inuska6280 inuska6280 komentáře u knih

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Noo, bavil me az konec :D

01.06.2017 3 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Mě ty její knížky berou :) jdu hned na další :D

18.05.2017 5 z 5

Čas na detox Čas na detox Daniela Kmeťová

V knize je spoustu uajímavejch věcí. Ale po prvním dnu detoxu jsem to vzdala! V noci jsem se vzbudila durch mokra, a chtelo se mi zvracet. Asi tohle neni nic pro me.

03.05.2017 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak nějak mě štvalo, že jsem v knize nemohla najít a zaměřit se na svého hrdiny :D ale dopadlo to dost vtipně. Dneska se podívám na film. Jsem zvědavá ...

21.03.2017 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Kniha dobrá, ale už ne tolik jako ty predesle :)

03.03.2017 4 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Opravdu taková Vánoční oddychovka, spis teda pro mladsi ctenarky :)

12.12.2016 3 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Není co dodat, krásnej příběh! :) bude mi celá parta dost chybět :(

19.10.2016 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Nemůžu si pomoct, ale já ty její knihy miluju. Opět parádní příběh, ale Lola mě fakt sral* :D

13.10.2016 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Další dost dobře napsaná kniha od J. Lynn. Trošku mi vadila povaha Roxy, tím jak byla zdrženlivá, ale na druhou stranu k tomu měla důvody :) Na knihu jsem se každý den těšila, až si k ní v klidu uvařím čaj a začnu číst :) Ovšem zatím nejsilnější příběh pro mě byl s Callou a Jaxem :)

08.10.2016 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další kniha co potvrdila, že spisovatelka je úžasná!k Kniha mě fakt dostala, je tam příběh, láska, drama, smutek, radost, štěstí .... Už se těším až se vhnu na další knihu od J. lynn :)

26.09.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Spisovatelku miluju :) opět nesklamala! Není nic lepšího si po práci přečíst něco takového! Těším se na další díl :)

14.09.2016 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Naprostá bomba :) knížka mě hafo bavila!

28.08.2016 5 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Poslední dil, nejslabší :/ na kazde strance je popsana jejich neskutecne oooobrovskaaa laaaska, a furt a furt a furt dokola .... Az to cloveka proste prestane bavit :( jsem stastna ze jsem knizku po skoro pul roce precetla :D

12.07.2016 2 z 5

India Place India Place Samantha Young

Kniha nezklamala :) bavila mě stejně jako všechny ostatní :)

16.04.2016 5 z 5

Město šílenců Město šílenců Dave Barry

Tak tohle je opravdu knížka postavená na hlavu :D ale jo, dalo se

12.04.2016 3 z 5

Pařížanka Pařížanka Sophie Bardot

Přesně jak psala paní nebo slečna předemnou! Ten konec: jakože cože? Na tuhle knížku nemám slov! Každopádně zajímavá :D

02.03.2016 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Moc pěkná knížka, napsaná hrozně jednoduše, jako by to psal absolutní amatér, ale má to něco do sebe. Ještě kouknu na film :)

07.11.2015 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Nikdy jsem knížku nečetla tak dlouho, a dokonce jsem v půlce skončila. Nepřišlo mi tam vůbec nic zajímavého, nebo zábavného ... hmm

22.09.2015 1 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Příběh z pohledu Cama se mi líbil víc. Už jak psala pode mnou slečna, nikdy se mi moc nechce číst ten stejný příběh, akorát z pohledu například chlapa, ale za tuhle knížku jsem ráda :) Určitě doporučuji :)

10.08.2015 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Z knížky jsem vyřízená :D chce to opravdu krabičku cigaret! 5* .... Krásnej příběh :) jned otvírám třetí díl.

02.08.2015 5 z 5