Kruh nenávisti

Plamenná legie byla poražena a o východ Kalimdoru se dělí dva národy: orkové v Durotaru, vedeni náčelníkem Thrallem, a lidé v Theramoru, vedeni mocnou čarodějakou - lady Jaine Proudmoore. Avšak křehký mír mezi lidmi a orky se hroutí: náhodné útoky proti durotaru dávají tušit, že lidé se rozpomínají na svou nenávist vůči orkům. Jaina s Thrallem musí odvrátit katastrofu než nenávist vzplane na obou stranách - a Kalimdor se bude zmítat ve strašlivé válce......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26457/kruh-nenavisti-WBZ-26457.jpg 3202

World of WarCraft 1.

Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Cycle of Hatred, 2006

Kniha Kruh nenávisti

Palorizek85
06. prosince

Zajímavý námět, který by si ale zasloužil tak o 100 - 200 stránek více. I tak ale stálo za přečtení.

Sylvanas

Příběh o všem a přitom o ničem. Ani autorův styl psaní mi nesednul.

adam5955

Kniha je docela ctiva a da se precist za jeden vecer. Jenze autor si nedal moc snahu ctenare zasvetit do deje, do postav ani do krajiny kolem. Když je to první ze serie, cekal jsem vic vysvetleni proc a kdo. Autor pocita s velkou hracskou zakladnou. Ale pokud nejste druid 120lvl 10k achiev points tak je pro vas tato kniha mrhanim casu. A pokud jste, tak o mrhani casu vite svoje :D

Jani23

Kniha se mi velmi libila. Příběh byl zajímavý.

Murasaki

Nikdy jsem z knihy nebyla tak zklamaná jako z této. Oproti ostatním knihám z tohoto světa mi tato knížka přijde odfláknutá. Jako by to autora přestalo v polovině bavit a rychle to ukončil. Takhle na mě ten konec působil.

Pan_Skala
31.07.2018

S ohledem na to, že se blíží nový datadisk k World of Warcraft tak jsem se rozhodl zaplnit své mezery v lore. Tahle kniha je první v sérii takže logicky začínám od ní, ale bohužel to nebylo až takové jak jsem doufal. Není to vyloženě špatné, ale občas se člověk ztrácí s těmi přeloženými místopisnými názvy. Přeci jenom člověk svět Warcraftu zná s určitým názvoslovím tak to moc nepomáhá.
Takže ve výsledku průměrná fantasy, která nenadchne ani neurazí.

Set123
15.07.2018

OK, k tomuhle nemám co říct, tato kniha je hrozná. Dávám dvě hvězdy, protože, kdyby se škrtla polovina knihy, kde se vzpomíná jenom na starý příběh z Warcraftu 3, knih a WOW, dále se škrtlo pár absolutně zbytečných kapitol a dialogy, které zní, jakoby se mezi sebou bavily pětileté děti, mohla by z toho být dobrá povídka, tak o padesáti stranách.
Autor je dle mého osobního názoru zcela neschopný napsat kvalitní warcraftovský příběh, neumí vybudovat dobrou a napínavou atmosféru a využít charaktery postav, o tom, jak moc si dovolil manipulovat s tajemnou Aegwynn ani nemluvím.
Dvě hvězdy dávám jenom s krajním odporem.

Svářeč
02.01.2018

Tahle kniha se mi velice líbila. Je dost odlišná od ostatních knih ze série Warcraft, ani moc nedokážu říct proč. Není tak temná jako předchozí Warcrafty. Každopádně je to velmi zajimavá kniha a já ji přečetl na dva zátahy. Dějová linka je v pohodě, postavy jsou dobře prokresleny a sympatické.