iv.ča iv.ča komentáře u knih

Jména čísel Jména čísel Hans-Joachim Lang

Pokud někoho zajímá historie, tak si tuhle knížku musí rozhodně přečíst.

05.09.2021 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Skvěle napsaný příběh, plný napětí. Výborně se mi četla, nejdříve jsem si myslela, že to bude nějaká blbost s UFO, ale příběh mě mile vtáhl do děje a líbil se mi.

05.09.2021 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Velice hezká knížka o zapomenutém českém léčiteli. Líbila se mi!!!

02.09.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Skvěle napsaná kniha, příběh si dokáži představit na plátně kin a jako skutečnost někde v zapadákově v Americe. Kniha se výborně čte a je napínavá, strhne vás a nepustí. Úchvatné!!!

02.09.2021 5 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Tak co bych k této knížce řekla? Bezpochyby se dobře četla. Na přebalu knihy je napsáno HOROR-k tomu bych řekla asi jen to, že mě tato knížka teda neděsila vůbec. Takový příběh o šílenství, nic víc.

31.08.2021 3 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Výborně napsaná detektivka. Příběh, který dává smysl, dobře se čte. Taky by jí mohl někdo natočit jako film. Super!!!

31.08.2021 5 z 5

Protektorátem po stopách parašutistů Protektorátem po stopách parašutistů Pavel Šmejkal

Jako milovnice historie, jsem jí musela mít a rozhodně nelituji. Skvěle zpracovaná, výborně se čte, spoustu informací. Krásné fotografické zpracování. Top!!!

25.08.2021 5 z 5

Průvodce protektorátní Prahou Průvodce protektorátní Prahou Jiří Padevět

Výborně zpracovaná kniha o historii za války. Kdo se zajímá o historii, tak se určitě v této knize najde. Super!!!!

25.08.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Hezký, ničím nerušený strašidelný příběh.

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha mě nadchla, poutavé a dobře se čte.

Asylum Asylum Madeleine Roux

Dobře se četla, ale po nějaké době mě příběh začal unavovat, stále se opakující věci, které ani pořádně nedávali smysl. Chtělo to víc.

24.08.2021 1 z 5

Brilantní!!!

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

PECKA, PECKA A PECKA!!!!

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Už nevím, co bych na tohohle spisovatele napsala za chválu. Promyšlený příběh, skvěle se to čte. Úplně to vidím před sebou jako film. Jen tak dál.

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Opět nezklamal, neuvěřitelný příběh, skvěle napsaný, skvěle se to čte. Klobouk dolů.

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Zatím poslední knížka, co jsem od Tima četla. Naprostá pecka, když jsem si myslela, že jsem příběh rozluštila, Tim mě vyvedl ze zřetele. :D

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Miluju jeho knížky, první knížka, kterou jsem od něho četla. Skvěle napsaná detektivka, skvost. Doufám, že se dočkáme i filmového zpracování.