ivankaax

Ještě než umřuJeště než umřuJenny Downham

Souhlasím s názorem, že kniha je spíš dívčí románek, akorát že hlavní hrdinka má leukémii. Ale nesouhlasím, že Tessa byla sobecká a dětinská. Ona umírala, byla mladá, chtěla žít. Zdravý člověk těžko pochopí co se honí hlavou nemocnému a ještě takhle mladému, který má mít celý život před sebou.
Naopak mně byla Tessa sympatická, její černý humor, její ironie.. jak si dokázala splnit svoje sny předtím než umře. Byla lidská, ne dokonalá hrdinka, ale obyčejná holka.

01.08.2012

MementoMementoRadek John

Memento patří mezi TOP knihy o drogách, společně s My děti ze stanice ZOO.

13.06.2012

Na loučení nebyl časNa loučení nebyl časLinwood Barclay

Výborný thriller, napínavý od začátku do konce. Žádná hluchá místa a zbytečná omáčka, nedalo se od toho odtrhnout. Doporučuji!

16.07.2012

Jane utíkáJane utíkáJoy Fielding

Moje první kniha od Fieldingové a doufám, že ne poslední. Výborný příběh, napínavý od první až do poslední stránky. Moc jsem Jane fandila, chvílemi jsem nevěřila, že se z toho může dostat.

Kniha je čtivá, člověk se začte a už ji nepustí. Doporučuji.

28.08.2012

15 minus15 minusTomáš Zářecký

Jsem z knihy nadšená. Hunger Games jsem nečetla (ostuda :D), takže nemůžu srovnávat, ale 15 minus je pro mě jedna z nejlepším knih jakou jsem za poslední dobu měla v ruce. Napínavá, drsná, velice čtivá. Autor výborně popsal charaktery postav. Některé scény byly hodně drsné, až mi bylo nepříjemné o tom číst, ale celkově to k té knize patří. Určitě není pro hodně slabé povahy, každopádně knihu velice doporučuji.
Až je mi teď líto, že ji mám už přečtenou.

23.11.2012

Marley a já aneb Život s nejhorším psem na světěMarley a já aneb Život s nejhorším psem na světěJohn Grogan

Miluji příběh Marleyho, jak film i knihu. U knihy (filmu) mi proběhne tolik emocí - smích, štěstí, smutek, pláč.

12.06.2012

Prázdné křesloPrázdné křesloJeffery Deaver

Moje první kniha od Deavera. Byla jsem z ní nadšená, výborně se čte, děj až do poslední stránky napínavý a překvapující. Těším se, až se mi dostane do ruky další autorova kniha.

23.08.2012

HříšniceHříšniceTess Gerritsen

Jedna z těch knih, co se čte sama :-)

19.10.2012

Prostá pravdaProstá pravdaJodi Picoult

Kniha mě nadchla, nepřišlo mi to zbytečně natahované a ke konci utnuté. Pro mě byla napínavá od začátku až do konce a pořád mě příběh nutil číst dál a dál.
Jenom úplný konec jsem tušila už za polovinou knihy, takže nepřekvapil.

22.10.2012

Dřív než půjdu spátDřív než půjdu spátS. J. Watson

Napínavá už od začátku, což se mi líbí. Můj tip na padoucha nevyšel, nebo spíš částečně, ale konec by mě nenapadl. Kniha mě mile potěšila.

15.11.2012

Až na konec všech dníAž na konec všech dníJodi Picoult

Kniha se mi moc líbila, ostatně jako všechny co jsem od této autorky četla. Jen ty konce u soudu píše autorka tak podobně (srovnání třeba Nejsem jako vy).

27.12.2012

DušemrdiDušemrdi Natascha

Přečteno na jeden zatáh, ale myslím si, že tahle kniha upadne v zapomnění. Za pár měsíců si nevzpomenu ani na název.

05.06.2012

My děti ze stanice ZOOMy děti ze stanice ZOOChristiane Vera Felscherinow

Na příběhu Christiany F. jsem dospívala a i po X letech My děti ze stanice ZOO patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Myslím, že by si ji každý měl přečíst. Drsné, poučné, smutné, ale zároveň bohužel reálné.

05.06.2012

Deník jedné mrchyDeník jedné mrchySuzanne Hawley

Knihu jsem četla pár let zpátky, ale bavila mě. Co stránka, to hlasitý smích. Doporučuji, nenáročné a zábavné čtení.

13.06.2012odpad!

Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nicVím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nicVeronika Pánková

Mám ráda knihy s drogovou tématikou a Vím, o čem mlčím bych zařadila na žebříček mezi TOP - My děti ze stanice ZOO a Memento. Moc se mi líbila (pokud se to tak dá nazvat).

18.06.2012

Poprvé a pak pořád znovuPoprvé a pak pořád znovuLisa Moos

Šokující, drsné a nechutné, i přesto se mi kniha líbila. Nedokázala jsem přestat číst, ačkoliv u některých scén jsem opravdu "valila oči" a hlavní hrdinku bych nejradši několikrát profackovala.
Každopádně část sexuálních praktik z chlíva si asi budu pamatovat navždy :D

26.06.2012

Stále nezvěstnáStále nezvěstnáC. Stevens (pseudonym)

Jakmile jsem se začetla, tak se nedalo přestat. Od začátku do konce nebyla část, která by mě nudila. A konec mě mile překvapil. Doporučuji :)

07.07.2012

Ta, která se díváTa, která se díváMarie Hermanson

Oddechovka, ideální na večer s knihou. Je dobře čtivá. Za mě spokojenost.

13.07.2012

Nikdo tě nemá rádNikdo tě nemá rádJudy Westwater

Nedokážu pochopit jak jedno dítě mohlo zažít tolik bolesti. Drsná kniha.

20.07.2012

JehlaJehlaKarel Žilák

O něco lepší než první díl, ale i tak se ke knize vracet nebudu.

06.08.2012

MormonkaMormonkaCarolyn Jessop

Carolyne byla neuvěřitelně odvážná, že dokázala odejít. Knihu doporučuji, člověka až překvapí, co se na světě děje.

27.08.2012

ZmrzačenáZmrzačená Khady Sylla

Ve svém žánru spíše průměr.

03.09.2012

Příliš tenkej ledPříliš tenkej ledZdenka Hamerová

Příjemná kniha, dobře se čte, ale od žánru detektivka si představuji o trošku víc.

24.10.2012

Nejsem jako vyNejsem jako vyJodi Picoult

Výborná kniha, jen konec se dal předpokládat už tak v polovině příběhu.

10.11.2012

Vím, jak chutná vzduchVím, jak chutná vzduchMaria Hirse

Přečteno za pár hodin :-)

07.06.2012

Vampýrská akademieVampýrská akademieRichelle Mead

Kniha mě bavila, ale určitě bych nesrovnávala se sérií Twilight. Vím, že jsem si tenkrát půjčila i druhý díl, ale ten už jsem nedočetla.

13.06.2012

Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky.Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky.Anna Adamová

Kniha se mi moc líbila, hned od prvních stránek jsem se začetla a už nemohla přestat :) Každopádně jsem občas při čtení měla smutnou, depresivní náladu. Je to život, ale ty nevěry mi nedělaly zrovna moc dobře.

15.06.2012

Protože tě nemohu přestat milovatProtože tě nemohu přestat milovatSidonie Kermack

Knížka se čte moc hezky, celkem i zaujme a zabaví, ale mě trošku zklamal konec. Přišlo mi to nereálné, až moc přitažené za vlasy a celkově jsem čekala něco jiného.

22.06.2012

Já jsem hladJá jsem hladPetra Dvořáková

Kniha mě moc nezaujala, nelíbil se mi styl jakým byla psaná, chvílemi mě nudila. Ale jelikož je kraťoučká, tak jsem ji přečetla celou :)

28.06.2012

Upálená zaživaUpálená zaživa Souad

Netřeba komentáře. Každý by se měl takovou knihu přečíst.

02.07.2012