Všechny tvé polibky

Sarah Pleinsworthová nemůže odpustit Hughovi Prenticeovi souboj, který téměř zničil její rodinu, bratrance přinutil uprchnout a Hugha zanechal s ošklivě poraněnou nohou. To Hughovi vyhovuje, protože nesnáší dramatická gesta Sarah. Ale když jsou ti dva nuceni strávit spolu týden, zjistí, že nečekané polibky a oboustranná vášeň dokáží změnit jejich názor......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261660/big_vsechny-tve-polibky-z0g-261660.jpg 3.9118

Smythe-Smith Quartet 3.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Sum of All Kisses, 2013

Kniha Všechny tvé polibky

Damonka12

Tahle autorka je můj objev roku, její knihy jsou boží a hrozně dobře se čtou. Nejde jim odolat.

narisa
26.10.2021

A mně se tento díl moc líbil. Na Hugha jsem se moc těšila. Neměl to chlapec jednoduché. Moc se mi líbilo, jak se se Sarah lépe poznávali a začali se sbližovat. Až když měla Sarah sama zraněnou nohu, začala si uvědomovat, jak strašné to pro Hugha je. Vztah Hugha a Daniela byl skvělý, jen bylo smutné, co mezi nimi v minulosti způsobil alkohol. Jeho rodina byla vážně divná. Myslím tedy hlavně jeho otce. O jeho bratrovi toho moc nebylo, ale klidně být mohlo. Někdy si říkám, že by mohla mít autorka knihy mnohem delší a propracovanější i vedlejší postavy.

Maruš.D
19.03.2021

Tak tady u mě autorka šlápla docela vedle. První polovinu knihy jsem se dost nudila. Hugh byl nepříjemný bručoun a jeho dialog ani nestál za přečtení a Sarah byla ještě horší. Předpokládám, že taková být měla, abychom u ní viděli progres, ale dost mě to nebavilo. Jediná zajímavost byla Hughova matematická schopnost. Soucítila jsem s ním a nakonec si ho i docela oblíbila.
Asi v polovině knihy přišla první jiskra a já si říkala, teď už to bude super a zlepší se to! A ono to vážně lepší bylo. Jenže pak přišla scéna s jeho otcem a to jsem byla zase úplně ztracena, protože mi to extra nedávalo smysl. Konec byl ok, jako ostatně celá kniha.

Etule
09.08.2019

Pro mě jednoznačně nejlepší díl série. Ach, jak mi pro Hugha krvácelo srdce, když nemohl pomoci té na něž mu záleželo. Konec mi sice přišel trošku krkolomný, ale i tak to bylo fajn. :)
Moc se mi líbil ten přechod z "nesnáším ho" do "jak jsem se do něj/ní sakra mohl/a zamilovat". Tohle autorka opravdu umí. :-)

pip11
25.06.2019

Příjemné odpočinkové čtení, které s mi líbilo.

malazluta
14.06.2019

Hezký příběh, kniha se příjemně čte. Povedená historická romance pro chvíle oddechu.

mariva
10.05.2019

Občas si ráda přečtu nějaký romantický příběh, ale tento mě nějak nezaujal. Nekonečně dlouhé a z větší části nesmyslné rozhovory, děje minimum a i ten není moc zajímavý. Možná je to tím, že jsem předcházející dva díly nečetla, ale myslím, že se jejich děj v tomto díle vysvětlil dostatečně, takže jsem o nic nepřišla. Mám sice ještě připravený poslední díl série, ale už od něj moc nečekám.

rampapa
06.01.2019