ivoiro ivoiro komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další skvělý díl této série je za mnou. No a konec této knihy znamená, že se už nemůžu dočkat dalšího dílu.

28.08.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

A autor svou fantazii stupňuje a stupňuje. Při předchozích knihách jsem si myslel, že nic hroznějšího už vymyslet nelze. A hele! Carter mě opět přesvědčuje, že lze. Už se hrnu na další díl.

25.08.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Další kniha, která mě nechtěla pustit ze spárů. Autorova fantazie (zdá se) nezná mezí.

21.08.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tato kniha je naprostá pecka. Popisování vražd v ní je skutečná lahůdka pro všechny fajnšmekry. Kde na to ten Carter chodí?

18.08.2019 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Dle mého názoru (není nutné s ním souhlasit) se jedná o výbornou a napínavou knihu. Ve třetí knize nám autorka představuje opět novou sféru.

15.08.2019 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Knize dávám plný počet hvězdiček. Dle mého názoru skvělá kniha, kterou nešlo odložit.

11.08.2019 5 z 5

Královský rubín Královský rubín Agatha Christie

Kniha zahrnuje 6 roztomilých příběhů, u kterých se čtenář nudit nemůže.

07.08.2019 5 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Autorka nám v knize opět předvedla, jak si Hercule Poirot hraje s pachateli hru na kočku a myš. Krásné a příjemné čtení nepustí čtenáře ze svých spárů.

06.08.2019 5 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

Opět příjemná a pohodová kniha, která chytne hned na začátku a nepustí.

04.08.2019 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Tak tohle je klasika, která se dá číst i několikrát a stejně neomrzí.

01.08.2019 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Kniha byla velice zajímavá a prosta všech krváků.

30.07.2019 5 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Stará dobrá Agatha Christie. Velci příjemné čtení.

28.07.2019 5 z 5

Smrt ve Stuttgartu Smrt ve Stuttgartu Stanislav Češka

Tohle byla zase jednou krásná a oddechová detektivka z našich luhů a hájů. Tato série mne hodně baví.

27.07.2019 5 z 5

Heatová v žáru smrti Heatová v žáru smrti Richard Castle

Dle mého názoru se nejedná o povedené dílo. Myslím si, že po dalších dílech této série již sahat nebudu.

24.07.2019 1 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Tomuto dílu dávám plný počet bodů. Kniha mne chytla a nepustila. V porovnání s prvním dílem jsem si ji užíval daleko víc.

18.07.2019 5 z 5

Zvuk rozbitého skla Zvuk rozbitého skla Deborah Crombie

Knihu hodnotím jako průměrnou. Propadák to není, ale hitparáda taky ne.

12.07.2019 3 z 5

Případ pro psychiatra Případ pro psychiatra P. D. James (p)

Bohužel, tato kniha mě vůbec nechytla. Dělalo mi velké potíže se na knihu soustředit a dočíst ji.

07.07.2019 1 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Jo, skvělý příběh okořeněný geocashingem, který mi je taky blízký.

03.07.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Objevil jsem novou autorku, která psát umí. Již jsem si objednal další díl, těším se na něj. Mělo to hlavu, patu i spád.

01.07.2019 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Za mne skvělá kniha, i když vyznat se ve jménech Švédů mi dělalo občas problém. Ale dal jsem to a již se těším na další díly. Sebastian má něco do sebe.

28.06.2019 5 z 5