ivoiro

Mrtví se mstíMrtví se mstíJan Bauer

Za mně to byla skvělá kniha na oddech. Přečetl jsem ji v průběhu dne.

OlympiaOlympiaVolker Kutscher

Mám za sebou pravděpodobně poslední díl této série. Kniha měla spád a četla se velice dobře. I když ... na konci mi bylo smutno. V Německu již řádilo veliké zlo.

Ve spárech AljaškyVe spárech AljaškyJan Kopka

Tohle byl úžasný příběh autora. Zvládnul snad nezvládnutelné.

ImitátorImitátorDaniel Cole

S knihou jsem spokojený. Autorův styl psaní mi vyhovuje.

EpidemieEpidemieRobin Cook

Tohle byl skvělý příběh. Hodně mě to bavilo.

Nečekané přiznáníNečekané přiznáníLisa Regan

Tento příběh se mi hodně líbil. Mělo to pomalejší začátek, ale pak příběh plynul svým tempem az do rozuzlení.

Mluví k vám kapitánMluví k vám kapitánMartin Moravec

Knihu jsem zvládnul v průběhu jednoho dne. Kdyby to šlo, dal bych hvězd i 10. Prostě, četlo se to skvěle.

RituálRituálMo Hayder

Musím přiznat, že jsem měl obavy z nižšího hodnocení této knihy. Nicméně, já jsem spokojený a další díly budou následovat.

Zjizvená tvářZjizvená tvářStuart MacBride

Zvládnul jsem další zajímavý příběh. Jsem spokojený.

Konec hryKonec hryDaniel Cole

Opět jsem spokojený. Přečteno rychle a hodně mně to bavilo.

Matčin hrobMatčin hrobLisa Regan

Tohle byl zajímavý příběh.

Nebezpečná místaNebezpečná místaPatricia Gibney

Napínavý a svižný díl. Bavilo mě to hodně.

LoutkářLoutkářDaniel Cole

Za mně skvělá kniha. Četlo se to příjemně a některé hlášky měly svůj vtip.

Učebnicový případUčebnicový případJeffery Deaver

Tohle byla taková rychlá a nenáročná jednohubka.

Záhada hlavolamuZáhada hlavolamuJaroslav Foglar

To byl nádherný návrat do mladosti.

Ďáblova horaĎáblova horaDeon Meyer

Tuhle knihu jsem nečetl v sérii jako první, ale líbí se mi (zatím) nejvíc.

Falešné kostiFalešné kostiKathy Reichs

Jedná se o celkem zajímavý příběh. Hodně zábavná je ironie, kterou používá autorka.

Utekl jsem z OsvětimiUtekl jsem z OsvětimiRudolf Vrba

Právě jsem dočetl tuto závažnou knihu. Co k ní napsat? Zrovna v dnešních dnech? Tohle se už nikdy nesmí opakovat!!!! Je strašné, co umí udělat člověk člověku.

UnesenáUnesenáT. R. Ragan (pseudonym)

Tak tohle bylo hodně slušné. Mělo to spád i napětí. Těším se na případné další díly.

Zapomenutá smrtZapomenutá smrtStanislav Češka

Teď půjdu proti proudu. Za mně další skvělá kniha psaná z pohledu vyšetřovatele. Tohle mně hodně baví.

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Taková příjemná oddychová kniha to byla. Trochu mi vadí, že autor do každé své knihy bezpodmínečně naroubuje něco, co se týká 4% populace.

Zmizela v mlzeZmizela v mlzeMichaela Klevisová

Tak mám přečtený další díl této série. Knihu jsem četl kvůli ČV. Opět se potvrdilo, že si s autorkou prostě nerozumíme. Já nechci číst ženské romány (co by člověk pro ČV neudělal).

08. únoraodpad!

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Díl 1-2Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Díl 1-2Jaroslav Hašek

Po dlouhých letech jsem si opět přečetl tenhle klenot. Zkrátka - bavil jsem se úžasně.

S tebou mě baví světS tebou mě baví světMarie Poledňáková

Tak tohle byla velká zábava. Při čtení se mi před očima odvíjela filmová verze.

Poklad na Stříbrném jezeřePoklad na Stříbrném jezeřeKarl May

A opět vidím před sebou nádherné prérie. Přede mnou v dálce jsou dva jezdci na černých koních - Winnetou a Old Shatterhand. Domluvil jsem. Howgh!

Jednooký král Václav I.Jednooký král Václav I.Vlastimil Vondruška

Další skvělý návod, jak si opakovat dějiny a dějepis. Kniha opět nutí čtenáře hledat historické události a fakta.

Královražda na KřivoklátěKrálovražda na KřivoklátěVlastimil Vondruška

Mám rád styl psaní tohoto autora. Přišel jsem si na své a opět dávám plný počet bodů.

Poslední lovPoslední lovJean Christophe Grangé

Příběh zajímavý se zajímavým koncem. Nicméně, první díl byl dle mého názoru o kapku lepší.

Velký král Přemysl Otakar I.Velký král Přemysl Otakar I.Vlastimil Vondruška

Říkám - skvělé. Jak již někdo psal dřív, skvělá výuka dějepisu. Průběžně jsem vyhledával fakta na internetu. Určitě palec nahoru!!!

MarlowMarlowVolker Kutscher

Tohle byl hodně hustý příběh. Společenská situace je již v tomto období kompletně hnědá. Jsem zvědavý na další díl.

29.12.2021