Ivusak7 Ivusak7 komentáře u knih

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Nádherný příběh, další velmi čtivý příběh od této autorky...moc se mi líbil námět s Robinem Hoodem - skvělý nápad...Postavy mi k sobě seděli od začátku i to tajemno kolem nich.. prostě skvělé:)

11.02.2022 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Nevím, zda se mi líbí víc tento nebo první díl ze série. Byla jsem ráda za Ramseyho, že taky našel někoho s kým mohl být šťastný, škoda že se o něm autorka víc nerozepsala nebo neudělala samostatný díl o něm. Gillian a Brodrick moc krásný pár. Brodricka jsem si oblíbila už v prvním díle. Ráda se k této knize vracím.

07.02.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Četla jsem již poněkolikáté a stane tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější od této autorky. To že přátelství mezi Judith a Francces přetrvalo bylo kouzelné:) A jako správný roman to za mě mělo vše.

07.02.2022 5 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Znovu jsem si tuto knihu přečetla, ale za mě nejslabší díl z celé série. Líbil se mi, ale o něco méně než 1 a 2 díl.

07.02.2022 4 z 5

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Pamparádní příběh , knížka se četla sama, konec mě trošičku zklamal, ale na mém nadšení z této knihy se nic nezměnilo...

25.01.2022 5 z 5

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Perfektní, bavil mě stejně jako ten první. Mělo ti všechno co si od knížky představuji, takže za supr čtení.

14.01.2022 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Jsem prostě nadšená:), knížka se mi moc líbala. Rozdělení do 3 částí zajímavý nápad a úplně mě to vtáhlo. Líbilo se mi, jak se oba hrdinové postupně poznávali a jak mezi nimi vznikal vztah o kterém ani jeden nevěděl. Knížku jsem hltala. Jediné čeho mi v knížce přišli moc, bylo až moc války. Krásný příběh

09.01.2022 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Úžasné, úžasné čtení. Rowenu jsem si oblíbila hned na začátku byla skvělá. Warrick sice paličák, chápu utrpěla jeho mužská hrdost, ale jak to bývá vše bylo odpuštěno. Krásný příběh dvou lidí.

07.01.2022 5 z 5

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Začátek této knížky byl trošku smutný, ale jak to tak bývá padouch poražen a vztah mezi dvěma mladými lidmi mě velmi bavil. Těším se na další díly z této série..:)

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Skvělé, skvělé, skvělé....Za mě jeden z nejlepších dílů ze série:)

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Úžasné:).. Kesley mi sice přišla na konci knížky až moc neoblomná, ale nakonec byl šťastný konec....

Zamilovaný ničema Zamilovaný ničema Johanna Lindsey

Knížku jsem četla již podruhé a znovu mě nadchla. Krásné sblížení dvou mladých lidí, zápletka. A Jeremy ( lamač dívčích srdcí) konečně spadl do chomoutu. Za mě skvělé :)

12.12.2021

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Četla jsem jedním dechem, začátek mi přišel maličko delší a stále jsem se nemohla dočkat až se stane něco mezi hlavními hrdiny. A pak jsem se dočkala a nemohla se odtrhnou a nesmím zapomenout, že v této knize bylo nejvíce erotických scén než v předchozích dílech. Bomba

28.11.2021 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Zatím nejslabší ze všech dílů, ale stejně se mi líbil , čekala jsem nějakou zápletku, ale aspoň, že se z Elois nestala stará panna. Na konci se mi velmi líbilo, jak pojmenovala svého potomka

25.11.2021 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tento díl mi připomínal příběh Popelky macehca, dvě nevlastní sestry a krásný princ v podobě Benedicta. A jelikož je má nejoblíbejnější pohádka Popelka musím hodnit jedině 5*. Benedict a Sophie ,,A žili šťastně až do smrti.''

09.11.2021 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Další díl a znovu nezklamal. Bala jsem se ,že bude horší než první díl, ale naopak mile mě to překvapilo a velice se mi děj líbil a sblížení dvou mladých lidí. Už se těším na seriálové zpracování.

08.11.2021 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Opravdu velmi, velmi čtivé :) Nejdříve jsem viděla seriál a pak četla knihu, ale jsem nadšená. Příběh Simona a Daphne krásný, už se těším na další díly o sourozencích Bridgertonovích :)

02.11.2021 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

(SPOILER) Skvělé, skvělé, skvělé..nemohla jsem tento díl dlouho sehnat a strašně mě zajímal příběh Reginy a Nicholase velice se mi líbil a konečně jsem se dozvěděla jak to bylo s Nicholasem a Jamsem..

15.07.2021 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Krásný příběh dvou mladých lidí, knížka se četla sama

14.07.2021 5 z 5

Polibek dobyvatele Polibek dobyvatele Hannah Howell

Konečně jsem dočetla a nevím jak knihu ohodnotit :/, bohužel jsem čekala víc.. první část cca 1/3 knihy se mi líbila i bavila tak na 5*, pak to bylo celkem nůďo 2* a konec bych hodnotila cca tak 3*. Nápad na seznámení hlavních hrdinů se mi líbil :)

25.05.2021 3 z 5