Ivusak7 Ivusak7 komentáře u knih

Všechny tvé polibky Všechny tvé polibky Julia Quinn

Příjemné oddychové čtení,ale takové má autorka všechny nic moc se tam neděje,ale stejně mě to baví číst:)

25.07.2022 4 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Jsem nadšená, nemohla jsme se odtrhnout, hrozně mě tato knížka bavila přečtená za jeden den... Doporučuji k přečtení :o)

14.07.2022 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

První knížka od autorky a musím přiznat, že mě kniha bavila stále se tam něco dělo.. Dravenovi sice chvíli trvalo než mu doteklo, co v Emily má , ale nakonec šťastný konec:)

12.07.2022 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

K této knížce mám jen tři slova: super, skvělé, úžasné... čtení:)

08.07.2022 5 z 5

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Perfektní, konečně knížka od této autorky, kde se pořádně něco dělo. Pěkný příběh, postavy Daniela a Anne se mi moc líbili a hezky se k sobě hodili. Pěkné čtení:)

30.06.2022 5 z 5

Jako v ráji Jako v ráji Julia Quinn

Milé, nenáročné čtení.

13.06.2022 4 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Moc hezky napsané, děj pěkně utíkal i když bych občas někde něco zkrátila, knížka mě bavila. Lucy a Gerard tvořili moc hezký pár :)

13.06.2022 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

První knížka, kterou jsme od této autorky četla a knížka mě velmi bavila a mile překvapila. Nápad s jednovaječnými dvojčaty skvělý. Obě dvě vzhledově stejné,ale každá jiná :)

05.06.2022 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Pěkný příběh.. děj se táhl jen malilinko, Gareth trochu panovačný,ale s dobrým srdcem. Rowena mi na svých 19 let přišla jako malé dítě i když pak začala postupně dospívat.Příběh i nápad se mi moc líbil. Příjemné čtení

29.05.2022 4 z 5

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Moc hezky napsané a taky jiné než romány, který jsem dosud četla :) Hlavní hrdina a slepý? Opravdu moc hezky napsané :)

24.05.2022 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Hannah Howell

Skvělé :) nevím který z 3. dílů byl nejlepší...:) Na tento díl jsem se těšila a nemohla jsem ho nikde sehnat až ted se konečně zadařilo a vůbec mě to nezklamalo. Alex a Ailis skvělý pár hlavní hrdinka se mi líbila už od začátku. V poměrech v kterých vyrostla si zachovala svojí krásnou duši. Alex uzavřený, ale líbilo se mi jak si Ailis postupně probourává hradby kolem jeho srdce. Tvořili krásný pár :)

16.05.2022 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Perfektní.. první knížka, kterou jsem od této autorky četla, dostala jsem jí jako dárek a když jsme si přečetla o čem je, moc mě to nenadchlo, ale když jsme se do knížky za četla, tak jsem se vůbec nenudila a knížka mě velmi bavila od začátku do konce..Má vše co čtenář od knížky tohoto žánru čeká lásku, dobrodružství a překonání překážek.. za mě supr příběh Daphne a Rafa mě bavil..

09.05.2022 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Za mě jeden z nejslabších dílů... Začátek byl celkem dobrý a zábavný, ale pak se to začalo táhnout a už jsem se spíše začala nudit a už jsem jenpřeskakovala stránky očima a né vše podrobně četla.

19.04.2022 3 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Řekla bych, že tento díl byl zatím nejzábavnější :) Andrewa jsem si zamilovala v prvním díle a na jeho díl jsem se moc těšila a nezklamal. Poppy a Andrew moc hezký pár, skvěle se doplnovali a ty jejich slovní bitvy mě moc bavily :)

08.04.2022 4 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

na tento díl jsem se těšila, nezklamal mě :) bylo to pěkné, příjemné, oddechové čtení jako první díl :)

04.04.2022 4 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Hezké, nenáročné, oddechové čtení, jsem zvědavá na dalsí díly z této série.

01.04.2022 4 z 5

Výkupné z Vysočiny Výkupné z Vysočiny Hannah Howell

Přečteno jedním dechem supr supr supr.. hlavní hrdinka skvělá a odvážná... Hrdina mi přirostl k srdci hned od začátku až na ty ženské :) znovu jsem si tento díl okrádá přečetla:)

10.03.2022 5 z 5

Nepoddajná touha Nepoddajná touha Julie Garwood

Tahle knížka, patří jednou z těch oblíbených od této spisovatelky. I když knížku čtu po x té stejně se u knížky bavím Karolína se mi líbí od začátku a její upovídaná sestřenice taky. Braford nikdy jsem netušila jak zaraugeje, vždy mi přišel nafoukaný a arogantní, ale to asi vévoda musí být:) jeho změna během knížky se mi moc líbila:) jen zápletka by mohla být za mě napínavější:)

08.03.2022 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Skvěle napsáno, knížka mě moc bavila. Občas mi Skye přišla jako histerka, ale na druhou stranu jsem obdivovala její bojovnost...Roc úžasný od začátku do konce...pěkný díl ze série těším se již na 3 díl....

25.02.2022 5 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Nádherný příběh... Knížka se četla sama, oba hlavní hrdinové i vedlejší postavy m bavili od začátku až dokonce...

19.02.2022 5 z 5