inuska6280 inuska6280 komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Řadím na první místo! Nejlepší knížka, zábavná, napínavá, plakala jsem jak malé dítě! Fakt super, doporučuji

09.04.2015 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Tenhle díl je nic moc, kdyby mi řekl nějakej Matteeo to co kolikrát jí, už by si o mě ani kolo neopřel. Proto jsem měla u knížky kolikrát docela nervy na Sophii. :D Snad bude další díl lepší :)

04.04.2015 4 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Druhej díl mě úpně dostal! Vážně jsem se u knížky dlouho (mozna nikdy) skoro nerozbrecela jako u tehle :) palec hore

02.04.2015 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Zbytečně natažený, taky trochu naivní, ale i tak mě to bavilo :)

02.04.2015 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Super, sem byla napnutá jak kšandy :) doporučuji :)

31.03.2015 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Jsem nadšená! Další super čtení :) škoda že to není jednou tak delší :D

28.03.2015 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knížka je super, už jsem nečekala nic nového, ale děj mě překvapil. Sice pohled chlapa trošku naivní, ale proč ne, třeba opravdu takovej ješte někde chodí po světě :) už se těším až dojde hráč.

24.03.2015 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Nuda, Nuda, Nuda, otevřela jsem knížku v mezičase, než mi dojdou nové objednané. Chtěla jsem to brát jako oddychovku. Skončila jsem na 130. straně, s tím, že jsem knížce dávala pořád nějakou naději, že se neco stane, že mě něco nadchne. ... :D Marně, knížku už neotevřu.

21.03.2015 odpad!

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nevím proč ale z celé trilogie se mi líbil tento díl nejvíc :) Knížky jsou fakt zajímavý a jsem ráda, že jsem se nakonec dokopala si je přečíst. Vlastně díky odstínům jsem začala zase po deseti letech číst :D Navíc je knížka super pro nasbírání zkušeností :)

19.03.2015 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Nemůžu si stěžovat, knížku jsem dočetla za 2 dny ... Doporučuju :)

19.03.2015

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

V knížce není nic co by mě upoutalo, spíš mi to přišlo jako nesmysl. Knížku jsem dočetla jen proto, že mi jěstě nedošli další nové knížky :)

13.03.2015 2 z 5