ivana1924 ivana1924 komentáře u knih

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Po prvním díle, trochu slabší, ale i tak čtivé.

07.08.2019 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Líbila se mi. A napínavý to bylo až, až :) Za mě dobrý. Nešlo se odtrhnout, dokud jsem nedočetla. Snad budou i další dva díly tak napínavý :)

02.08.2019 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Bohužel, asi to není můj šálek kávy. I když.... "konec" mě strašně bavil. Ale víckrát ji číst nebudu :(

01.08.2019 2 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Tak jak první dva díly, tak i tento třetí se mi moc líbil. Nešlo se odtrhnout, dokud člověk nedočetl. Nebo neusnul u čtení :D Za mě super a určitě si všechny díly přečtu znova. A budu se těšit na další :)

30.07.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nezklamala :) Jdu na další :)

27.07.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jak jednou začnete....nepustí vás to, dokud nedočtete....a ani potom ne, pořád ve vás něco z knihy zůstává...neskutečně čtivé knihy má Chris.... a co kdyby to bylo natočený....:)

26.07.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Co říct..... prostě za mne super.

23.07.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jako vždy úžasná ;) Napětí od začátku, do konce. Do poslední chvíle jsem neměla tušení kdo je SOCHAŘ. Za mě super :)

19.07.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha mě pohltila. Dvě časové roviny, mám ráda. Příběh poutavý, jak jsem se začetla, nešlo se odtrhnout. Doufala jsem, že nakonec vše dobře dopadne.....i když dopadlo... jen jinak než jsem myslela, ale nic knize neubírá. Určitě po knize jednou sáhnu znovu :)

25.06.2019 5 z 5

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

Krásná odreagovačka :)

14.06.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Krásná kniha...jestli se tedy dá o thrilleru říct krásná :D Ale mě se líbila, napětí od začátku do konce. I když víte, tušíte....a ona je to nakonec všechno jinak :o Za mě super.

03.06.2019 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět jsem se nemohla odtrhnout, do poslední chvíle jsem byla napnutá jak struna, i když člověku je jasné, že to dobře dopadne.

31.05.2019 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Nemám vůbec slov k tomuto tématu. Všechno co přečtu, je ...nepředstavitelné, neskutečné.... A přitom...tak hrozně skutečné. Čest jejich památce

24.05.2019 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Sandřina klasika, po které ráda sáhnu znovu :)

16.05.2019

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Moc mě tato kniha nechytla, nemohla jsem se začíst. Film byl mnohem lepší :)

07.04.2019 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Super...opět čtivé, napínavé, vražedné....Za mne super. Asi mám nového oblíbeného autora.

15.03.2019 5 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Knihy od Joy mám ráda, takže jsem byla spokojená i s touto.

03.03.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Napínavé i když víte brzy o koho tam jde.

24.02.2019 5 z 5

Příběhy z kovářovic komína Příběhy z kovářovic komína Tomáš Holíček

Nádherná.....kniha, pohádka, ilustrace....těším se na další. :) Jen tak dál! :)

15.02.2019 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Co napsat,..... četlo se pěkně, no konec mě opravdu překvapil. I když jsem tušila jak to dopadne, od té kapitoly co se kluci domluvili, přes to jsem doufala, že třeba náhodou......smutný, ale hezký příběh.

15.02.2019 4 z 5