2 z 5

Pohádka pro dospělé. Nejhorší, co jsem od Sandry četla.

bekule
12.06.2019 3 z 5

Hmm...tak nevím, četlo se to velmi dobře, celá kniha se odehrává během jedné dramatické akce ale.....hodně věcí mě tam připadalo nesmyslných, nelogických a neuvěřitelných. Není to nejhorší kniha od Sandry ale zdaleka ne nejlepší.

cipperka
16.09.2018 5 z 5

Čtivá knížka; Sandra Brown opět nezklamala

Květinka008
28.08.2018 5 z 5

Jedním dechem, za pár hodin, nemohla jsem se odtrhnout. To je ono! :-) A důkaz, že kniha nemusí být tlustá bichle, aby byla skvělá.

princeznaaura
13.06.2018 4 z 5

Jak nerozvážně se dokáží zachovat mladí lidé, když jim není dopřáno to, co by chtěli nejraději. Otec despota a boháč, útěk mladých, přepadení od mladých, těžký porod a toho všeho je účastna reportérka, která jela zrovna na dovču. Záchrana dívky při porodu od zapomenutého uznávaného onkologa DOCA.No a nakonec zamilovaná pasáž reportérky.

Laf
02.06.2018 5 z 5

Velmi chytlavě napsaný příběh, který jsem přečetla jedním dechem. Nechybí zvraty, nečekaná rozuzlení ani dobré konce. Výborná kniha, doporučuji :)

deedulka
27.01.2018 3 z 5

Krátký příběh o jednom přepadení, u kterého je shodou okolností i naše hlavní hrdinka reportérka. Knihy od Sandry Brown mám ráda a tahle nebyla výjimkou. Nepříliš dlouhý příběh, ale stačilo to tak akorát, aby si ho člověk vychutnal.

akdar72
21.12.2017 5 z 5

Opět příjemné čtení na dva večery....

georginaa
10.12.2017 5 z 5

večerní četba splnila účel, příběh plný napětí, citů a nakonec naplněné lásky.

Kayla
27.11.2017 5 z 5

Moje první kniha od Sandry a rozhodně nezklamala. Jediné co bych trochu vytkla tak byl dle mého názoru rychlý konec.

shay
17.11.2017 3 z 5

Sandra má lepší knihy, ale k odpočinku není špatná :)

moudivlacek
15.11.2017 4 z 5

Je to rozhodně hezký příběh, jednu hvězdičku uberu jen proto, že jsem od této autorky zvyklá na propletenější či více propracované příběhy.
Ale toto zde je velmi zajímavé téma a děje se po celém světě. Nemohla jsem si pomoci, ale hrdinku Tiel jsem si moc tedy neoblíbila, sice kladné body posbírala, když pomáhala mladým lidem v tísni spolu s Donem. Don, tak to je jiné kafe, to byl můj oblíbenec, a hlavně člověk s velkým srdcem.
Láska kvete v každém věku a v každém věku se s ní pojí i různé problémy. Kdo byl ale odporný nejen mne, ale i literárním hrdinům - otec dívky. Nenáviděla jsem ho, i když jsem matka a chci pro své dítě nejlepší, tohle bych nikdy nepřipustila.
Na jedno odpoledne zajímavé čtení.