Zamilovaný ničema

Nenapravitelný sukničkář a svůdce žen Jeremy si najme mladého zloděje Dannyho, aby mu pomohl z nepříjemné situace. Brzy však zjistí, že Danny je ve skutečnosti přitažlivá dívka, která vyrůstala v nejhorších londýnských slumech a maskovala se za chlapce, aby ji vůdce gangu zlodějíčků nenutil k prostituci. Kvůli Jeremymu se nemůže vrátit ke svým, a tak zůstane v jeho domě jako služebná. Je pevně rozhodnutá nikdy nepodlehnout žádnému muži, a odolává Jeremyho snaze dostat ji do postele i poté, co se s ním zúčastní plesu smetánky. Jeremyho totiž pronásleduje jedna neodbytná obdivovatelka a on začne vydávat Danny za svou snoubenku. A přestože Danny má Jeremyho přečteného a je jí jasné, že společenskou přehradu mezi sebou nikdy nepřekonají, hrozí, že jí ten okouzlující ničema zlomí srdce......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1449/zamilovany-nicema-1449.jpg 4.5216

Malory Family 7.

Vydáno, Ikar (ČR)

A loving scoundrel, 2003

Kniha Zamilovaný ničema

lucie.dc
28.12.2020

Pekny oddech.
Trochu mi tam vadilo neustale se opakujici prirovnavani: zcervenala jako pivoňka, az jsem si tu zatracenou kytku musela vyhledat, jak vlastne vypada. Slovni zasoba byla chudsi, pribeh sice neuveritelny, ale o tom "pohadky" prece jsou :)

Saraken
08.10.2020

Krasny pribeh som velmi rada ze som si aj tuto knizku mohla precitat ;)

Maruš.D
13.04.2020

Překvapivě další kniha, která se mi líbila. Asi jsem si už zvykla na autorčin styl psaní, a tak mi to nepříjde tolik neosobní. Miluju zápletky této série. Prostě se nenudíte. Je to akce, vzrůšo, ale také romantika. Jeremy byl super. Ani jsem nečekala, jak bude čestný. Danny byla snad ještě lepší. Navléknout ženu do kalhot byl super nápad. Její chování a povaha mne bavila. Děj se četl dobře, neztrácela jsem se v něm a zápletka byla zajímavá. Určitě není na škodu si knihu přečíst. :-))

luci2
29.03.2020

Pribeh, který hezky navazuje na předchozí série. Jeremy a Danny jsou stvořeni jeden pro druhého. Líbila se mi postava hlavní hrdinky a její osobité chování, se kterým bylo spojeno slovo “kámo”. Skoda jen, ze se do příběhu nedalo víc tajemna a napětí při hledání pravdy o její totožnosti. Ale i tak se mi příběh libil. Avšak zatím mezi moje top patri příběh o Amy a Warenovi (Okouzleni) či příběh George a Jamese.

petraj30
07.08.2019

Moc Krásný příběh, asi jeden z nejkrásnějších z celé série

evca7271
08.12.2018

Knihy od teto autorky nikdy nezklamou.

katinthebox
05.07.2018

V slovenčině vyšlo jako titul Zamilovaný darebák.

cukrovka
01.07.2018

Velmi čtivé a plné vtipu. Rodina Maloryů je skvělá a soudržná. Jsem ráda, že se s nimi setkávám v každém díle této série.