ivankaax

Až na konec všech dníAž na konec všech dníJodi Picoult

Kniha se mi moc líbila, ostatně jako všechny co jsem od této autorky četla. Jen ty konce u soudu píše autorka tak podobně (srovnání třeba Nejsem jako vy).

27.12.2012

15 minus15 minusTomáš Zářecký

Jsem z knihy nadšená. Hunger Games jsem nečetla (ostuda :D), takže nemůžu srovnávat, ale 15 minus je pro mě jedna z nejlepším knih jakou jsem za poslední dobu měla v ruce. Napínavá, drsná, velice čtivá. Autor výborně popsal charaktery postav. Některé scény byly hodně drsné, až mi bylo nepříjemné o tom číst, ale celkově to k té knize patří. Určitě není pro hodně slabé povahy, každopádně knihu velice doporučuji.
Až je mi teď líto, že ji mám už přečtenou.

23.11.2012

Dřív než půjdu spátDřív než půjdu spátS. J. Watson

Napínavá už od začátku, což se mi líbí. Můj tip na padoucha nevyšel, nebo spíš částečně, ale konec by mě nenapadl. Kniha mě mile potěšila.

15.11.2012

Nejsem jako vyNejsem jako vyJodi Picoult

Výborná kniha, jen konec se dal předpokládat už tak v polovině příběhu.

10.11.2012

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexiiHolčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexiiIsabelle Caro

Drsná kniha, zvlášť po uvědomění, CO vlastně čtete.

30.10.2012

Zakletý v časeZakletý v časeAudrey Niffenegger

Občas jsem se v příběhu ztrácela, tak jsem se vracela, ale i přesto to byl zážitek. Krásná kniha, určitě budu muset shlédnout i film, který je prý taky povedený.

29.10.2012

Příliš tenkej ledPříliš tenkej ledZdenka Hamerová

Příjemná kniha, dobře se čte, ale od žánru detektivka si představuji o trošku víc.

24.10.2012

Prostá pravdaProstá pravdaJodi Picoult

Kniha mě nadchla, nepřišlo mi to zbytečně natahované a ke konci utnuté. Pro mě byla napínavá od začátku až do konce a pořád mě příběh nutil číst dál a dál.
Jenom úplný konec jsem tušila už za polovinou knihy, takže nepřekvapil.

22.10.2012

HříšniceHříšniceTess Gerritsen

Jedna z těch knih, co se čte sama :-)

19.10.2012

Krásné zloKrásné zloRebecca James

Přečetla jsem knihu jedním dechem, což hovoří za vše. Katherine byla víceméně naivní, ale moc jsem jí přála, aby s psychopatickou Alicí zatočila a vůbec mě nenapadla souvislost mezi Alicí a Rachel, ale nechci spoilerovat.
Krásné zlo můžu jedině doporučit.

11.10.2012

Absolutní strachAbsolutní strachLisa Jackson

Absolutní strach se čte pěkně, ani romantický zápletky mi nevadily, jediné co se mi nelíbilo, tak byl zamotaný konec s příbuzenstvem.

06.10.2012

Sběratel kostíSběratel kostíJeffery Deaver

Pro fanoušky thrillerů, detektivek je kniha přímo povinnost :-) Doporučuji.

30.09.2012

NeznámáNeznámáTess Gerritsen

Hodně čtivá kniha, napínavá už od prvních stránek.

26.09.2012

Zbožňuju New YorkZbožňuju New YorkLindsey Kelk

Příběh je trošku hloupoučký, ale kniha se čte moc hezky, má děj a jako oddechovka zaručeně pobaví.

04.09.2012

ZmrzačenáZmrzačená Khady Sylla

Ve svém žánru spíše průměr.

03.09.2012

Jane utíkáJane utíkáJoy Fielding

Moje první kniha od Fieldingové a doufám, že ne poslední. Výborný příběh, napínavý od první až do poslední stránky. Moc jsem Jane fandila, chvílemi jsem nevěřila, že se z toho může dostat.

Kniha je čtivá, člověk se začte a už ji nepustí. Doporučuji.

28.08.2012

MormonkaMormonkaCarolyn Jessop

Carolyne byla neuvěřitelně odvážná, že dokázala odejít. Knihu doporučuji, člověka až překvapí, co se na světě děje.

27.08.2012

Prázdné křesloPrázdné křesloJeffery Deaver

Moje první kniha od Deavera. Byla jsem z ní nadšená, výborně se čte, děj až do poslední stránky napínavý a překvapující. Těším se, až se mi dostane do ruky další autorova kniha.

23.08.2012

MlčeníMlčeníJan Costin Wagner

Neurazí, nenadchne. Průměrná detektivka.

12.08.2012

L. A. CandyL. A. CandyLauren Conrad

Nejsem náctiletá a přesto jsem byla z knihy nadšená. Přiznávám se, že mě bavila, přečetla jsem ji během jednoho dne. Od knihy jsem nic neočekávala, tak proto mě mile potěšila. Je to oddechovka pro mladé :-)
Snad se někdy dostanu k pokračování.

09.08.2012

JehlaJehlaKarel Žilák

O něco lepší než první díl, ale i tak se ke knize vracet nebudu.

06.08.2012

Ještě než umřuJeště než umřuJenny Downham

Souhlasím s názorem, že kniha je spíš dívčí románek, akorát že hlavní hrdinka má leukémii. Ale nesouhlasím, že Tessa byla sobecká a dětinská. Ona umírala, byla mladá, chtěla žít. Zdravý člověk těžko pochopí co se honí hlavou nemocnému a ještě takhle mladému, který má mít celý život před sebou.
Naopak mně byla Tessa sympatická, její černý humor, její ironie.. jak si dokázala splnit svoje sny předtím než umře. Byla lidská, ne dokonalá hrdinka, ale obyčejná holka.

01.08.2012

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapaŠtěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapaValerie Freiová

Kniha je vtipná, čte se dobře, ale některé seznamovací příběhy mi přišly hodně přitažené za vlasy, ač autorka tvrdí že ne.

28.07.2012

Oko za okoOko za okoJames Patterson

Výborná detektivka s překvapivým koncem.

27.07.2012

PusinkaPusinkaKarel Žilák

Knížka se dobře čte, ačkoliv co se týče příběhů drogové tématiky, je to jedna z těch slabších.

26.07.2012

Muž pod schodyMuž pod schodyMarie Hermanson

O něco lepší než Ta, která se dívá. Kniha mě od začátku pohltila a od druhé poloviny napětí gradovalo, že se od čtení nešlo odtrhnout.

23.07.2012

Nikdo tě nemá rádNikdo tě nemá rádJudy Westwater

Nedokážu pochopit jak jedno dítě mohlo zažít tolik bolesti. Drsná kniha.

20.07.2012

Na loučení nebyl časNa loučení nebyl časLinwood Barclay

Výborný thriller, napínavý od začátku do konce. Žádná hluchá místa a zbytečná omáčka, nedalo se od toho odtrhnout. Doporučuji!

16.07.2012

Ta, která se díváTa, která se díváMarie Hermanson

Oddechovka, ideální na večer s knihou. Je dobře čtivá. Za mě spokojenost.

13.07.2012

Stále nezvěstnáStále nezvěstnáC. Stevens (pseudonym)

Jakmile jsem se začetla, tak se nedalo přestat. Od začátku do konce nebyla část, která by mě nudila. A konec mě mile překvapil. Doporučuji :)

07.07.2012