Heartstream přehled

Heartstream
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463857/bmid_heartsream-vBT-463857.jpg 4 54 54

Napínavý psychologický thriller o posedlosti, slávě a zradě. Cat nemůže uvěřit tomu, že chodí se známým zpěvákem. Kdyby to jeho fanynky zjistily, roztrhaly by ji zaživa. Amy používá Heartstream, aplikaci, která umožňuje ostatním cítit vaše emoce. Amy skrze ni sdílela zdrcující průběh nemoci své matky i smutek, který prožívala po její smrti. V den matčina pohřbu najde u sebe v kuchyni ženu obalenou výbušninami. Kdo je to? A co chce? Amy a Cat už brzy zjistí, jak daleko může zajít opravdová posedlost.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Heartstream. Přihlašte se a napište ho.

kirinka52
01.10.2023 4 z 5

Nečetlo se to špatně zajmavý nápad i příběh, ale konec? Vzdyť to podstatě konec nemá.

MollyCornelia
04.09.2023 5 z 5

5*/5*
Tohle byla bomba mezi ya thrillery! Hlavně proto, jak hnusný svět dokáže být, když ho má pod palcem posedlost.
Většinu knihy mě bavila víc linka Cat, ale na konci se obě linie propojily a i Amy jsem musela nechat, že byla úžasná. Příběh zpracovává velkou, velkou spoustu hlubokých témat, od chorob a smrti přes úskalí lásky a mateřských citů, terorismus a hlavně lidskou vypočítavost.
Čtivý a propracovaný příběh mě prostě dostal.
Doporučuji všem čtenářům ya a heavy contemporary cca od 14 let.

izinkaVENDULKA
07.02.2023 5 z 5

Noo dlouho jsem neřekla o knížce, u které jsem po první kapitole byla úplně v lese a neměla žádné extra očekávání, že to bude naprostá pecka. Dvě dějové linky obě moc zajímavé. Nakonec se protnou a wau. Jedna námitka na konec knihy- Já prostě potřebuji druhý díl :D
Evie byla ještě větší mrcha než jsem si dokázala představit. A Rayn byl neskutečně srab, což z něj udělalo taky "hajzlíka" ....Knihu doporučuji a dávám plný počet v hodnocení.

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Říkávalo se, že oči jsou okna do duše. Je to telefon ne oči, co je v dnešní době okno do duše

Telefon o člověku prozradí věci, které si sám nepamatuje, které ani nevěděl, nebo si sám nepřiznal

Ale že tě to leká, to ještě neznamená, že bys to neměla udělat. Je to děsivé, protože je to těžké a protože je to změna. Ale těžká věc a změna neznamená, že je to špatné. Je to prostě jenom těžká věc a změna

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Heartstream v seznamech

Tom Pollock