ivoiro ivoiro komentáře u knih

Případ pro psychiatra Případ pro psychiatra P. D. James (p)

Bohužel, tato kniha mě vůbec nechytla. Dělalo mi velké potíže se na knihu soustředit a dočíst ji.

07.07.2019 1 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Jo, skvělý příběh okořeněný geocashingem, který mi je taky blízký.

03.07.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Objevil jsem novou autorku, která psát umí. Již jsem si objednal další díl, těším se na něj. Mělo to hlavu, patu i spád.

01.07.2019 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Za mne skvělá kniha, i když vyznat se ve jménech Švédů mi dělalo občas problém. Ale dal jsem to a již se těším na další díly. Sebastian má něco do sebe.

28.06.2019 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Tentokrát se kniha rozbíhala tak nějak pomalu, nemohl jsem se soustředit. V druhé půlce už děj ubíhal velmi svižně.

22.06.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Knize dávám takové střední hodnocení. První polovina byla hodně složitá a komplikovaná, druhá polovina uběhla velice svižně. Uvidím, co další díly.

18.06.2019 3 z 5

Zbabělec Zbabělec Mark Billingham

Tak nějak nevím. Byla zde spousta jmen a spousta chaosu.

12.06.2019 2 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Jo, dávám plný počet bodů. Po pomalejším rozběhu nastal drtivý závěr. Autorka mě prostě dovede zaujmout.

05.06.2019 5 z 5

Legenda H + Z - První cesta Legenda H + Z - První cesta Jiří Hanzelka

Tohle je fenomenální kniha. Buďme hrdi, že Z+H jsou naši lidé.

01.06.2019 5 z 5

Případy pro kriminálku Případy pro kriminálku Ladislav Beran

Knihu vidím jako příjemné a oddechové čtení. Kniha je tvořena jednoduchou sbírkou kriminálních případů.

26.05.2019 4 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Jak to napsat? Začátek takový rozvláčný, ale od určitého momentu neskutečná jízda. Určitě dám i další díly.

23.05.2019 5 z 5

Smrtící záře Smrtící záře Stuart MacBride

Tato kniha mě hodně bavila. Jdu hledat další díl.

19.05.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Musím říct, že jsem našel dalšího autora, na kterého knihy se budu těšit. A jdu hledat další díl.

17.05.2019 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Autorka opět nezklamala. Napínavé čtení mě hodně táhlo.

11.05.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Jsem tak nějak na rozpacích. Nějak jsem se nemohl na knihu soustředit. Nicméně, když vyjde druhý díl, šanci dostane.

08.05.2019 3 z 5

Zámky na Loiře Zámky na Loiře Milena Ercole Pozzoli

Tato nádherná kniha mi přiblížila skvosty na Loiře a nasadila brouka do hlavy na nějakou dovolenou.

04.05.2019 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Tato kniha je takové příjemné a nenáročné počtení.

03.05.2019 3 z 5

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Musím říct, že jsem objevil dalšího autora, kterého knihy si rád přečtu. Jdu shánět další díl.

01.05.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tohle byla velice dobrá kniha, která mě zaujala. Těším se na další případy Eriky.

28.04.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Úžasná kniha mě držela a nepustila. Tohle je třetí kniha z této série a dle mého názoru, zatím, suverénně nejlepší. Kdyby to šlo, tak těch hvězd dám i víc.

26.04.2019 5 z 5