Všechny tvé polibky

Sarah Pleinsworthová nemůže odpustit Hughovi Prenticeovi souboj, který téměř zničil její rodinu, bratrance přinutil uprchnout a Hugha zanechal s ošklivě poraněnou nohou. To Hughovi vyhovuje, protože nesnáší dramatická gesta Sarah. Ale když jsou ti dva nuceni strávit spolu týden, zjistí, že nečekané polibky a oboustranná vášeň dokáží změnit jejich názor......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261660/vsechny-tve-polibky-z0g-261660.jpg 3.867

Smythe-Smith Quartet (3.)

The Summ of All Kisses (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR), Euromedia

SBH

Operetu mám ráda, ale v tomto případě jsem na ni zřejmě neměla náladu. Přepjaté charaktery, afektované situace. Hugh byl sympatický tragéd, ale jeho dobré úmysly zůstávaly okolím katastrofálně nepochopeny. Daniel mi lezl na nervy - takový milý, milý hoch, který střelil svého přítele tak, že ho téměř zabil, a zcela jistě zmrzačil, ale pořád je za chudáčka. Před krutým markýzem se třese půlka Evropy, ale pak si sedne na zadek před Sárou? To jako vážně? Sára vyčítá Hughovi, že vyhrožuje sebevraždou, aby o pár stránek dál udělala nemlich totéž? Neupřímné. A divoké erotické scénky mi vůbec neseděly do dané společnosti.
Tahle kniha se s mým vkusem nepotkala.

NathalieVerdun

Pre mňa asi najobľúbenejšia kniha z celej série. Lord Hugh Prentice ma oslovil už v predošlom dieli o Danielovi - Noc jako ta dnešní. Tak čistý a krásny charakter sa nevidí často, pri niektorých scénach ma vyslovene dojal. Na lady Sarah Pleinsworthovu som sa zo začiatku dívala dosť skepticky, ale nakoniec ma príjemne prekvapila. Markíz z Ramsgate je skutočná beštia.

miruska1
15.11.2017

autorka nesklamala. Mam rada dialogi v jej knihach.

PerlaZP
05.06.2017

Tak nevím, co bych k této knížce měla říct. Přečetla jsem ji pouze proto, že ji napsala moje oblíbená autorka i když se mi někdy zdálo, že to snad, ani není možné…
Zápletka byla velice podivná a nudná. Doufám, že příští díl této série bude daleko lepší. Nevím, jestli se mám těšit a nebo děsit…
Knížce dávám tři hvězdičky…

LilianaFalcon
01.05.2017

První polovina byla pět hvězdiček, druhá na 2,5-3. Nejvíc mě ale štve, že mi přijde, že jedna dost zásadní otáka, tam vůbec nebyla dořešená.

Suza
27.01.2017

Vtipné dialogy, rozvětvená rodina...ale nějak mi chybělo víc romantiky. Nevím, možná bych uvítala víc prostoru pro vývoj vztahu hlavních hrdinů na úkor postav z předchozích a příštího dílu.

Litocha
20.11.2016

Jasně, nejsou to Bridgertonovi, ale i nejslabší Juliina kniha (a to, troufnu si říci, tahle není) je pořád lepší než naprostá většina nejlepších knih jiných autorek historických romancí. Mám ráda (dů)vtipné dialogy, pokud možno uvěřitelné zápletky (bez všemožných únosů, hrdinek ve smrtelném nebezpečí a podobně), moc se mi líbí špičkování a zároveň láskyplné vztahy mezi sourozenci, které jsou pro J. Q. typické. Zamlouvá se mi, jak je svět vytvořený autorkou provázaný, jednotlivé postavy proplouvají různými knihami a sériemi, i když je pozornost zaměřená pokaždé na někoho jiného. U téhle knihy jsem byla místy trošku zmatená z některých dialogů, ale možná je na vině překlad.

modranka
08.08.2016

Tretia časť série sa mi zdala najzaujímavejšia v porovnaní s predchádzajúcimi dvomi časťami. Jednak preto, že išlo o zdravotne postihnutého hlavného hrdinu, čo vás pri čítaní nútilo sledovať ako sa vysporiada s prípadmi, keď nemôže svojej vyvolenej pomáhať do schodov, chrániť ju pred nebezpečenstvom či si s ňou zatancovať. Ale autorka to vymyslela bravúrne a keby som aj mala akúkoľvek pripomienku k tejto časti, za scénu tanca okolo paličky si zaslúži plný počet hviezdičiek. A opäť platí, pokojne dajte čítať knihu - násť ročným.
Veľkú pripomienku mám k obálke knihy. Už dávno som nevidela tak škaredú obálku.

havrmoni
06.08.2016

Naprostý souhlas s koment.pode mnou. Jen musím napsat,že u Sarah jsem to jejì teatrální a afektované chovánì nemusela už v předešlých dílech. Takže mi úplně neseděla,ale jinak fajn. Na konci série už mohu napsat,že první díl byl nejlepší.

alzbeta4340
05.07.2016

Historická romance přesně podle mého gusta. Protože já mám nejraději obyčejné, ale vtipné vyprávění o milostných eskapádách bez překombinovaných špiónských zápletek nebo nadpřirozených záležitostí. A tady se mi poštěstilo přečíst si příběh seznámení dvou sympatických hrdinů, kdy neshody, potíže a nedorozumění pramení pouze a jedině z jejich povah, popřípadě ze zásahů jejich více či méně milých příbuzných. Zcela oddechová knížka, pobavila jsem se a doporučuji.

TaLu
01.07.2016

Tak jsem dočetla tuto sérii ( pokud bude pokračovat, tak si určitě další díly přečtu).
A protože knihy se čtou i když je těmi slovy možné naslouchat, ale nemusíme při tom přijít o sluch jako takový, tak si dovolím zvolat " ať žije Smythe-Smith Quartet" .
On se mi totiž ten autorčin nápad - přiblížit nám trochu více tuto rodinu, se kterou se v jiných jejích knihách seznamujeme jen díky otřesnému hudebnímu každoročnímu vystupování, moc líbil.
A romantika i mile vtipné dialogy opět nechybí.

helenkan
20.06.2016

Pěkná romantika na jedno odpoledne.

mikika
11.06.2016

skvěle strávené páteční odpoledne s Quinnovou. ta nezklame, jen by mohla psát rychleji..

Tiama
20.05.2016

Příběh se mi líbil, i když ten závěr mě zase tak úplně neoslovil. Ale celkově to bylo takové lehké, vtipné čtení.