Přízraky domu Carrowů ekniha

Remy pracuje jako průvodkyně v Carrow, nejstrašidelnějším domě ve státě. Po jedné z prohlídek jí jeden z účastníků sdělí, že by rád v domě spolu s dalšími nadšenci zorganizoval dvoutýdenní pobyt. Remy souhlasí a doufá, že během něj spatří některé z nadpřirozených jevů, které místo proslavily. Sejde se osmičlenná skupina a zpočátku se zdá, že se naplní jejich očekávání, se kterými do Carrow přijeli. Potom ale začne bouřka, odřízne je od okolního světa a začnou se dít podivné věci. Dveře se samy otvírají. Seance se začnou zvrtávat. Tapetou prosakuje červená tekutina. Náměsíčné médium se v noci potuluje chodbami… Když jeden z hostů za podivných okolností zemře, Remy je donucena uvažovat o možnosti, že duch původního majitele domu, zvrácený sériový vrah, stále bloudí jeho chodbami. Jenže už je příliš pozdě na to snažit se utéct....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447126/big_prizraky-domu-carrowu-FLK-447126.jpg 4.3751

Strašidelné domy 4.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: (ekniha), Fobos

The Carrow Haunt, 2018

Kniha Přízraky domu Carrowů

Teri27
29. listopadu

Kdybych knihu četla v noci, možna bych se bála, ale takhle před den to byla pohodička.

Pavlína2019
09. listopadu

No fuj, tohle bych nechtěla zažít! Duchařské knihy čtu pouze od této autorky, která píše skvěle! Děj rychle plyne, kniha se čte sama. Všem doporučuji!

Andynka
07. listopadu

Tohle byla zatím jedna z nejlepších knih z této série o strašidelných domech.
Samozřejmě mě nenapadlo nic lepšího, než knihu číst, když jsem byla doma sama. To samozřejmě přidalo na atmosféře. A já se při čtení docela bála.
Ale prooooč vždycky ty zkažené konce ?
Za to jsem musela hvězdičku srazit. Prostě za mě mrvé má být mrtvím. A chtěla bych se víc vyjádřit, ale to bych prozradila děj a to zase nechci.
Každopádně za to, jak jsem ze začátku obdivovala autorku, že se nemaže s žádnou postavou. Tak za ten konec jsem jí zásluhy pomalu zase ubírala.
Ale jako celkově mohu říct, že je to opravdu poprvé, kdy jsem se u knihy docela bála. Asi je to i tím, že zde jdou rovnou po duších a nemusíte je objevovat pomalu s příběhem. Tady je jasný záměr, tak je čas se jenom bát. :D

barbora3441
05. listopadu

Nenáročné odpočinkové čtení.

jprst
04. listopadu

Žádný trhák to rozhodně není, spíše jen taková průměrná, ale docela příjemná a čtivá duchařina. Pokud máte chuť na pořádný horror, tak tady jste na špatné adrese.

1v8na
02. listopadu

Šlo o moji první duchařinu. Kniha byla velmi čtivá, měla spád, akci, děj, byly i pasáže, u kterých jsem měla pocity strachu, ale zároveň i pocit, díky kterému jsem nemohla přestat číst.
Postavy mi byly velmi sympatické a přirostly mi k srdci. Remy byla úžasná - líbilo se mi, jaký měla zájem.o historii domu, zároveň měla i obavy a cítila i určitou odpovědnost za účastníky výpravy.
Také Marka jsem si oblíbila, hlavně když jsem si přečetla o jeho skutečném důvodu, proč chtěl pořádat výpravu.
Epilog byl jen krásná a pozitivní tečka v mrazivém a napínavém příběhu.

renefer
02. listopadu

Tak tohle byla klasika. Skupina lidí zkoumajících paranormální jevy ve strašidelném domě, uvězněná uprostřed bouře na ostrově, kde jediný most je zatopený a duchové začínají řádit. Ale vraždí duchové nebo je to jeden z nich? Konec byl na mě moc pohádkový.

andrea7459

Kniha se četla dobře, moc dobře. A měla jsem u ní pořádné bobky...za mě 5 hvězdiček.