Iverson Iverson komentáře u knih

Primal Blueprint Primal Blueprint Mark Sisson

Čtení, které vám může změnit život.

22.10.2014

Bledý jezdec Bledý jezdec Bernard Cornwell

Stejně kvalitní jako první díl.

23.10.2019 5 z 5

Kruh nenávisti Kruh nenávisti Keith R. A. DeCandido

Žáci posledního ročníků základní školy dostaly za úkol vymyslet a sepsat během víkendu primitivní fantasy příběh se spoustou nudných a nezajímavých dialogů a roztáhnout jej na 192 stran. Učitel vybral druhou nejhorší práci ze všech a nechal ji natisknout jako knihu. Takový mám totiž z díla celkový dojem. Lituji vyhozených peněz. Toto je hrubě neprofesionální znásilnění kvalitně zavedené značky.

06.12.2013 odpad!

Vyposlechnuto v audio verzi. Kvalitní práce jako vždy.

23.10.2019 4 z 5

Císař Císař Stephen Baxter

Bezmezná nuda, nedočetl jsem a nevěřím, že se ke knize ještě vrátím.

22.10.2014 1 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Dějepis ještě nikdy nebyl tak poutavý a čtivý, těším se na další díl.

19.12.2013 5 z 5

Poslední království Poslední království Bernard Cornwell

Čtivé, poutavé..

23.10.2019 5 z 5

Stalker Stalker Arkadij Strugackij

Nebylo to úplné špatné, občas i hezky napínavé, ale jako fanoušek herní série jsem čekal něco úplně jiného. Zejména na rozvádění nějakých hlubších filozofických myšlenek to bylo celé poněkud krátké a ve výsledku jako celek poměrně odbyté.

03.08.2015 3 z 5

Jednooký král Václav I. Jednooký král Václav I. Vlastimil Vondruška

Příběh se vyvíjí stále stejným tempem, první díl mi však přišel poutavější.

04.06.2014 4 z 5

Durotan Durotan Christie Golden

Velmi hezky rozepsané a místy opravdu poutavé. Jednotlivé postavy konečně dostaly takový prostor, jaký si zasloužily.

28.06.2016 4 z 5

21 dní k celkové transformaci těla – Primal Blueprint II. 21 dní k celkové transformaci těla – Primal Blueprint II. Mark Sisson

Kdo četl první díl, v zásadě se nic nového nedoví. Obsah je však tentokrát mnohem stručnější a srozumitelnější.

27.07.2015

Kronika katů Mydlářů Kronika katů Mydlářů Karel Štorkán

Čtivý román s poutavým příběhem. Třetí díl je však už trochu nudný.

26.03.2014 4 z 5

Věděli příliš mnoho, museli zemřít Věděli příliš mnoho, museli zemřít Andreas von Rétyi

těžká nuda

29.01.2014 2 z 5

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Na knihu jsem se velmi těšil, ale nakonec přišlo obrovské zklamání. Vytáhnout si scénář z W3 a hodit k tomu trochu své omáčky aby se neřeklo, to podle mě není žádné umění. Pokud by kniha pokračovala v duchu sladšího románu jak začala, výsledek by byl rozhodně čtivější. Po "Kruhu nenávisti" nejhorší díl ze všech.

06.12.2013 1 z 5

Stormrage Stormrage Richard A. Knaak

Už dlouho jsem z fantasy knihy necítil takovou dávku deprese jako tady. Těžko uvěřitelný a až příliš megalomanský konec. Občas slušně napínavý horor, ale převážně ponurá nuda.

06.12.2013 3 z 5

Poslední strážce Poslední strážce Jeff Grubb