Ivusak7 Ivusak7 komentáře u knih

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Pěkně napsané, moc hezky se to četlo :)

11.02.2024 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Nebylo to špatně čtení, ale četla jsem již od této autorky lepší ...příběh byl zajímavý celkem i čtivý, ale jen jsem čekala o maličko víc...:)

19.11.2023 4 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Přečetla jsem jedním dechem. Krásný příběh, jen bych vynechala některé dlouhé monology o válce.

31.10.2023 5 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Knížka měla své kouzlo, první část byla moc hezká nemohla jsem se odtrhnout láska, zrada, nevinnost a nenávist :). Druhá část nebyla o nic horší, ale čekala jsem větší akci :D, ale stejně se mi knížka moc líbila ;).

16.10.2023 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Zase spokojená četla se sama, opět čtu již po několikáté. Krásně napsáno ;o).

25.09.2023 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Tuto knihu čtu, již po několikaté a stále se k ní ráda vracím:) Jamii i Alec se mi oba jako hlavní hrdinové moc líbí. Líbily se mi vepsané myšlenky záporné postavy, když jsem četla poprvé byla jsme překvapená kdo záporák je :). Teď sice už vím, ale stále mě ta knížka velmi baví. Jistě si ji za nějaký čas znovu přečtu :o)

15.09.2023 5 z 5

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

První knížka od autorky přečtena a hodnotím 4* rozhodovala jsem se, zda nemám dát 3*, ale nakonec když jsme zhodnotila, tak mě knížka celkem i bavila. Za mě málo akce a přišlo mi, že Julie a Rae trávili spolu velmi málo času. A zajímalo by mě jak dopadla Emmalien s Roberetem. Ve výsledku to bylo příjmené pohodové čtení :)

06.09.2023 4 z 5

Tajemný smaragd Tajemný smaragd Meagan McKinney

Jedním slovem nádhera, knížka se mi moc líbila. Tajemství kolem Vashona se mi líbilo, neústupný, bezohledný. Aurora je velmi nevinná a světem nepoznaná, ale dokázala prokázat i odvahu.

30.08.2023 5 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

Další skvěle napsaná knížka od této autorky. Příběh mě velmi bavil, byla to zas prozměnu změna. Knížku jsem zhltla ani nevím jak. Krásný příběh.

07.07.2023 5 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Perfektní příběh, moc se mi tento příběh líbil. Jen mi bylo trochu Brienne líto všichni ji odsuzovali za činy jejího otce a ona si to vůbec, ale vůbec nezasloužila. Nakonec vše dobře dopadlo musím hodnotit jedině 5*

07.07.2023 5 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Tak na tuhle knížku jsem se hrozně těšila. Příběh se mi celkově moc líbil, hlavně poznání obou hrdinů. Jen ten konce mi už přišel, takový natažený jinak se to četlo samo. Hezká historická romance

14.04.2023 5 z 5

Když tě miluje Skot Když tě miluje Skot Hannah Howell

Slabší o proti prvnímu dílu nic moc se tam neděje, za mě oddechové čtení. Autorka má lepší knížky.

22.01.2023 3 z 5

Ohne v zime Ohne v zime Johanna Lindsey

Krásné napsané, nevím který díl ze série se mi líbil nejvíce. Hezký příběh dvou mladých lidí.

20.11.2022 5 z 5

Ukrytá vášeň Ukrytá vášeň Hannah Howell

Čekala jsem asi něco víc. První půlka mě velmi bavila od té druhé jsem se už nudila a konec byl už natažený. Autorka má i lepší knížky..

27.10.2022 3 z 5

Krásná je růže Krásná je růže Meagan McKinney

Moc hezký napsané, nevím který z dvou dílů se mi líbil více.. Jediné co mě vadilo byly ty natahováne obavy Christal.

23.10.2022 4 z 5

Lvi a krajka Lvi a krajka Meagan McKinney

Moc hezky napsáno první kniha a i první díl od této autorky.Četlo se to samo. Trevora bych v jednu chvíli nejradši praštila pánvičkou přes hlavu aby se mu aspoň trochu rozsvítilo. Alana se mi libíla od začátku bohatá, ale vlídná, nesobecká a velmi milá osůbka.

18.10.2022 4 z 5

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Krásné, příběh se mi velice líbil a i bavil. Murray rodinku prostě miluju. Byl tam Callum, kterého jsem si už oblíbila jako malého chlapce v dílu Anděl z Vysočiny. Další krásný díl z této série

18.09.2022 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Knížka se mi moc líbila a za mě jeden z těch silnějších dílů ze série kniha mě velmi bavila, krásná zápletka a od knížky se ne a ne odtrhnout.

04.09.2022 5 z 5

Whitney, moje láska Whitney, moje láska Judith McNaught

Super super super, krásný příběh dvou lidí. Whitney se mi líbila jako postava moc. Clay mi občas přišel jako nafuka, ale obdivovala jsme ho za jeho trpělivost s Whitney. Krásný příběh dvou lidí

14.08.2022 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Knihu jsem četla a hltala jedním dechem moc se mi líbilo to tajemno kdo je netvor i když to od začátku bylo jasné... Moc hezky napsáno:)

09.08.2022 5 z 5