iveta3867 iveta3867 komentáře u knih

nejkrásnější historický román.. u této knihy jsem hodně ocenila, že hrozně dlouhá, nechtěla jsem, aby někdy skončila.. fascinující..

Hannibal Hannibal Thomas Harris

úžasná kniha, s mnohem úžasnějším koncem příběhu (na rozdíl od filmu)

Sedm let v Tibetu Sedm let v Tibetu Heinrich Harrer

nádherný životní příběh sepsaný do skvělé knihy.. jedna z nejlepších knih ever..

12.06.2018 5 z 5

Pokud bych měla říct pouze jednu knihu, která je dle mého názoru nejlepší na světě, dala bych tuto :)

Divočina Divočina Cheryl Strayed

tato kniha je pro mě srdcová záležitost.. jedna z mála knih, která mě opravdu naprosto pohltila a kdy jsem uronila slzu, ne kvůli příběhu, ale protože už byl konec..

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

nic světoborného, spíš slabý průměr a klišé nápad..

Sbohem, armádo Sbohem, armádo Ernest Hemingway

pro mě zklamání, nebyla jsem schopna dočíst, styl psaní mi nějakým způsobem vadil..

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

mrazivá četba, splnilo očekávání :)

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

za mě rozhodně jeden z nejlepších thrillerů, které jsem kdy četla.. velké překvapení na konci..

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

napínavý, dobře se četlo, těším se na další díl..

Poslední konkubína Poslední konkubína Lesley Downer

úžasný historický román, přečteno jedním dechem..

12.06.2018 4 z 5

opět super absurdní příhody, velice mě pobavilo a příběh jsem zhltla rychle..

12.06.2018 4 z 5

super suchý humor, neuvěřitelné, až absurdní příhody.. ale pasáže s historickými fakty jsem s dovolením přeskakovala, to mě nudilo:)

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

jedním dechem, super bylo, že opravdu až do konce nevíte, kdo to byl:).. ocenila jsem taky nový, neokoukaný námět thrilleru..

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

pro někoho, kdo zažil smrt svého přítele asi ne moc dobré, ale jinak hezký příběh a mile ztvárněné hlavní postavy, které se dokáží věnovat taky normálním věcem, ne jako většina dnešní kybernetické mládeže..

12.06.2018 4 z 5

očekávání obrovské, díky naprosto dokonalým předchozím dílům, ale trošičku zklamání.. raději zůstanu u konce osmého dílu a pokračování si domyslím sama;)

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

všichni, kdo dokázali přečíst prvních sto stran popisu chrámu, mají můj obdiv ;)

Kresby v prachu Kresby v prachu Zoë Klein

vcelku normální román, ale popis izraelských rán a archeologické práce byl opravdu boží..

Nedokončené příběhy Nedokončené příběhy J. R. R. Tolkien

velice těžké čtení, z většiny pouhé konstatování faktů bez většího příběhu.. dočtou asi jen opravdoví fanoušci pána prstenů..

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

o trochu horší pokračování strhující jedničky, ale stále nadchne..

11.06.2018 3 z 5