Město šílenců

Město šílenců https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270700/bmid_dave-barry-LXm-270700.jpg 4 16 4

Zatím nejlepší Barryho román - jeho děj člověka uchvátí a nepustí doslova od první do poslední stránky. Proplétají se tu přípravy na obrovskou svatbu v Miami, záchrana napůl utopené Haiťanky z moře, útěk zamilovaného orangutana ze zoo, večírek s marihuanovými sušenkami, honička v autech a na pirátské lodi - na hlavního hrdinu Setha je toho opravdu hodně a čtenář mu prostě musí držet palce, aby zdárně vyřešil i ty nejzapeklitější situace. Vše je doprovázeno typickým Barryho humorem - zkrátka a dobře, kdo má Davea Barryho rád, ten by si tuhle knihu rozhodně neměl nechat ujít!!!... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Talpress

Insane city

james008
16.09.2019 4 z 5

Dobrá kniha, místy zamotaná, a jeden puntík tomu chybí (asi mne iritovala šňůra nezdarů hrdiny, a potřeboval jsem to proložit občasným úspěchem), špatné to ale není ani náhodou!

bigbabe
20.10.2018 4 z 5

Trochu ve stylu Pařba ve Vegas apod., které jsem viděla jen jedním půl okem, ale knižně se mi to moc líbilo a zasmála jsem se u toho moc.
Přečteno na dva dechy, jak to mělo spád.

jimbow
15.02.2017 5 z 5

Kdo se chce dostat do velkých potíží, ať se vydá do Miami. A když si přibalí pár sušenek obsahujících THC, zažije bezva víkend, který ho poznamená na celý život.

inuska6280
12.04.2016 3 z 5

Tak tohle je opravdu knížka postavená na hlavu :D ale jo, dalo se