ivankaax ivankaax komentáře u knih

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha se mi moc líbila, ostatně jako všechny co jsem od této autorky četla. Jen ty konce u soudu píše autorka tak podobně (srovnání třeba Nejsem jako vy).

27.12.2012 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Jsem z knihy nadšená. Hunger Games jsem nečetla (ostuda :D), takže nemůžu srovnávat, ale 15 minus je pro mě jedna z nejlepším knih jakou jsem za poslední dobu měla v ruce. Napínavá, drsná, velice čtivá. Autor výborně popsal charaktery postav. Některé scény byly hodně drsné, až mi bylo nepříjemné o tom číst, ale celkově to k té knize patří. Určitě není pro hodně slabé povahy, každopádně knihu velice doporučuji.
Až je mi teď líto, že ji mám už přečtenou.

23.11.2012 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Napínavá už od začátku, což se mi líbí. Můj tip na padoucha nevyšel, nebo spíš částečně, ale konec by mě nenapadl. Kniha mě mile potěšila.

15.11.2012 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Výborná kniha, jen konec se dal předpokládat už tak v polovině příběhu.

10.11.2012 5 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Drsná kniha, zvlášť po uvědomění, CO vlastně čtete.

30.10.2012 3 z 5

Zakletý v čase Zakletý v čase Audrey Niffenegger

Občas jsem se v příběhu ztrácela, tak jsem se vracela, ale i přesto to byl zážitek. Krásná kniha, určitě budu muset shlédnout i film, který je prý taky povedený.

29.10.2012 5 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Příjemná kniha, dobře se čte, ale od žánru detektivka si představuji o trošku víc.

24.10.2012 3 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Kniha mě nadchla, nepřišlo mi to zbytečně natahované a ke konci utnuté. Pro mě byla napínavá od začátku až do konce a pořád mě příběh nutil číst dál a dál.
Jenom úplný konec jsem tušila už za polovinou knihy, takže nepřekvapil.

22.10.2012 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Jedna z těch knih, co se čte sama :-)

19.10.2012 4 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Přečetla jsem knihu jedním dechem, což hovoří za vše. Katherine byla víceméně naivní, ale moc jsem jí přála, aby s psychopatickou Alicí zatočila a vůbec mě nenapadla souvislost mezi Alicí a Rachel, ale nechci spoilerovat.
Krásné zlo můžu jedině doporučit.

11.10.2012 5 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Absolutní strach se čte pěkně, ani romantický zápletky mi nevadily, jediné co se mi nelíbilo, tak byl zamotaný konec s příbuzenstvem.

06.10.2012 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Pro fanoušky thrillerů, detektivek je kniha přímo povinnost :-) Doporučuji.

30.09.2012 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Hodně čtivá kniha, napínavá už od prvních stránek.

26.09.2012 4 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Příběh je trošku hloupoučký, ale kniha se čte moc hezky, má děj a jako oddechovka zaručeně pobaví.

04.09.2012 4 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Ve svém žánru spíše průměr.

03.09.2012

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Moje první kniha od Fieldingové a doufám, že ne poslední. Výborný příběh, napínavý od první až do poslední stránky. Moc jsem Jane fandila, chvílemi jsem nevěřila, že se z toho může dostat.

Kniha je čtivá, člověk se začte a už ji nepustí. Doporučuji.

28.08.2012 5 z 5

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

Carolyne byla neuvěřitelně odvážná, že dokázala odejít. Knihu doporučuji, člověka až překvapí, co se na světě děje.

27.08.2012 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Moje první kniha od Deavera. Byla jsem z ní nadšená, výborně se čte, děj až do poslední stránky napínavý a překvapující. Těším se, až se mi dostane do ruky další autorova kniha.

23.08.2012 5 z 5

Mlčení Mlčení Jan Costin Wagner

Neurazí, nenadchne. Průměrná detektivka.

12.08.2012

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Nejsem náctiletá a přesto jsem byla z knihy nadšená. Přiznávám se, že mě bavila, přečetla jsem ji během jednoho dne. Od knihy jsem nic neočekávala, tak proto mě mile potěšila. Je to oddechovka pro mladé :-)
Snad se někdy dostanu k pokračování.

09.08.2012 4 z 5