If_odkolka If_odkolka komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Tak tenhle "dědek" se mi vážně dostal pod kůži!! Vůbec ho nemůžu dostat z hlavy - každou chvíli mě napadne, co by na to či ono asi řekl Ove? :-)
Perfektní čtení o životě s tím hezkým a zlým, jak už to tak chodí...

06.08.2018 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Co dodat? prostě Bryndza - záruka dobrého čtení.

05.02.2019 4 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Rozhodně ANO!
Já čtu pomalu a tohle za dva večery?! Rychle se čte, žádné zbytečná "omáčka" okolo a pro mě zajímavý příběh, bez zbytečného násilí.
Doporučuji.

18.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Vážně dobrý! Rychlé čtení, krátké kapitoly, dějově svižné a i přes množství odborných informací a termínů, velmi dobře čtivé. Velká spokojenost, doporučuji.

06.11.2018 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Pecka!! Čekala jsem hodně a nebo taky nic, ale tohle bylo mnohem víc. Od každého trochu a dokonale poskládané do úžasného příběhu. Rozhodně musím doporučit.

18.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Po knize jsem sáhla po velkém nadšení z prvotiny Za zavřenými dveřmi. Mé očekávaní bohužel úplně nenaplnila - hlavní hrdinka mi trochu vadila svým chováním a dost brzy jsem věděla, kdo za tím vší asi stojí.
Nicméně,knihu můžu doporučit, autorka píše velmi poutavě.

21.05.2018 3 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Za mě tedy zklamání. Podle anotace jsem čekala něco ve stylu Za zavřenými dveřmi, ale bohužel...
Thriller ani náhodou, opakované popisování pocitů toho či onoho mě nudilo a o napětí bych ani nemluvila - spíš takový "vlažný čaj".
Dočteno pouze z přesvědčení.

02.03.2019 2 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Moje druhá kniha této autorky a opět velmi dobré. Plynule rostoucí napětí a strhující, nečekaný závěr. Doporučuji.

12.03.2019 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Mě teda dostala jako dlouho nic... skoro se mi zastavilo srdce, jak jsem cítila na konci knihy s Marií! Po delší době něco jiného než thriller nebo krimi, které obvykle louskám, ale tohle bylo mnohem silnější... úžasná kniha, lidská, ze života. Doporučuji!!

15.11.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Knihy neodkládám, takže dočteno... zvláštně zmatené -asi to byl záměr, ale pro mě krok k horšímu.
Je hodne lepších knih, ale své čtenáře si určitě najde.

15.08.2018 3 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Pohodové, odpočinkové čtení. Příběh přiměřený očekávání, ale vydat knihu s tolika chybami a nepřesnostmi je na mě moc!! Za to hvězda dolů.

14.01.2021 2 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Po Šelmě zklamání. Víc než thriller mi to připadalo jako vědecká práce a to mě vážně nebavilo.

30.06.2019 3 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Milá, vtipná oddychovka, v které se leckdo aspoň trochu najde. Doporučuji.

22.10.2018 4 z 5

Slunečnice Slunečnice Sarah Winman

Velmi rychle psaná a čtivá kniha, co by se měla číst opravdu pomalu...
Nádherný příběh co stojí za přečtení, doporučuji.

14.07.2018